Skocz do zawartości
Piohib

ADELE - Live At The Royal Albert Hall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planowałem dziś zakupić w/w koncert na gwiazdkowy prezent dla żonki. ;)

Wziąłem płytę do ręki i czytam, że ścieżka dźwiękowa to DD 5.1 :blink:

Już pominę fakt, że format obrazu też nie jest podany...

Może ktoś z forumowiczów posiada to wydanie i podzieliłby się informacją, czy rzeczywiście nie ma ścieżki DTS HD MA bądź innej HD.

Byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Director: Paul Dugdale

01. Hometown Glory

02. I'll Be Waiting

03. Don't You Remember

04. Turning Tables

05. Set Fire To The Rain

06. If It Hadn't Been For Love

07. My Same

08. Take It All

09. Rumour Has It

10. Right As Rain

11. One & Only

12. Lovesong

13. Chasing Pavements

14. I Can't Make You Love Me

15. Make You Feel My Love

16. Someone Like You

17. Rolling In The Deep

Blu-ray

FORMAT : BDMV

KODEK: MPEG-4 AVC

AUDIO KODEK: DTS, AC3

VIDEO: 1920x1080i, MPEG-4 AVC, 29.970 fps, ~26588 Kbps

AUDIO №1: DTS-HD MA 5.1 (48 kHz / 2740 kbps / 16-bit)

AUDIO №2: Dolby Digital Audio 2.0 (48 kHz / 224 kbps)

Edytowane przez vandel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do admina/moderatora:

Skoro moje wątpliwości zostały rozwiane, to dla porządku, można byłoby usunąć z tematu pytanie o format ścieżki dźwiękowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym napisać, że nie lubię tej pani i dlatego radziłbym kupić jakiś inny koncert. Coś wartościowego w warstwie muzycznej. Ta pani nawet w ścieżce dźwiękowej stukanałowej będzie beztalenciem. Szkoda kasy, szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesiu jak wielki ty miszczu jesteś - zgłoś swoją osobę to stołu sędziowskiego X-Faktor. To,że nie lubisz Adele to Twoja osobista sprawa, ale żeby radzić co kupować a co nie i co jest wartościowe dla poszczególnego słuchacza to wybacz.

Posłuchaj tego może ci ulży.

Inne pytanie było zawarte w temacie, więc Twoja odpowiedź jest zbędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to czyta ktoś z jakiegoś X-Fukcoś, to zgłaszam swą kandydaturę na sędziego. Praca łatwa, zapewne, i dobrze płatna. A wracając do pani/panny Adele, to naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie chcą wydawać pieniądze, żeby posłuchać tej pani(?), skoro jest tyle dobrej muzyki na płytach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie chcą wydawać pieniądze, żeby posłuchać tej pani(?), skoro jest tyle dobrej muzyki na płytach?

Ja nie potrafie zrozumieć tego że ktoś zaryzykował WYDANIE Blu-ray na takie coś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesiu.

A zaspiewac bys nie chcial? Pewnie lepiej od Adel spiewasz. Tak od razu na sedziego chyba Cie nie wezma choc miszczu jestes. Trzeba miec troche oglady.

No ale skoro znasz sie na muzyce rozrywkowej to moze polecilbys mi cos z nowosci na prezent dla pani w wieku srednim 35+. Ma byc kobiece, wpadajace w ucho i anglojezyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pani w wieku, co by tu nie mówić, średnim ja osobiście kupiłbym coś firmowanego nazwiskiem Bryan Ferry. Z tego, co jest osiągalne, to raczej DVD, niemniej jednak lepiej dobry koncert na DVD, niż słaby na Blu-ray. Na marginesie dodam, że dla mnie jednak ważniejsza jest treść, a nie forma, dlatego nośnik nie ma większego znaczenia. Poza tym skoro muzyka łagodzi obyczaje, to nie rozumiem, dlaczego niektórych z nas tak irytuje to, że ktoś napisze, że coś mu się nie podoba, albo jest słabe? Ja jestem bardziej wyczilałtowany. Możecie sobie pisać źle o Roxy Music, dajmy na to, a ja się nie będę wściekał. A przy okazji to sięgnę dziś wieczorem po Avalon i może jeszcze Boys and Girls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji to sięgnę dziś wieczorem po Avalon i może jeszcze Boys and Girls.

