Skocz do zawartości
andsie1

"Nowy" Kuro Panasonic TH-65VX300 – profesjonalny monitor plazmowy 3D

Rekomendowane odpowiedzi

53952643161931712099.jpg

Firma Panasonic zaprezentowała nowy 65 calowy profesjonalny ekran plazmowy, stworzony z myślą o klientach, którzy chcą udoskonalić możliwości swojego kina domowego. Model TH-65VX300E dołącza do rodziny dużych plazm Panasonic w formacie 3D obejmującej od tej pory ekrany 65", 85 ", 103" i 152 ".

TV nie posiada tunera ani głośników.

Panasonic TH-65VX300 ma rzucić na kolana nie tylko wielkością, ale i jakością. Telewizor zaoferuje:

• więcej kolorów,

• więcej opcji pozwalających na kontrolę gamy kolorów wraz z modyfikowaniem RGB, regulacji krzywej gamma, balansu bieli itp.,

• poprawy jakości obrazu 3D w post produkcji dzięki możliwości korekcji kolorów lewej i prawej strony ekranu.

• Lepsza czerń i szczegóły w ciemnych scenach

50811834730821372229.jpg

Wysoka rozdzielczość obrazu w ruchu bez utraty szczegółów,

17753216175778138351.jpg

Obraz 3D bez migotania i utraty rozdzielczości.

57664956302723075575.jpg

Szeroka gama kolorów panelu reprodukuje naturalne kolory w filmie

99255279320902586887.jpg

Przetwarzanie obrazów z zewnętrznych źródeł - Tryb Scaler

Dzięki tej zaawansowanej funkcji, można przetwarzać obrazy dokładnie tak jak chcemy.

To pozwala na konwersję obrazu z zewnętrznego urządzenia zamiast wykorzystanie scalera wbudowanego w TV

51573170465802342173.jpg

Kalibracja - Blue Only Mode, monochromatyczny

29480318911215623068.gif

Kalibracja - R / G / B

09605375425162336531.jpg

Chyba doczekaliśmy się następcy KURO. Zakupiona licencja od Pioneer,a nie poszła w las i została bardzo dobrze spożytkowana a nawet ulepszona.

Swoją drogą jestem ciekawy jakby wygląda dzisiaj Pioneer gdyby dalej kontynuował produkcję plazm.

Cena detaliczna modelu wynosi 30 000 PLN i jest dostępny w Polsce.

http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/W-2/8304983/index.html

http://www.cinematic.pl/news/cedia-Panasonic-65VX300.html

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Ps,

Zbierajcie już pieniądze na ten TV.

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Panas puścił pressa z miesiąc temu o tym modelu ale myślałem, że to jakiś taki monitor z tych ich serii itd raczej nie wart uwagi. Myślisz, że to jednak super hiper alla Kuro? :) Ciekawe ciekawe jak to świeci i w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg zagranicznych informacji wynika, że to jest NOWE KURO.

W końcu Panas musi jakoś wykorzystać zakupioną licencję.

Ponadto wskazuje na to fakt, że telewizor nie jest chłodzony mechanicznie (wiatraki) tylko pasywnie (indukcyjne) tak jak było stosowane przez Pioneer,a w ich plazmach i Kuro.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę zakochałem się w dużym obrazie i mam teraz problem z TV nawet jak jest lepszej jakości od projektora. Jak jest 4-5m odległości to plazma zaczyna w moich oczach trochę tracić sens (szczególnie w 3D). Trzeba blisko siedzieć żeby było WOW. I nagle jestem w stanie zaakceptować trochę gorszą czerń ale kosztem klimatu kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja mam problem. Jestem na etapie zmian.

Zamierzam kupić projektor ale zastanawiam, się czy w moim pomieszczeniu 16 m2 i około 2.5 m od ekranu ma sens kupowania projektora.

Gdyby ta plazma kosztowała trochę mniej to kto wie czy nie skusiłbym się na nią.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę hehe :D A ja po cichaczu też zrobiłem upgrade. Akurat pokój to kwadrat a nie prostokąt stąd nagle zrobiła się taka spora odległość i poszedłem w projektor bo też chciałem Panasa VT30 65".

30 koła to sporo siana. Trochę dali do pieca.... choćby nie wiadomo jaki był ten ekran. Pomyśl: on nie może być dużo lepszy bo Kuro przecież ma naprawdę bomba czerń. Tylko oczywiście chodzi też o te 65".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt cena jest spora.

Ja tez nie dam tyle forsy. Jeszcze na głowę nie upadłem. Chociaż kto wie, Jestem wariat na takie rzeczy.

