Skocz do zawartości
Kasia_

LG 47LW570S czy LG 42LW650S

  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który wybrać?



Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wydania około 3900-4000 PLN. Wybór padł na TV LG 3D. Zastanawiam się tylko czy kupić wyższy model kosztem 5-ciu cali, czy lepiej mieć mniejszy ale lepszy technologicznie. Proszę o pomoc:

LG 47LW570S czy LG 42LW650S

Dodam jeszcze, że w tej chwili posiadam LG 37" LH3000 i jest dla mnie za mały. Odległość z jakiej oglądany jest obraz to ~200-220cm

Edytowane przez Kasia_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he:rolleyes:

Mam tego LG 55" i powiem Ci ,że wcześniej wisiał 42" Panasonic. Teraz zdecydowanie kupiłbym jeszcze większy :) .65" byłby OK - ale to wszystko pewnie znowu na chwilę.Bo po pewnym czasie robią się małe.

Bierz najwiekszy na jaki masz teraz kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5-3 metry

A teraz zapytam po co Ci 3D?

Mam 2 tv 3D i oglądam filmy,programy 3D sporadycznie, nawet mogę powiedzieć ,że w ogóle. Szkoda pieniędzy, przynajmniej na teraz.

Kup sobie 55" Samsung z serii 7 tzw bezramkowy :rolleyes: a efekt super TV jest murowany. Pieniądze podobne.

bg-con-04.jpgmain03_1.jpg

Edytowane przez Jarojaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5-3 metry

A teraz zapytam po co Ci 3D?

Mam 2 tv 3D i oglądam filmy,programy 3D sporadycznie, nawet mogę powiedzieć ,że w ogóle. Szkoda pieniędzy, przynajmniej na teraz.

Kup sobie 55" Samsung z serii 7 tzw bezramkowy :rolleyes: a efekt super TV jest murowany. Pieniądze podobne.

bg-con-04.jpgmain03_1.jpg

Tym bardziej, że pasywne 3D w wykonaniu LG to porażka.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że pasywne 3D w wykonaniu LG to porażka.

Pozdro

Jakieś rozsądne argumenty ?

Znajomy ma LG 47LW570S, przez godzinę męczyliśmy demka 3D, wnioski:

- super okulary, po 5 min. zapomniałem ,że mam coś na nosie....

- efekty 3D (szczena opadła) pływające i latające obiekty po pokoju... bezcenne :D

- byłem na kilku filmach 3D w kinie (min. klasyk Avatar) ale ten TV mnie zabił... oczywiście pozytywnie :)

- po godzinie 3D przyszła pora na zwykłe 2D z n-ki , akurat trafiliśmy na Wojewódzkiego a tu znów szok - krótko i zwięźle - ładny obraz.

Konkluzja:

dla mnie najlepszy TV 3D jaki miałem okazję oglądać, zaczynam zbierać kasę :rolleyes:

Nie mówię ,że ten TV jest najlepszy ale w swojej cenie jest w czołówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design Samsunga naprawdę jest świetny, lecz nie przekonują mnie okulary aktywne. Zakochałam się w tych okularkach od LG.

TV chciałabym zakupić najpóźniej do końca roku. Jak myślicie poczekać do grudnia, czy kupić teraz? Jak z cenami, czy z powodu Bożego Narodzenia nie wzrosną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widzicie oboje crosstalku wielkiego jak szafa to wskazana wizyta u okulisty.

Pozdro.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widzicie oboje crosstalku wielkiego jak szafa to wskazana wizyta u okulisty.

Pozdro.

Widzimy,ale to nie przeszkadza aż tak jak przy aktywnych.

I na 100% pasywne LG to nie porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja widzę większy crosstalk na plazmach panasa.

główna wada w pasywnym 3d to to że trzeba siedzieć idealnie by crosstalk nie występował.

ale jak już się tak siedzi to jest on znacznie mniejszy niż na aktywnym panasie.

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...