Skocz do zawartości
kamaron

XORO HTL 4242w Full HD czy AMOI Elite LC42T1E

Rekomendowane odpowiedzi

Kamaron minęło trochę czasu od twojego ostatniego postu,podziel się nstepnymi wrażeniami z użytkowania Amoi,interesuje mnie jak się prezentuje obraz na SD.Wiem że amoi czyta pliki video prosto z dysku przez usb ale czy czyta tez pliki TXT?
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robert5' post='23790' date='23.11.2006, 10:07 ']
Kamaron minęło trochę czasu od twojego ostatniego postu,podziel się nstepnymi wrażeniami z użytkowania Amoi,interesuje mnie jak się prezentuje obraz na SD.Wiem że amoi czyta pliki video prosto z dysku przez usb ale czy czyta tez pliki TXT?
pozdrawiam
[/quote]
Ano minelo, bo mialem malo czasu. Otoz moje wrazenia sa takie: obraz z sd (cyfra+) przy zachowaniu jakiegos rozsadnego oddalenia do tv jest bez zarzutu, ale tez nie jakis zabiajajacy. Moze dlatego ze przyzwyczailem sie do jakosci fimmow z PC. Za to nawet typowe divx-y , niekoniecznie pochodzace z HDTV wygladaja bardzo dobrze. Naprawde nei mozna sie przyczepic. Generalnie jednak wtedy chodzi to po DVI z PC-ta wiec najprawdopodobnie j za jakosc obrazu w sensie skalowania,w ygladzania, deinterlace-u itd odpowiadaja drivery karty, ktora jednak jest fatalna (Radek 9550).

Co dosc dziwne, ostatnio puszczalem wszystkow trybie 1080p i jakos poprzednio wspomnianych probelmow nie mailem. Licho wie o co chodzi.

Co do USB to ten model go nie ma, wiec to chyba nieporozumienie. Mi jednak tego nei brakuje bo i tak jestem podlaczony do kompa. Na n-ke wciaz czekam do 27-go wiadomo dlaczego. Moze jak juz dostane to bede mogl powiedziec cos wiecej. Zwyklego DVD tez nie mam wiec trudno mi obecnie cos dodac ;-)

A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym usb zasugerowałem się przez post olatigid,a twojego wcześniejszego posta nie przeczytałem uważnie.Dzięki za odpowiedź,zastanawiam się nad tym modelem bo jest bez szybki ,w sumie usb to nie jest problem jest coraz więcej playerów z tym wejściem.
pozdrawiam
ps.czekam na dalsze spostrzeżenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...