Skocz do zawartości
Mieschko

BDP-S185 najmłodszy/najmniejszy odtwarzacz BD od Sony

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie Sony pojawiła się specyfikacja nowego odtwarzacza BD od Sony...

Dostępny od października. Cena nie jest znana...

Edytowane przez Mieschko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak PS3 Slim ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak PS3 Slim ; )

jest też wersja 185 - biała.

za to czyta ntfs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny koło £ 99.99 - mniej więcej poziom cenowy bdp-s380

na amazon.co.uk 99 funtów

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się teraz pomiędzy

Sony BDP S185 ; SONY BDP S 380 ; SAMSUNG BD D5300

jak kupie ten pierwszy to napisze opinie.

Mnie np zastanawia kultura pracy ,jeśli jest taka jak w S380 to ok. płacenie 150zł za dodatkowy port USB nie pasuje mi.

Pozdrawiam

_____________________

http://hdtvpolska.com/topic/26634-odtwarzacz-blue-ray-od-300-do-500-zl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś już skalowanie obrazu w tym modelu ? Jak wypada w porównaniu do PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy do BDP-S185 da się podłączyć dysk powyżej 500 gb w NTFS?

dołączam się do pytania, czy udało Ci się to już ustalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzytkuje BDP-S185 od kilku dni. Potrzebowalem "na szybko" jakiegos playera BR w zastepstwie Samsunga C6500 (ktory po raz drugi pojechal do serwisu). Wiec tak na szybko (i porownujac z w/w Samsungiem):

- dosc glosny

- szybki (w niektorych zadaniach 2x szybszy od Szajsunga, np. wczytywanie plyty BR czy przeskakiwanie jej rozdzialow)

- bardzo dobrze skaluje DVD (wydania na 2-warstwowych plytach z wysokim bitrate i masteringiem wygladaja super)

- czyta xvid z napisami i polskimi znakami, w tym napisy w srt; mkv i flv jeszcze nie testowalem

- bezproblemowo czyta porysowane plyty BR i DVD, z ktorymi mial juz problemy Samsung

- dziala pendrive 32GB z NTFS :)

Na razie to wszystko, jak cos jeszcze potestuje, to napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z lenistwa wkleję tu opinię,jaką naskrobałem na stronie Euro:

Do odtwarzania filmów-ok.Dobry,ostry obraz.Do słuchania muzyki z mp3,czy zwykłego cd - użytkowa porażka.Bo kiedy tylko wyłączycie telewizor,odtwarzacz również się przebiegle wyłączy.Nie bardzo rozumiem ideę,dla której plazmowy prądożerca musi być włączony przez,powiedzmy godzinę, kiedy nie pełni żadnej roli.Jeśli odtwarzacie mp3,jedyną drogą powrotu do listy utworów jest klawisz RETURN,który automatycznie zatrzymuje aktualnie grany kawałek.A sama listę 155 piosenek przewija się mozolnie "step by step",bo nie ma żadnej komfortowej funkcji typu "page up,page down" .Co prawda widziały gały co brały,ale jednak brak wyświetlacza przeszkadza.Widać Sony,zamiast niego zaimplementowało tv jako nierozerwalny składnik systemu.Jeszcze jednym minusem,dla mnie dotkliwym,jest BRAK możliwości przesuwania napisów w filmach.Bo kiedy zmienię format obrazu,często druga linia napisów staje się niewidoczna.Reasumując,z bólem przyznaję,że w kwestii możliwości użytkowych,mój stary Panasonic DVD-S52 był o lata świetlne do przodu.No,ale niestety,już kupiłem to "cacko".

Bardziej skupiłem się tu na walorach użytkowych bo używam go krótko.A te malkontenctwo troszkę na wyrost,bo tak naprawdę słucham muzyki na odrębnym zestawie stereo.Ale...zawsze mogłoby być wygodniej.Co do jakości obrazu,potwierdzam,że jest rzeczywiście dobry i nieźle skaluje dvd.Dżwięk także w porządku,aczkolwiek moja poczciwa Yamaha RX-V650 nie dysponuje złączem HDMI i w związku z tym niestety nie mam okazji posłuchać gęstszych formatów.Aaaa,i rzeczywiście speed z niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ten odtwarzacz i muszę przyznać że czyta bez zająknięcia pliki *mts 1080p50 z kamery Panasonic sd90 ale tylko z płyty BD lub pendrive. Z płyty DVD zaczyna szarpać obrazem. . Dysk 250gb 2,5" nie działa. Filmy mkv z DTS-MA chodzą bezproblemu nawet z pendriva

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...