Skocz do zawartości
mayo

TANIO KONCERTY BR SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Ello every1!

Sprzedam następujące pozycje koncertów na BR:

- The Strat Pack Live In Concert

- Eric Clapton & Steve Winwood live From Madison Square Garden

- Och! Turnau Och - Teatr 18V2011

Każda z płyt po 33 PLN. Wszystkie oryginały w idealnym stanie - raz odtworzone. Wysyłka poleconym priorytetem za 5 PLN po wpłacie na konto.

Chętnych zapraszam na priv.

Pozdro.,

M.

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany Claptonem.Daj tylko na ogólnym krótką recenzje,bo nie znalazłem tematu na forum.Chodzi mi o jakość obrazu i dzwięku w skali 1 do 10.Pozdrawiam-J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie odezwał się do dziś w tej i innych sprawach, co moim zdaniem stawia go w gronie ludzi , których należy traktować z rezerwą i dystansem - zwłaszcza w tematach operacji finansowych. Niepoważny gość i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to podobno moderator. To forum zaczyna dołować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Claptona i wszystko przebiegło szybko i sprawnie... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja "The Strat Pack Live In Concert" i też wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do mnie miś się nie odezwał - i nawet domyslam sie dlaczego, ale nie będę tu rozdrabniał i wyłuszczał tematu, nie ma sensu bić piany - mam ważniejsze sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sprawdziłem i widzę, że chciałeś kupić to co ja wziąłem ;) Wygląda na to, że Cię ubiegłem. Wysłałem sprzedającemu info o chęci zakupu na priva o 22:04.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sprawdziłem i widzę, że chciałeś kupić to co ja wziąłem ;) Wygląda na to, że Cię ubiegłem. Wysłałem sprzedającemu info o chęci zakupu na priva o 22:04.

nie o to chodzi, i nie tu tkwił problem... :)

pomijam fakt, że w cywilizowanym swiecie odpisuje się wtedy krótko "nieaktualne", ale jak wspomniałem dla mnie to bez znaczenia, i wnioski pozostawię sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi, i nie tu tkwił problem... :)

pomijam fakt, że w cywilizowanym swiecie odpisuje się wtedy krótko "nieaktualne", ale jak wspomniałem dla mnie to bez znaczenia, i wnioski pozostawię sobie.

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości - w cywilizowanym świecie odpisuje się cokolwiek, ale czasami występują tak zwane okoliczności łagodzące - zostałem wywołany (i słusznie) do tablicy więc się wytłumaczę. Nie było mnie przez prawie 3 tygodnie w sieci i w pracy z powodu choroby mojego starszego syna - choroby wrodzonej leczonej od zawsze w szpitalu na oddziale neurochirurgii (mieszkam na Śląsku a szpital w Stolicy). Tak więc przepraszam za milczenie i niedokończenie sprawy kupna E-1 jak i finalizacji sprzedaży koncertu Queen, ale w sytuacji w której się znalazłem takie rzeczy po prostu są mało ważne. Wierzę że mnie rozumiecie. Teraz już jestem i jeśli E-1 jeszcze jest dostępne to proszę o kontakt na priv - na 100% odpowiem bo wreszcie dostęp do sieci mam normalny, a nie tylko via iPhone.

Pozdro,

M.

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to podobno moderator. To forum zaczyna dołować...

Bycie modem nie ma nic do rzeczy. Wytłumaczyłem się z nieobecności powyżej.

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...