Skocz do zawartości
dominikm

Dziś "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" w Superkinie HD

Rekomendowane odpowiedzi

Ale byłoby pięknie nieprwadaż? :P

Z tego co pamiętam to właśnie tak miało to wyglądać. Jeszcze przed startem "n" mówiło się, że to właśnie Superkino będzie w HD a reklamy "Władcy Pierścieni" tylko podkręcały atmosferę: nie ma chyba lepszego filmu na premiere nowego pasma w wysokiej rozdzielczości. No ale cóż...trzeba się obejść smakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='krajek' post='17994' date='27.10.2006, 12:10 ']niech by go chociaz puscili w DD 5.1 ![/quote]


A tu akurat możesz być spokojny. Będzie w DD5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat topiku :unsure:.
A jaka w takim wypadku fonia idzie przez analog? Dolby Pro Logic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po analogu to Stereo albo Dolby Surround z mozliwością rozbicia na Pro Logic ;)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za władca pierscienia ale chiałem zobaczyc czy bedzie DD5.1 na poczatku filmu to sie rozcarowalem bo na amplitunerze pokazywal mi ciagle ze jest dzwiek DD2.0 gdy teraz zaczelem czytac forum to napisaliscie ze jest DD5.1 i gdy wlaczylem ponownie TV i amplituner to mielsicie racje ze jest DD5.1 bo mi wyskoczylo na amplitunerze 5.1 ale jestem ciekaw czemu na pocztku filmu jak tylko sie zaczał był dziwk DD2.0 u Was tak samo było?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jednym z powodów posiadania nagrywarki (wiem o stracie dźwieku itp) bylo oglądanie bez reklam.
Wolę obejrzeć później (ale pierw ok. 5 min. edycję, z wycinaniem zrobić). Edytowane przez hojlo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Antarktis, nie powinno być reklam a w szczególności w TVN przecież my płacimy za to i oni jeszcze nam dają reklamy.Każdy kto ma N'ke to powinien mieć TVN bez reklam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z fotmatem 4/3 to jednak lekka przesada. Coś komuś się pokiełbasiło. Mam nadzieję że władze N-ki wyciągną z tego odpowiednie wnioski.
Tak nawiasem mówiąc to nie sądzę aby TVN liczył się z szarymi wielbicielami HD. Kasa i tylko kasa.
Kiedyś prosiłem ich o przesłanie karty aby można było oglądać paczkę TVN z satelity bez konieczności kupowania C+ lub polsatu, i co i nic, jeden człowiek się nie liczy. Nie byłem wszak członkiem zbiorowiska blokowego. Tylko z takimi rozmawiali. W N-ce będziemy nadal traktowani induwidualnie i nie będziemy się liczyć. Będą nas kręcić podobnie jak kręci C+ i Polsat.
Pamiętajcie że sprzęt który proponują po 99 i 499 poprostu koszktuje N-kę jeszcze mniej. I napewno do tego nie dopłacają. Tak już jest, że cena którą płacimy w sklepie jest kilkukrotnie wyższa niż ta jaką kasuje wytwórca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antarktis jesli uwazasz ze 15 minutowe reklamy podpasek przed w trakcie czy jakkolwiek filmu puszczanego w kinie sa wizja jego tworcy to jestes w wielkim bledzie. Swoja droga zagadzam sie to skandal ze placac za bilety w kinie racza mnie jeszcze reklamami. TVN jest kanalem FTA i nie placimy za niego abonamentu i dlatego tez sa reklamy. TVN jest tez na CP oraz C+ jest tam tez polsat i tez sa reklamy. Ludzie nie mylcie kanalow premium z kanalami FTA Edytowane przez ymp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Format 4/3 przy takim filmie to już przesada.
Gdzie obiecywana możliwość wyboru orginalnej ścieżki dźwiękowej z napisami?
Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacusmars - identyczna sytuacja była u mnie patrze film sie zaczyna i po prawej na ekranie znaczek DD, a na wyswietlaczu amplitunera DD2.0, mówie co jest grane, myslałem ze po zmianie oprogramowania zmieniły sie ustawienia w Telewizorze w opcji Digital TAK/NIE, ale poprostu TVN ma 2 scieżki dzwiękowe, Stereo i AC3 i trzeba przełączyć :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie co się Wam pomyliło. To, że TVN jest w pakiecie n-ki nie znaczy, że nagle stał się kanałem premium.
To ciągle ten sam program i tak samo nadawany.
I co więcej nie sądzę, żeby to się jakoś radykalnie zmieniło. Pamiętajcie, że pozostałe platformy i kablówki biorą sygnał TVN-u z tego samego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ryszards: Rozsmieszyles mnie wypowiedzia, ze cena sprzetu jest wyzsza niz w rzeczywistosci kosztuje. Wlasnie wydaje mi sie, ze jest wlasnie na odwrot, ze ten sprzet, a zwlaszcza nbox recorder jest urzadzeniem znacznie drozszym niz 449 zl! Sam koszt dysku i elektroniki w środku, z reszta sprawdz lepiej ile kosztuja podobne recordery w sieci Sky +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pabloss' post='18184' date='27.10.2006, 23:28 ']Format 4/3 przy takim filmie to już przesada.
Gdzie obiecywana możliwość wyboru orginalnej ścieżki dźwiękowej z napisami?
Pozdr[/quote]
Masz rację , ja wolałbym pasy na górze i na dole a obraz zbliżony do kinowego. Mam tylko nadzieję że na VOD i w pakiecie filmowym będziemy oglądać filmy w orginalnym formacie, i z opcją wyboru napisów.
Od momentu zakupu DVD ( 7 lat temu ) nie oglądałem filmu z lektorem. Lektor to jest kastracja dżwięku.
Powinno być tak że stereo leci z lektorem a DD 5.1 z napisami. Lektor jest potrzebny dla tych co im się niechce czytać albo są zmęczeni po pracy i wolą się wyluzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sierak' post='18217' date='28.10.2006, 07:12 ']ryszards: Rozsmieszyles mnie wypowiedzia, ze cena sprzetu jest wyzsza niz w rzeczywistosci kosztuje. Wlasnie wydaje mi sie, ze jest wlasnie na odwrot, ze ten sprzet, a zwlaszcza nbox recorder jest urzadzeniem znacznie drozszym niz 449 zl! Sam koszt dysku i elektroniki w środku, z reszta sprawdz lepiej ile kosztuja podobne recordery w sieci Sky +[/quote]


