Skocz do zawartości
ForsonY

POGODA - Jakość sygnału

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='gabor' post='20558' date='06.11.2006, 21:15 ']
To wypożycz ten film na płycie i puść go jeszcze raz z prawdziwym DD. I bez lektora a z napisami.
[/quote]
Tematem było:POGODA - Jakość sygnału, Czy tak samo kiepsko jest na innych platformach????
Więc poinformowałem , iż na C+ w tym samym czasie miałem piękny obraz i super dźwięk.A czy to był dźwięk cyfrowy , czy analogowy- dla mnie żadna różnica.
Daj już spokój. Dźwięk jaki słyszymy jest wartością subiektywną. Jeszcze raz powiem:z obrazu i dźwięku byłem zadowolony. Może i na "N" byłoby lepiej ale:
1. nie mam "N" i pewnie prędko nie będę miał (moim zdaniem po wypowiedziach na FORUM tuner jest kompletnie nie dopracowany - pewnie słabiutka głowica i beznadziejny soft)
2. posiadam własne płyty DVD z filmami z dźwiękiem DD2.0 , DD5.1 , DTS - i wierz mi nie widziałem tutaj drastycznej różnicy
PEACE !!!
Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='napi11' post='20566' date='06.11.2006, 20:58 ']
...
Więc poinformowałem , iż na C+ w tym samym czasie miałem piękny obraz i super dźwięk...
[/quote]
Na tej samej antenie i wtym samym miejscu?

[quote name='napi11' post='20566' date='06.11.2006, 20:58 ']
... nie mam "N" i pewnie prędko nie będę miał (moim zdaniem po wypowiedziach na FORUM tuner jest kompletnie nie dopracowany - pewnie słabiutka głowica i beznadziejny soft)...
[/quote]
Niekoniecznie. W końcu to inny typ strumienia, o szerszym widmie, na pewno bardziej wymagający jesli idzie o maksymalny BER.
Pozdrawiam.

Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tynio' post='20307' date='05.11.2006, 20:00 ']
Jak czytam Wasze posty to sie ciesze że wydałęm wiecej 100 zł i kupiłem sobie 80 cm i średni konwerter
A z tego co czytałem to te czasze są lubiane przez monterów (Triax TD)

Już gdzieś w jakimś watku pisałęm jakość spadała mi o jakieś 4-10% była na poziomie 82-100% tam gdzie było 100 jest teraz około 92-89 a tam gdzie było 80% jest teraz 75-74
Czyli jednak ta 60 siatkowa może byc do bani przy naprawdę beznadziejnej pogodzie (teraz jest fatalna)

Tynio

Pozdrawiam
[/quote]
ta 60 siatka na 100% jes do bani bo ja wczoraj ustawialem na takiej i tez nie idzie wyniagnac wiecej niz 40%
ale sie dowiadywalem i oni niby ja wymieniaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...