Skocz do zawartości
Adam123456789

Czy ten tv i odległość 3,5m. będzie ok?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to bierz większy, zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni LM760S od LM765S w wersji 47", na stronie producenta nie ma 765? W euro cena niższa na korzyść 765 i inna stopka, czy to tylko taka różnica, bo w opisie nie widzę żadnej różnicy :blink: ale taka różnica w cenie, może znów się zmieni jak tv będzie dostępny.

A do Adama, bierz większy bo po miesiącu żałował byś czemu nie większy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną odległość i trochę żałuję że się rok temu pospieszyłem i brałem 3d w 47" zamiast poczekać 8-9 miesięcy na spadek ceny i za podobne pieniądze kupić 55"

Generalnie należy wyznawać zasadę że telewizor nigdy nie jest za duży, a już zwłaszcza w przypadku 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42'' na 3,5 do 3D zapomnij, taki wymiar jest optymalny na max ok.2m.

40'' - 1,6m

42'' - 1,7m

46'' - 1,9m

55'' - 2,4m

Tak to widzę mniej wiecej.

Ja wlasnie zamowilem 40'' na 1,5m.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną odległość i trochę żałuję że się rok temu pospieszyłem i brałem 3d w 47" zamiast poczekać 8-9 miesięcy na spadek ceny i za podobne pieniądze kupić 55"

Generalnie należy wyznawać zasadę że telewizor nigdy nie jest za duży, a już zwłaszcza w przypadku 3D

Amen :closedeyes: ,

z odległości 3,5 m spokojnie możesz zapodać 65" (jeśli Cię tylko stać ofc) a i tak po mc ogladanie będzie mało mało mało " ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze można kupić ten 42" i przybliżyć/podstawić na odpowiednią odległość kanapę/fotele :PP - do 3D

a jeżeli chce oglądać tak 'normalnie' czyli w 2d sd/hd(1080i/720p.) to czy te 3,5m. na 42" będzie ok?

Edytowane przez Adam123456789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze można kupić ten 42" i przybliżyć/podstawić na odpowiednią odległość kanapę/fotele :PP - do 3D

a jeżeli chce oglądać tak 'normalnie' czyli w 2d sd/hd(1080i/720p.) to czy te 3,5m. na 42" będzie ok?

Kup największy na jaki Cię stać. To już nie te czasy, gdzie królowało podłe SD, którego nie dało się z bliska oglądać. Teraz coraz więcej jest materiału HD i do tego dochodzi jeszcze 3D, które to już samo z siebie wymaga możliwie dużej powierzchni roboczej. Ja tam obecnie używam 42 calowego Panasa G20 z odległości 1,5 metra i nie wyobrażam sobie, żebym postawił w jego miejsce telewizor o mniejszej przekątnej. Taka opcja nie wchodzi w grę. z 3,5 metra, to 55 cali na luzie. A i tak po tygodniu zacznie śmierdzieć malizną :D.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp. w takim razie pewnie wezme 55lw570s. ale jeszcze tak; czy ten 47" lm765s to będzie taki chociaż ok - zobacze jakiś efekt 3d z odleglosci ok. 3m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlawekR - myslisz ze 40'' bedzie wystarczajace do 3D z odleglosci 1,5m ? czy 46'' lepsze czy juz zbyt duzy i moze meczyc wzrok bo w sumie tez troche telewizji bedzie oglądane z n-ki w HD.

Troche mnie zasmuciles stwierdzeniem ze masz 42'' na 1,5m i nie postawiłbys nic mniejszego, a większego ?

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...