hmm, cena 250 gb hdd to 300 zeta, zakladajac ze cena nboxa bez rekordera jest rowna karze 1000 zeta za jego utrade to dodajac dodatkowe funkcje do recordera oraz hdd wartosc jego szacuje na ok 1500 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko powiem ze jedna rzecz mnie totalnie wkurzyla.
Byly dwa rodzaje przerw na reklame. Zwykla i taka plansza "Tylko jedna reklama".
Najciekawsze jest to ze, rzeczywiscie w "Tylko jedna reklama" bylo raz w dodatku byla to reklama N. Pozniej ta plansza pojawiala sie przed kazdym 10cio minutowym blokiem reklamowym. Moim zdaniem to jest sposob zebysmy nieprzelaczali kanalu podczas emisji reklam... od dzisiaj zazdroszcze ludziom z PiP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo strasznie wkurzajace a co gorsze mozna wywnioskowac jakie maja podejscie do klientow.TVN "nie dla idiotow" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sierak' post='18217' date='28.10.2006, 08:12 ']ryszards: Rozsmieszyles mnie wypowiedzia, ze cena sprzetu jest wyzsza niz w rzeczywistosci kosztuje. Wlasnie wydaje mi sie, ze jest wlasnie na odwrot, ze ten sprzet, a zwlaszcza nbox recorder jest urzadzeniem znacznie drozszym niz 449 zl! Sam koszt dysku i elektroniki w środku, z reszta sprawdz lepiej ile kosztuja podobne recordery w sieci Sky +[/quote]
Witaj sierak.
Śmieszy cię to co napisałem , ponieważ nie zrozumiałeś mego tekstu albo nie znasz mechanizmów ekonomicznych związanych z produkcją i dystrybucją urządzeń.
Przyjmij do wiadomości, że:
1.Koszt wyprodukowania urządzenia to mały procent ceny w sklepach.
2.Pozostałe koszty które widzimy w cenie to nakładające się na siebie koszty dystrybucji i zysk każdego po drodze.
3.N-ka wzięła na siebie koszty dystrybucji
4.Tylko producent NBOX-ów dostał co mu się należy. Może to być nawet mniej niż 99 zł lub 499zł.
4.Cena każdego elementu z osobna dla końcowego odbiorcy będzie zawsze dużo, dużo wyższa od ceny po których kupuje części producent NBOX-sa. Nie można tego porównywać.
Sądzę że teraz rozumiesz na czym to polega. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...