Świetne płyty. Są w mojej kolekcji.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszczu.

Widzisz. Nie czytasz ze zrozumieniem. Polecasz mezczyzne (choc miala byc kobieta) w wieku ojca zainteresowanej. NA dodatek ``nowosc´´ ktora ma ma cwierc wieku. Pozostawie to bez komentarza.

Nie dziw sie ze ktos ma Ci za zle Twoje komentarze w stosunku do preferencji muzycznych nieznajomej Ci zony forumowego Kolegi ktorej Ten chcial zrobic prezent. A prosil nie o pomoc w wyborze a o konkretna informacje techniczna. NA moje pytanie zreszta tez odpowiedziales nie na temat. To po co sie odzywasz w tym watku?!

Ja tez tak jak Ty preferuje BF nad Adelle ale moja Pani juz nie. A z pewnoscia juz nie w tym ani w ubieglym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie polecam. Polecać to może przekupka marchewkę na straganie. Po drugie trochę tolerancji. Nie wszyscy myślą jak ty. Po trzecie nie bądźmy aż tak ograniczeni, żeby się zatrzymać na tym, jaka jest ścieżka dźwiękowa na dysku. W pytaniu o ścieżkę dźwiękową od początku jest sporo nieszczerości. Niewiasta zwróci uwagę na wszystko, ale na to ile jest kanałów i w jakim systemie, to już na pewno nie. Według mnie płyta ma być "dla mnie", a poza tym "to tylko tak piszę, że dla kobiety". Na koniec chciałbym przypomnieć, że forum jest po to, żeby się dzielić opiniami. Więc piszę po to, żeby inni mogli się dowiedzieć, co myślę. i dowiedzieli się. Że Adele, według mnie, to strata czasu i atłasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Po trzecie nie bądźmy aż tak ograniczeni, żeby się zatrzymać na tym, jaka jest ścieżka dźwiękowa na dysku. W pytaniu o ścieżkę dźwiękową od początku jest sporo nieszczerości. Niewiasta zwróci uwagę na wszystko, ale na to ile jest kanałów i w jakim systemie, to już na pewno nie...

Kolego, przepraszam Cię bardzo, ale w którym miejscu tego pytania doszukujesz się nieszczerości??

Pytanie postawiłem jasno, a Ty je interpretujesz na swój sposób.

Skoro wydano koncert na BR, to oczekuję, że będzie spełniał standardy tego formatu (obraz oraz dźwięk w odpowiednim formacie). Dlatego też zdziwiłem się faktem, że na pudełku jest info tylko o dźwięku DD 5.1.

Zacząłem się więc zastanawiać, jaki jest sens wydawania BR w tym przypadku.

Pomyślałem, że zapytam na forum, czy ktoś posiada tą płytkę i jak ta specyfikacja rzeczywiście wygląda.

A co do "niewiasty" - akurat tutaj się mylisz, zwróci Ona uwagę zarówno na ilość kanałów oraz system. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnie nie ten temat, ale nie wiem w jakim napisać. Mam ten koncert w MKV i niestety nie działa na WD TV Media player.

Co z tym zrobic (przekonwertować ??) zeby działało na WD TV ?

Oto dane tego koncertu

Video

Format : AVC

Format profile : High@L4.1

Format settings, CABAC : Yes

Format settings, ReFrames : 8 frames

Duration : 1h 39mn

Bit rate mode : Variable

Bit rate : 4 800 Kbps

Width : 1 280 pixels

Height : 544 pixels

Display aspect ratio : 2.35:1

Frame rate : 29.970 fps

Audio

Format : DTS

Bit rate : 1 510 Kbps

Channel(s) : 6 channels

Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE

Sampling rate : 48.0 KHz

Language : English

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity,cudowny głos !!!

