Skocz do zawartości
vandel1

Pink Floyd - Dark Side of The Moon & Discovery - 16 CD w MM

Rekomendowane odpowiedzi

witam premiera 26 września 2001 ceny szaleństwo mam nadzieje że zagranica będzie taniej. dla fanów gratka. http://www.mediamarkt.pl/chorzow/gazetka p.s. proszę moda o poprawę tematu człowiek chory nie powinien pisać :)

Edytowane przez vandel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam premiera 26 września 2001 ceny szaleństwo mam nadzieje że zagranica będzie taniej. dla fanów gratka. http://www.mediamarkt.pl/chorzow/gazetka p.s. proszę moda o poprawę tematu człowiek chory nie powinien pisać :)

Masz rację, to dla fanów. Mimo, że jestem fanem i widziałem ich na żywo - Momentary Laps of Reason - cena jest trochę zniechęcająca, ale bardzo mi się podoba, że w MM jest ktoś, kto myśli, to jest mało komercyjne. Wszyscy co chcą, to mają już we flac i mp3 i przede wszystkim cda, ale legenda....oferta jest ogólnopolska. Live at Pompei jest extra - VHS się kłania ; Nie do końca rozumiem co jest na BD. Dzięki za info.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy o tym jakiś czas temu - ale to bardzo dobra wiadomość, że w PL też można będzie to kupić. Są jak gdyby 3 wersje 1-jedno, 2-dwu płytowa i set "ileś-tam" płytowy . W UK za maxa trzeba będzie zapłacić (na razie) około 85Funtów - czyli mniej niz u nas. Ale z drugiej strony wersje x2 są u nas w bardzo racjonalnej cenie. Tak na moje oko.

To są całkiem nowe wersje zremasterowane, oczyszczone itp. Ja tam sie przymierzam do "Wish you were here", "Dark side of the Moon" i "The Wall". W wersjach 2/3CD.

Zobacz jak wygląda wersja max (tzw. Immersion) tutaj Według mojej oceny dla zagorzałych fanów.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie przymierzam do "Wish you were here", "Dark side of the Moon" i "The Wall". W wersjach 2/3CD.

Jeśli już chcesz się do czegoś przymierzyć, to tylko do wersji na Blu-Ray na których są po 3 wersje ( 2.0 . 4.0 5.1 )

w formie LPCM 24/96 i to dopiero GRA ! ! ! ! :) The Wall niestety nie zrobili w tej wersji ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Immersion WYWH i TDSOTM - grają pięknie ale i tak nic nie pobije jakością dźwięku płyty winylowej. Mówię poważnie. Vinyl rulez. A nowe reedycje płyt PF to autentyczna perfekcja. Polecam.

Pozdro.,

M.

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...