Skocz do zawartości
Jacusmars

Ostatni Samuraj w TVN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Was.Czy macie ten film na TVN w wersji 2.0 czy 5.1 bo u mnie wyskauje tylko 2.0.Jak był K-19 to byla ikonka i napis DOLBY DIGITAL przed filmem i przed pojawiniem sie loga TVN i byl dzwiek 5.1 na optyku.Teraz jest znaczek DOLBY SURROUND wiec to jest pseudo przestrzenny(tak mi sie zdaje) bo na optyku wykrywa mi tylko sygnał 2.0. TO samo mialem na wladcy pierscienie ze na poczaku wykrywał 2.0 ale dopiero po godzinie czasu wykrył 5.1.
ZObacze tak po 21.00 jaki bedzie dzwiek na ostnim samuraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do shado: dziekuje za odpowiedz.Tydzien temu jak chcialem zobaczyc władce to na poczatku był 2.0 a jak wlaczylem po 21.30 to w tedy amplituner pokazal mi ze jest 3.2/1 (5.1).sadzilem ze samuraja puszcza w 5.1 ale jak narazie jest 2.0.ZObacze tak jeszcze po 21.00 czy cos sie zminilo czy nie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacusmars - władca pierscienia był w 5.1 od samego początku ! a dzis samuraj leci w 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie.
Ja miałem Władce w 5.1 od początku.
Czasami tylko muszę wyłączyć i właczyć amplituner albo przełoczyć źródło dźwięku, żeby mi prawidłowo wykrył Dolby 5.1
Dziś cały czas jest 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie na poczatku byl 2.0 ale jak wylaczylem amplituner i wlaczylem ponownie po 21.3 to pokazal mi sie 5.1
Wogule to moim zdaniem na TVN powinny podawac takie cos ze jak jest dziwek DD 5.1 to powini dawac reklamowke przed filmem jaka dali przed K-19 tzn tam gdzie grajaj na bebnach i raptem pokazuje sie napis DOLBY DIGITAL 5.1.albo przy znaczku TVN powinny byc cyferki 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='shado' post='19821' date='03.11.2006, 22:17 ']
Teraz przed filmem dali napis Dolby Digital, a jest tylko 2.0
[/quote]
przed filmem i podczs filmu wyskauje napis Dolby Surround.DOlby digital wyskakiwał przy K-19 i podcczas Tanców z gwiazdami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jacusmars' post='19835' date='04.11.2006, 01:18 ']
przed filmem i podczs filmu wyskauje napis Dolby Surround.DOlby digital wyskakiwał przy K-19 i podcczas Tanców z gwiazdami
[/quote]


[size=6][color="#FF0000"][b]DO ADMINA:

WNOSZĘ O KASOWANIE TAKICH POSTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b][color=#FF0000][size=7][/color][/size]nie dotyczą one HDTV. Zainteresowanych zapraszam na inne fora lub grupy dyskusyjne poświęcone TVN, TV, Ostatniemu Samurajowi, Pierwszemu Samurajowi czy czemukolwiek innemu.

PROSTESTUJĘ !!!!!

(albo mam pomysł: zaśmiećmy to forum do reszty, ja mogę zacząć juz jutro pisać o tym czy dziennik telewizyjny vył lepszy w TVP1 czy na Polscacie i czy marynarka prowadzącego była bardziej czarna czy bardziej granatowa. To takie pasjonujące tematy. Co wy na to ???) Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Własnie zróbmy nowy temat co w telewizji buczy!
Zróbcie tak wcisnijcie setup następnie TV i włączcie Dolby Digital, i teraz zauwazcie co sie dzieje z dzwiekiem jest szatkowany!!! Czyja to wina dekodera?? bo kabel optyk i amplituner mam w porzadku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='19847' date='03.11.2006, 23:20 ']
[size=6][color="#FF0000"][b]DO ADMINA:

WNOSZĘ O KASOWANIE TAKICH POSTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b][color=#FF0000][size=7][/color][/size]nie dotyczą one HDTV. Zainteresowanych zapraszam na inne fora lub grupy dyskusyjne poświęcone TVN, TV, Ostatniemu Samurajowi, Pierwszemu Samurajowi czy czemukolwiek innemu.

PROSTESTUJĘ !!!!!

(albo mam pomysł: zaśmiećmy to forum do reszty, ja mogę zacząć juz jutro pisać o tym czy dziennik telewizyjny vył lepszy w TVP1 czy na Polscacie i czy marynarka prowadzącego była bardziej czarna czy bardziej granatowa. To takie pasjonujące tematy. Co wy na to ???)
[/quote]

posluchaj jak chesz kasowac to sobie kasuje sam.owszem jest to dorum poswiecony HDTV to po jakiego zasmiecaja inni na temat XBOX, C+ " N" i innych pierdół.
Moj post odnsosi die do platformy "n" a platworma "n" nie wiem czy widzisz w głownym menu chyba ze jestes slepu jest osobny dział i pisze w osobnym dziale dla platformy "n" a nie dla HDTV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Jacusmars' post='19992' date='04.11.2006, 18:17 ']
posluchaj jak chesz kasowac to sobie kasuje sam.Owszem jest to forum poswiecone HDTV to po jakiego zasmiecaja inni na temat XBOX, C+ " N" i innych pierdół.
Moj post odnosi sie do platformy "n" a platworma "n" nie wiem czy widzisz w głownym menu chyba ze jestes slepy jest osobny dział i pisze w osobnym dziale dla platformy "n" a nie dla HDTV
[/quote]
Można powiedzieć więcej to część forum poświęcona programom N-ki.
"HDTV Centrum Polska > Telewizja Nowej Generacji n - HDTV > nProgramy"

Czyli wszystko na temat.

Mam pytanie odnośnie dzwięku 5.1
Wie ktoś czy dzwięk 5.1 nadają jeszcze jakieś kanały w N-ce ,
I czy można sprawdzić wcześniej czy będą coś nadawać w 5.1 , bo przeglądanie kanałów
w poszukiwaniu 5.1 nudne ;) i jeszcze nie trafiłem (ale szukam od wczoraj:)
Oczywiście w setap włączyłem , 2.0 dzwięk OK (amplit sony)

Edytowane przez darrooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='darrooo' post='21416' date='10.11.2006, 14:11 ']
Można powiedzieć więcej to część forum poświęcona programom N-ki.
"HDTV Centrum Polska > Telewizja Nowej Generacji n - HDTV > nProgramy"

Czyli wszystko na temat.

Mam pytanie odnośnie dzwięku 5.1
Wie ktoś czy dzwięk 5.1 nadają jeszcze jakieś kanały w N-ce ,
I czy można sprawdzić wcześniej czy będą coś nadawać w 5.1 , bo przeglądanie kanałów
w poszukiwaniu 5.1 nudne ;) i jeszcze nie trafiłem (ale szukam od wczoraj:)
Oczywiście w setap włączyłem , 2.0 dzwięk OK (amplit sony)
[/quote]
u mnie też nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...