Skocz do zawartości
trops55

dvd architect Pro 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

Mam z renderowany filmik w Sony Vegas Pro 10.0, chce stworzyć menu w dvd architect Pro 5.0 i tu mam problem. W ustawieniach w video format jest tylko opcja MPEG-2, bit rate tylko max 9,8 (z Vegasa mam 16 ),a rozdzielczość max to tylko 720x576 Pal (z Vegasa 1920x1080). Czy tym programem po utworzeniu menu nie mogę nagrać film bez utraty jakości obrazu tj.nagrać go w pełnej rozdzielczości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje, jest to program do DVD, stąd podane parametry odpowiadają temu formatowi. Zmień soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z renderowany filmik w Sony Vegas Pro 10.0, chce stworzyć menu w dvd architect Pro 5.0 i tu mam problem. W ustawieniach w video format jest tylko opcja MPEG-2, bit rate tylko max 9,8 (z Vegasa mam 16 ),a rozdzielczość max to tylko 720x576 Pal (z Vegasa 1920x1080). Czy tym programem po utworzeniu menu nie mogę nagrać film bez utraty jakości obrazu tj.nagrać go w pełnej rozdzielczości?

Jeśli posiadasz Sony Vegas Pro 10.0, to:

W skład pakietu instalacyjnego wchodzą dwie wersje (32-bitowa i 64-bitowa) głównej aplikacji Vegas Pro 10. Dodatkowo nabywca otrzymuje program DVD Architect Pro 5.2, koder Dolby Digital Professional i ponad 30 wtyczek dźwiękowych (DirectX). Podręczniki użytkownika do programów Vegas Pro 10 (prawie 540 stron) oraz DVD Architect Pro 5.2 są udostępniane w formie elektronicznej.

LINK

Jest to kompleksowe narzędzie do edycji i authoringu strumieni wideo HD (jest już zresztą wersja 11)

DVD Architect Pro 5.0 to tylko authoring DVD, z kolei DVD Architect Pro 5.2 to również authoring płyt BD.

Jeśli nie posiadasz Vegas Pro 10, a tylko filmik wyrenderowany tym programem, to do menu HD pozostaje wersja Architecta 5.2, bądź też skorzystanie z aplikacji multiAVCHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Mam film tylko wyrenderowany W Vegasie, postaram się więc o Architecta 5.2

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...