Skocz do zawartości
radek74

Pioneer vsx 921

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem amplituner Pioneer vsx-921 i podlaczylem do niego rzutnik Epson,oraz kolumny Jamo 5.1.Wszystko bylo ok.Funkcjonowalo wszystko,oczywiscie przez kabel HDMI,ale kiedy odlaczylem do malowania i potem jeszcze raz podlaczylem,to dziala tylko glos,a nie ma obrazu.Jak podlacze kabel bezposrednio do DVD to jest obraz na rzutniku,a glos musze wlaczyc przez kabel optyczny.Nie wiem,co mam zrobic?Oddac do naprawy,bo jest na gwarancji?Prosze o pomoc.Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłeś?

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,ze odpisales,ale ja mam instrukcje po Niemiecku i nie wiem,gdzie tego szukac w ustawieniach.Kable mam na 100% dobre.Po malowaniu jak go podlaczylem,to spieprzyl mi sie rzutnik,ale mialem na gwarancji,wiec z wielkimi problemami,ale mi go wymienili na nowy.Musialem sie wyklocic,ale dalo to jakies efekty,bo chcieli mi go wziazc do naprawy.Boje sie drugi raz podlaczac pod nowy,ale mam telewizor HDMI,wiec moge sprobowac na nim.Myslalem na poczatku,ze to kabel wiec kupilem nowy.Wymienilem rzutnik i dalej nie bylo obrazu,ale,jak juz pisalem glos byl normalny.Podlaczylem od razu z DVD i mam obraz,jak juz pisalem,ale chce jeszcze pod wzmacniacz podlaczyc satke,zeby chodzila przez rzutnik,ale,jak juz pisalem,boje sie,bo juz mi drugi raz nie wymienia.Jak mozesz mi wytlumaczyc gdzie tego szukac,to bylbym bardzo wdzieczny.Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Chodzi o to,ze ja mam na wyswietlaczu wzmacniacza po angielsku,ale go nie znam.Instrukcja jest tak napisana po niemiecku,ze mozna z niej tylko zrozumiec,jak podlaczyc i tylko tyle,a to tyle,to ja wiem,bo podlaczylem.Mieszkam i pracuje juz w Niemczech juz ladnych pare ladnych lat,wiec troche rozumiem.Zebym mial to na ekranie,to bym wiedzial,bo wtedy mi sie wyswietla dokladne menu i w calosci,a na wzmacniaczu mam to wersami,no i po angielsku,wiec dalej nie wiem gdzie szukac tych ustawien.Milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie pamiętam , ale wydaje się mi że w ampli podłączamy na tylnim panelu pojedynczy kabelek ;żółty czincz: do gniazda ;monitor; , a drugą wtyczkę do TV i wybieramy chyba? ;compozyt;. Przyciskamy na pilocie recorw...(lub podobnie) , a następnie menu (chyba ikonka domek).Przepraszam za chaos w tym poście , ale piszę to co zostało mi w pamięci gdy miałem i ustawiałem 920-tkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...