Skocz do zawartości
Zeuskk

Samsung UE32D6500 czy większy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów :)

Właśnie stoję przed decyzją kupienia telewizora 3D który starczyłby mi na długie lata. Z portfela wysypuje mi się max 2300zł i właśnie do tej ceny chciałbym coś znaleźć. Znalazłem wiele pochlebnych informacji na temat TV Samsung UE32D6500 i jego większych wersji. Pytanie teraz do Was: czy warto kupować tego TV w tym rozmiarze czy jednak wrażenia 3D na tak małym(?) TV nie byłyby wystarczające? Aktualnie w pokoju fotele mam ustawione około 2m od obecnego starego 29" telewizorka, ale także nie zamierzam ich ewentualnie przesuwać. A może macie jakieś inne propozycje TV 3D które byłyby tak dobre albo i lepsze od tego Samsunga oraz większe? Przekonała mnie dosyć także usługa SMART TV i jestem niej bardzo ciekaw, chyba że uważacie że jest przereklamowana? Nie wiem czy napisałem o wszystkim, w razie czego pytajcie, no i będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc :)

Pozdrawiam!

Edytowane przez Zeuskk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, nie ma co się oszukiwać: taki rozmiar do 3D to mikro rozmiar ;) Inni napisali by Ci, że w ogóle żadnego efektu nie zobaczysz bo jest zdecydowanie za mały. Ale to nie prawda. Efekt zawsze zobaczysz (głębia itd) tylko szczęki na ziemi nie zaliczysz bo to naprawdę mała przekątna a co dopiero do 3D. W dodatku trudno coś innego polecić do 3D w takiej kwocie. Więc w sumie zostań przy tym Samsungu. Oprócz 3D ma to całe SmartTV oraz bardzo dobrze oprogramowane USB.

Wczoraj przyglądałem się jeszcze takiej Toshibie: http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/toshiba-40tl838.bhtml Tylko tutaj masz pasywną technologię oraz zero usług sieciowych i słabe USB. Ale jest większy, ładny - cienka ramka i ma całkiem niezłe parametry. Coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście w ogóle bym nie kupił za taką kasę 32", który nie posiada nawet 1 pary okularów w komplecie. No chyba, że dany sklep dodaje gratis. Co do samego 3D, to rzeczywiście przy tej przekątnej szału nie będzie. Trzeba też przemyśleć z czego będziemy bardziej korzystali i co rzeczywiście nam się przyda na co dzień. Model, który poleca Gmeru w tych pieniądzach jest zdecydowanie lepszym wyborem. Jak dla mnie dziwna polityka Samsunga. TV za tyle kasy i szkoda im okularów dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...