Skocz do zawartości
waldiwaldi

Phillips - koniec produkcji TV

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie będę się nosił z zakupem TV. Przeglądając oferty, znalazłem promocję że PHILLIPS zaoferował najpierw promocję 30 dni na testowanie sprzętu z możliwością zwrotu, a teraz dał nową kolejną promocję ze zwrotem pieniędzy poz zakupie od 200zł do 3000 zł. Akurat modele które oglądałem i które mnie zainteresowały dają możliwość zwrotu od 500 zł do 1500 zł (z nową technologią Ambilight).

Model 40PFL7605H/12 obecnie kosztuje około 2,9 tys. (oddają 0,5 tys.) czyli kosztuje ok. 2,4 tys.

Model 46PFL7605H/12 obecnie kosztuje około 4,0 tys. (oddają 1,0 tys.) czyli kosztuje ok. 3,0 tys.

Model 40PFL8605H/12 obecnie kosztuje około 4,5 tys. (oddają 0,5 tys.) czyli kosztuje ok. 4,0 tys.

Model 46PFL8605H/12 obecnie kosztuje około 5,4 tys. (oddają 1,5 tys.) czyli kosztuje ok. 3,9 tys.

Wiadomo że warunki promocji (regulamin) są różne, tu akurat nie widzę drastycznych haczyków.

Tu nasuwa mi się inne pytanie.

Skoro Phillips oficjalnie rezygnuje z produkcji TV dla Chin i USA a pozostawia sobie resztę świata, w tym Europę. Nie rezygnuje ze wspierania technologii.

To czy warto zainwestować w taki odbiornik w takiej sytuacji? Czy też przejadę się na kupnie Phillipsa jak "zabłocki na mydle"? :)

Drugie pytanie.

Czy te ceny są w ogóle atrakcyjne?

Trzecie pytanie.

Czy polecacie któryś z tych modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak warto. Nic się nie kończy, wręcz będzie lepiej bo dla tej firmy pojawiła się spora $$$. To nie jest tak samo jak np. z firmą Pioneer. Tutaj normalnie wszystko idzie i będzie. Philips naprawdę dziwnie to wszystko zakomunikował a mam kontakt z firmą w Polsce i wszystko idzie tak jak miało iść. Na ten rok czy przyszły. IFA 2011 to zresztą potwierdzi.

W tej promocji chodzi o to by pokazać klientowi, że ten gratis wraca do jego kieszeni a nie jak w innych promocjach gdzie niby jest gratis ale nie wiesz czy to była taka cena czy to ściema bo kasę i tak zna i ma producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...