Skocz do zawartości
AreckiW

problem z PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może ktoś miał podobny problem, albo wie co mogło się stać.

Konsola działa, ale nagle przestała czytać płyty (jakiekolwiek: BR, DVD, CD, gry na BR).

Wrażenie takie, że przestał kręcić silnik, który napędza płyty.

Konsola działa, włącza się, wyłącza,, po USB wszystko działa, menu działa, płyty bez problemu są "połykane" do środka, a potem cisza i nic się nie dzieje, nie słychać też pracy napędu.

Odłączyłem na parę minut od sieci, nic nie dało.

Soft mam nowy, wersja 3.66.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi czy sugestie.

Pozdrowienia

Arecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laser kaput

Też bym podejrzewał laser, gdyby nie to, że nie słychać w ogóle charakterystycznego dźwięku napędu płyt, który powinien uruchamiać się w momecie włożenia płyty do konsoli...konsola nie daje żadnego odgłosu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie

spindle-motor startuje DOPIERO PO tym jak laser da cynk że wjechal dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mobor, miałeś rację, laser wysiadł, wymiana na nowy 350 zł, ehhhh....więcej o stówę niż zapłaciłem za nowy Bluray LG BD550...:-((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Nie wiem gdzie to wszystko pisac bo jestem tu nowy. Otóż mam taki problem z konsola (ps3 slim 320gb) . Sformatowalem dysk pod pc , gdy wlozylem dysk do konsoli , ona zalaczyla sie na 2 sekundy i sie wylaczyla..wszystkie diody zgasly. dopiero po kolejnym wcisnieciu klawisza power swieci sie czerwona dioda. Gdy wyjmuje dysk i odpalam konsole normalnie pracuje tylko wyswietla sie komunikat ze nie mozna odnazlezc odpowiedniej pamieci masowej systemu. Czy ktos jest mi w stanie pomoc ? Jak mam dysk sformatowac zeby konsola go odczytala..? Z góry dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sformatować dysk w formacie FAT32. PS3 nie rozpoznaje dysków NTFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... w sieci znajdziesz instrukcje jak to zrobić. Wtedy PS3 zobaczy dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAT32. Musisz pogrzebać w sieci bo duży dysk nie da rady ot tak poddać formatowi FAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...