Mam nadzieję, że cena w przyszłym roku będzie niższa. To jest nowość. Podobno rewelacja.

Ostatnio widziałem na Allegro Twój TV ale w wersji 60 cali. Chcieli za niego 28.000zł.

Ja za swoją KURĘ dałem 15.000 zł.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja mam problem. Jestem na etapie zmian.

Zamierzam kupić projektor ale zastanawiam, się czy w moim pomieszczeniu 16 m2 i około 2.5 m od ekranu ma sens kupowania projektora.

Gdyby ta plazma kosztowała trochę mniej to kto wie czy nie skusiłbym się na nią.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Spokojnie możesz kupować projektor ja miałem podobny dylemat bo też nie mam za dużego pokoju bo coś koło 18 m2 i JVC X7 sprawuje się wyśmienicie ... oglądam z 3,8 - 3,5m a i bliżej jest lux ... ekran 108'... JVC ma to do siebie że pixele ma bardzo upakowane nawet z bliska wygląda dobrze więc nie ma się co łamać i jak prawdziwe kino to prawdziwe :rolleyes:

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.8 m to nie co 2.5 m. niestety trochę blisko.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.8 m to nie co 2.5 m. niestety trochę blisko.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

3,8 to max z jakiej oglądam... zdarza się że oglądam z 3m i też jest OK :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem.

Myślałem o podstawie ekranu 190 cm w formacie 2.35.1 tak, że przy 16x9 wielkość była 65 cali.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem.

Myślałem o podstawie ekranu 190 cm w formacie 2.35.1 tak, że przy 16x9 wielkość była 65 cali.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

dobry pomysł ... generalnie polecam projektor... mam tv KURO 50' i nie ma co porównywać ... jak ktoś lubi kino to tylko z projektorem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę hehe :D A ja po cichaczu też zrobiłem upgrade. Akurat pokój to kwadrat a nie prostokąt stąd nagle zrobiła się taka spora odległość i poszedłem w projektor bo też chciałem Panasa VT30 65".

30 koła to sporo siana. Trochę dali do pieca.... choćby nie wiadomo jaki był ten ekran. Pomyśl: on nie może być dużo lepszy bo Kuro przecież ma naprawdę bomba czerń. Tylko oczywiście chodzi też o te 65".

Gmeru a jaka masz dokładnie KURĘ ?

i jak ona wypada w porównaniu z Panasem 65VT30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, ten VX300 to tak naprawdę jest monitorem. Nie posiada tunerów (ani głośników). Rozmawiałem ostatnio z dystrybucją Panasonica na temat tego modelu oraz modeli broadcastowych. Na 100% nie jest to sprzęt do oglądania telwizji a tylko i wyłącznie do seansów filmowych :) Pytałem też o tendencje do powidoków - powiedzieli, że bez zmian, taka jak w "normalnych" seriach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, ten VX300 to tak naprawdę jest monitorem. Nie posiada tunerów (ani głośników). Rozmawiałem ostatnio z dystrybucją Panasonica na temat tego modelu oraz modeli broadcastowych. Na 100% nie jest to sprzęt do oglądania telwizji a tylko i wyłącznie do seansów filmowych :) Pytałem też o tendencje do powidoków - powiedzieli, że bez zmian, taka jak w "normalnych" seriach.

Firma Panasonic zaprezentowała nowy 65 calowy profesjonalny ekran plazmowy, stworzony z myślą o klientach, którzy chcą udoskonalić możliwości swojego kina domowego. Model TH-65VX300E dołącza do rodziny dużych plazm Panasonic w formacie 3D obejmującej od tej pory ekrany 65", 85 ", 103" i 152 ".

TV nie posiada tunera ani głośników.

Napisałem o tym w moim info.

Skąd Oni noga wiedzieć jak się zachowuje ten TV.

Dopiero testy wykażą o jego +/- .

Jestem przekonany, że jest zdecydowanie lepszy od V30 ponieważ praktycznie jest to Pioneer.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd Oni noga wiedzieć jak się zachowuje ten TV.

Hmm... myślisz, że nie wiedzą co wyprodukowali? Może masz większe doświadczenie z Panasonicem i jego ambiwalentnym stosunkiem do swoich produktów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy.

Ja w każdym razie brałbym ten TV w ciemno.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tam wolałbym poczekać - panasonic w każdej praktycznie plaźmie coś miał skopane (v10 blaknące czernie, v20 falsecontouring a w v30 też się coś znajdzie).

pionier w tym względzie był dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...