Skocz do zawartości
katharsis

Blu-ray 3D bez bajerów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem Samsunga ue-46d8000 i chciałbym do niego dokupić bluray 3D bez bajerów możecie jakieś polecić?

dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mają bajery ; ) innych już nie ma. Tak naprawdę zależy ile chcesz na to wydać? Sony, Samsung, LG tak naprawdę nie ma wielkich różnic jeżeli chodzi o samo odtwarzanie filmów. Skoro nie zależy Ci nie wiadomo na czym to ja bym kupił ten model: http://www.sony.pl/product/blu-ray-disc-player/bdp-s186 tani ale i tak ma wszystko. No chyba, że jakiegoś Samsunga w tej cenie bo będzie jeden pilot (z TV).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mają bajery ; ) innych już nie ma. Tak naprawdę zależy ile chcesz na to wydać? Sony, Samsung, LG tak naprawdę nie ma wielkich różnic jeżeli chodzi o samo odtwarzanie filmów. Skoro nie zależy Ci nie wiadomo na czym to ja bym kupił ten model: http://www.sony.pl/product/blu-ray-disc-player/bdp-s186 tani ale i tak ma wszystko. No chyba, że jakiegoś Samsunga w tej cenie bo będzie jeden pilot (z TV).

Przecież ten model nie obsługuje 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten model nie obsługuje 3D.

A bo to 3D jest potrzebny. Sorry :unsure: . Ale nadal mój post jest aktualny bo wyszukać każdy umie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo to 3D jest potrzebny. Sorry :unsure: . Ale nadal mój post jest aktualny bo wyszukać każdy umie : )

Ale odpowiadasz na post katharsisa, który szuka Blu-Raya obsługującego 3D właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Ci chodzi :D ? Pomyliłem się z modelem. Polecam model wyżej, który jest do Blu-ray taki sam jak mały brat i ma 3D jak już mamy być przy tym Sony. Chociaż jakby był Samsung to jeden pilot. A te klocki wszystkie praktycznie takie same są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...