Skocz do zawartości
Sekret

Die Hard (Szklana Pułapka) wydania polskie

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do zakupu serii Die Hard. Z tego co widzę na forum w zamierzchłych czasach były opisywane wersje z importu. Będę wdzieczny za info czy wydania PL sa przyzwoite - na allegro jest mozliwośc zakupu części 1,2,4 za 50 zł każda i być może się skuszę.

Pozdro

Sekret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja taka jak wszędzie. Tylko, że istnieje wersja z lektorem i bez. Ale ty na pewno kupisz tą z lektorem bo w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Nie oglądam filmów z lektorem, tylko napisy:)

Amazon UK potwierdził mi dziś, że Die Hard 1 i 2 ma u nich polskie napisy, więc biorę te dwie części z UK, a w Polsce część 4 z polskimi napisami.

Pozdro

Sekret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Nie oglądam filmów z lektorem, tylko napisy:)

Amazon UK potwierdził mi dziś, że Die Hard 1 i 2 ma u nich polskie napisy, więc biorę te dwie części z UK, a w Polsce część 4 z polskimi napisami.

Pozdro

Sekret

Ciekawe dlaczego nie ma nigdzie 3 z pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też już kiedyś szukałem i nic... liczyłem, że może z czasem u nas wydadzą, ale chyba nic z tego :( narazie pozostaje dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić oczywiście wszystkie 4 części na BD żeby mieć kolejną pełną kolekcje (mam już Zabójczą Broń i Brudnego Harrego), ale trójka nie wyszła w Polsce, wiec kupuję wersje zagraniczną z angielskimi napisami. Jako ciekawostkę dodam, że będzie to najdroższa część bo o ile 1,2,4 z polskimi napisami kupię za ok 40-50 PLN, to za trójkę muszę dać minimum 90 PLN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, na włoskim amazonie jeszcze nie kupowałem, ptzy okazji sprawdzę co tam maja i może założę konto.

Właśnie miałem kupić na Amazon UK dwie pierwsze części Szklanej Pułapki, gdy zauważyłem, że jest zapowiedziane wydanie nowego boxu, Die Hard Quadrilogy [blu-ray], wszystkie 4 części, na razie brak info nt. wersji językowej, w sprzedaży będzie od 12 Kwietnia, także poczekam na tę edycję. Cena 26 funtów = ok 140 PLN.

Jeśli będe polska wersja językowa to biorę ten set.

Pozdro

Sekret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co by chcieli kupić z amazon.it potwierdzam:

Die Hard 1 i Die Hard 2: napisy PL, brak lektora PL, w dodatkach brak napisów i lektora PL (nie są potrzebne, bo dodatków jest dosłownie kilka minut)

Die Hard 4: napisy PL, lektor PL, w dodatkach napisy PL

Cena: 23,64 EUR z wysyłką (przyszło kurierem DHL 7 dni po złożeniu zamówienia)

diehard.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Die Hard 3" po polsku? Z tego co wiem to nie ma bo "Die Hard 3" posiada inny dystrybutor. Ja na przykład mam "Die Hard Trilogy" na DVD z Wlk. Brytanii. część 1 i 2 z polskimi napisami wydane są przez Fox, a część 3 wydana jest przez Touchstone Home Video i nie posiada polskich napisów. Może na Blu-Ray jest tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Die Hard: 25th Anniversary Collection Blu-ray

http://www.blu-ray.c...-Blu-ray/61373/

Znaj ktoś już specyfikację polskiego wydania?

Polskie wydanie?Marzyciel :hura: ale za to wychodzi 3 część z polską wersją.Tyle, że w Czechach.W Polsce Imperial może też wyda kiedyś za marne 99 zł

http://www.filmcity.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemId=21680&level=270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Smrtonosna%20past%203_r2013_BD_3D.jpg

die_hard_with_a_vengeance_01.jpg die_hard_with_a_vengeance_02.jpg die_hard_with_a_vengeance_03.jpg

die_hard_with_a_vengeance.png

Kolejny bez menu i pop menu, obraz i reszta bardzo dobra.

Screen dodam później.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamski limiter włączony ..... a feee ... dobrze chociaż, że w miarę wysoko, ale to nie jest piękny wykres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego trylogia "Szklana Pułapka" ma mało dodatków? "Szklana Pułapka 4" ma dobre dodatki, ale ta trylogia? Tragedia z tymi dodatkami. Ja mam trylogię "Szklana Pułapka" z Wielkiej Brytanii na DVD wydanie 6-cio płytowe z fragmentem negatywu, a dodatków jest dużo do każdej części. Dla mnie śmieszne jest to że na dwuwarstwową płytę blu-ray 50 GB, nie potrafią zmieścić np. 5 GB dodatków!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski wydanie: SZKLANA PUŁAPKA 25-LECIE. KOLEKCJA BLU-RAY

Szału nie ma. Obraz i dźwięk ten sam co w poprzednich wydaniach. Zestaw został wydany w jednym plastikowym pudełku, całość ma dodatkowo kartonową obwolutę. Tylko 3 część i płyta DVD z dodatkami: DECODING DIE HARD mają poligrafię nawiązującą do projektu okładki.

1, 2 i 4 - przepakowane są te same wersje co we wcześniejszych wydaniach: poligrafia na płytach, menu, dodatki.

3 - pozbawione menu, nie posiada żadnych dodatków, które są dostępne w dużej ilości nawet we wcześniejszych wydaniach (oczywiście nie u nas, bez polskich napisów).

Ceny w marketach też nie zachęcające: Saturn Kraków - 279, MM M1 Kraków - 285.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Także z tego co czytam, to szkoda kasy na ten przepakowany staroć.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Anglii nowe wydania dwu dyskowe Die Hard na BR.

1 i 2 z polskimi napisami , dodatki raczej bez napisów.

Edytowane przez wachi40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Die Hard: Legacy Collection
http://www.blu-ray.com/movies/Die-Hard-Legacy-Collection-Blu-ray/69280/

5 filmów, 5 płyt, więc pewnie znowu przepakowane stare wydania

Czeskie wydanie z okazji 25lecia - 4filmy, ciekawe czy to samo co u nas na pułkach leży, tylko opakowanie zmienione
http://www.filmarena.cz/blu-ray-smrtonosna-past-kolekce-1-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie w czeskim sklepie pokazuje wydanie z USA, płyty z ujednolicona poligrafią zapakowane w kartonowy box.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, na włoskim amazonie jeszcze nie kupowałem, ptzy okazji sprawdzę co tam maja i może założę konto.

Właśnie miałem kupić na Amazon UK dwie pierwsze części Szklanej Pułapki, gdy zauważyłem, że jest zapowiedziane wydanie nowego boxu, Die Hard Quadrilogy [blu-ray], wszystkie 4 części, na razie brak info nt. wersji językowej, w sprzedaży będzie od 12 Kwietnia, także poczekam na tę edycję. Cena 26 funtów = ok 140 PLN.

Jeśli będe polska wersja językowa to biorę ten set.

Pozdro

Sekret

Aktualnie za 9,99 Ł - wziąłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...