Piękny koncert !!!

Wzruszyłem się,łzy zalały moje oczy,policzki... nie jest mi wstyd,chłopaki też płaczą :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił LoveSong z repertuaru The Cure .... ma power to dziewcze !:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam ten koncert. Jeden z lepszych jakie widziałem. Technicznie jeśli chodzi o obraz to średnio, ale to co najważniejsze, czyli dźwięk wymiata. DTS HD MA pięknie słychać :)

Swoją drogą szkoda, że obraz nie jest lepszy. Ktoś chciał z tego zrobić artystyczną wisienkę co można wnioskować po zastosowaniu aspektu 2.33:1, ale obraz średnio ostry i ziarnisty, szczególnie przy kadrowaniu zacienionej publiczności.

Zrobiłem kilka screenów.

Wsx35.jpg

vaUIc.jpg

HcGRK.jpg

3tfrM.jpg

gHbYl.jpg

deXkB.jpg

hYuQ6.jpg

pyGIT.jpg

52kxS.jpg

Jeśli chodzi o samą artystkę to powiem tak. Stałem się jej fanem właśnie po obejrzeniu tego koncertu ;) To co ta dziewczyna robi ze swoim głosem to nie da się opisać. Wokalnie na pewno wysoki poziom. Mimo, że reprezentuje gatunek POP to nie można jej porównywać do jakiś Gag, Madonn czy Rihann... ;)

Moje oceny:

Obraz 5/10 ziarno, brak ostrości

Dźwięk 9/10 DTS HS MA, 9 bo tylko Roy Orbison zrył mi uszy jeszcze bardziej :D

Koncert: 10/10 dreszcze na całym ciele :D Kawał porządnego wokalnego rzemiosła! Polecam!

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert ok, ale

Pani mało sceniczna - cokolwiek by przez to rozumieć

i największy minus - GADUŁA !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym napisać, że nie lubię tej pani i dlatego radziłbym kupić jakiś inny koncert. Coś wartościowego w warstwie muzycznej. Ta pani nawet w ścieżce dźwiękowej stukanałowej będzie beztalenciem. Szkoda kasy, szkoda czasu.

Tak tak ,szkoda, szkoda to miejsca w tym wątku na takie głupie wpisy jak Twój, poczytaj sobie troszkę co sądzą o niej fachowcy to może zrozumiesz pewne rzeczy... I słowo Pani jesli mówimy o konkretnej osobie( a w tym kontekście jest mowa o Adel ) pisze się z dużej litery tak dla Twojej wiedzy, wtedy będzie " po polskiemu" Ja na Twoim miejscu nie pisałbym o kimś beztalencie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert ok, ale

Pani mało sceniczna - cokolwiek by przez to rozumieć

i największy minus - GADUŁA !! :)

Kolego ale to nie chodzi o ocenę wyglądu Adel tylko o to jak jest wydany ten koncert i o jej warunki głosowe, a wg fachowców ma je na bardzo wysokim poziomie co widać poprzez sprzedaż jej płyt na całym świecie...

Edytowane przez lolek126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam wykonawcy przez pryzmat "fachowców".

Napisałem,że koncert ok.

Podtrzymuję swóją opinię dla koncertu z uwagi na zestresowanie wokalistki i gadulstwo, przynajmniej ja tak to odbieram.

Nie wypowiadam się o warunkach Adele bo jej głos to klasa sama w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I najwiekszy mimus -gadula

Strach pomyslec co by powiedzieli o niej Talibowie albo ortodoksyjni Rabi. Czy nie na tym polega wygoda ogladania koncertu z plyty , ze mozesz ominac jej f-bomby i smetne historyjki klikajac "next".

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...