Skocz do zawartości
marco7

jaki 55'' tv za ok.7000,-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam dylemat jaki tv 55" wybrać w cenie ok. 7000,-.Skłaniam się raczej w stronę 3D pasywnego.Kwestia 1-czy LCD czy Led?Plazma raczej odpada-za jasny pokój.Zastanawiałem się nad Philipsem, ale syn kupił właśnie 42"z serii 7 i nie podoba mi się obraz-tak jakbym był w teatrze(a może jest źle ustawiony).Kwestia 2-przydałby się jakiś sensowny przesył danych bezprzewodowo z np.laptopa.Nie koniecznie pełny dostęp do netu.Mam 22" Samsunga C450 w sypialni,matryca fajna matowa ale głos nieciekawy.Podpowiedzcie coś w tej sprawie,może jeszcze jakieś dodatkowe pytania.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj w sklepie konwersję 2D/3D na LG,oczywiście pasywne,oraz aktywne 3D na Samsungu serii 8.Dla mnie konwersja wypadła dużo lepiej-mniej męcząca od 3D na Samsungu-lekkie okulary i obraz bardzo wyraźny.Tylko nie mogłem porównać z Philipsem ponieważ nie mieli tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tym teatrem to kwestia ustawienia opcji chyba clear motion o ile się nie mylę ale na pewno idzie to wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,dzięki.Okazało się ,że miał w ogóle fabrycznie wszystkie nastawy na ful i to dawało takie efekty.Teraz jak sobie ustawił po swojemu to jest bardzo zadowolony z oglądania,mimo,że mają tylko analogowa kablówkę(przymierz się do Polsatu cyfrowego).

Ja natomiast coraz bardziej przekonuję się do Philipsa pfl 7606k (na 99%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci jeszcze napisać że mam tego Philipsa w 47 calach i potwierdzam spostrzeżenia autorów tego testu.

Ja osobiście jestem zadowolony z zakupu TV, jedynie teraz żałuję że nie kupiłem 55 calowego.

Aha, ten TV nie ma konwersji 2D > 3D jeśli cię to interesuje.

pozdrawiam

Edytowane przez JurekBy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w jakim celu wyświetla się komunikat w menu 2D>3D?

Opcja 2D/3D służy wyłącznie do przełączania TV w tryb 2D, lub 3D. Dzięki tej opcji można np. film 3D oglądnąć w 2D. Konwersję do 3D mają wyższe serie Philipsa.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za te info, można się w tym pogubić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja 2D/3D służy wyłącznie do przełączania TV w tryb 2D, lub 3D. Dzięki tej opcji można np. film 3D oglądnąć w 2D. Konwersję do 3D mają wyższe serie Philipsa.

pozdrawiam

Bardzo dziękuję za te informacje,zwłaszcza,że nie dostaliśmy do tego TV instrukcji i każda taka opinia jest ważna dla początkujących.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja papierowa do tego TV jest tylko w wersji skróconej. Pełna wersja jest w menu telewizora, lub do pobrania ze strony Philipsa.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...