Skocz do zawartości
AdrianWNS

Jaki TV 3D HD Ready

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem nowego TV, który głównie będzie przeznaczony do gier PS3 3D (stąd tylko HD Ready) i po części do filmów BR3D. Chciałbym być zadowolony z zakupu i nie martwić się o to czy np. przy następnym oglądaniu coś się nie zepsuje w TV.

Myślałem nad modelami: Samsung PS43D490 i LG 42PW450.

Odległość do oglądania to jakieś 2m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy coś się zepsuje - tego nikt nie wie i wątpię by zależało to od modelu. Poza tym podałeś takie marki, że zawsze może się coś popsuć. Ja osobiście nie kupiłbym do grania plazmy. Wcześniej czy później coś ci się wypali. Kwestia czasu. Chyba, że będziesz nerwowo pilnował żeby za długo jakiś element z gry nie był wyświetlany statycznie. Z kolei 3D i HD Ready jakoś nie idą w parze. Firmy poszły w tym roku w taki twór ale to tylko oszczędność i niestety niska jakość. A pasywny LG HD Ready + 3D to już totalna kapa oprócz tego, że oczy mniej bolą. Budżet rozumiem 2,500tyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanów się ile będziesz korzystał z 3D a ile z 2D. Z 3D odświętnie a jednak telewizor będzie cały czas narażony na statyczne ekrany. W dodatku 3D na telewizorze HD Ready może być średniej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki jest sens tego całego wątku skoro od początku byłeś zdecydowany? eh.. zwykłe trucie d... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem zdecydowany. Dopiero opinia jednego z użytkowników i wycieczka po sklepach pomogły mi w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podziel sie jak juz cos obejrzysz szczegolnie to 3d. W tej kwocie to bardzo ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija drugi dzień od zakupu Samsunga.

Telewizor robi pozytywne wrażenie a nawet ogromne - patrząc na cenę.

Wygląd:

Podstawa wykonana ze szkła. Telewizor jest cały czarny, tylko na dole ma bordową wstawkę - bardzo psuje to efekt. Cienka ramka też na plus.

Obraz:

Po odpowiednich ustawieniach, opad szczęki. Ledy mogą się chować do do jakości kolorów i czerni.

Dźwięk:

Głośniki w TV są bardzo dobrej jakości. Na ustawieniach filmowych producenta nawet kina domowego nie dotykam.

3D:

Na razie grałem w Call of Duty: Black Ops i trzy demka z PSN : KillZone 3, MotorStorm: Apocalypse i Super StarDust. Jednym słowem WOW.

W CoD kiedy celujemy efekt wygląda tak jakby pistolet wychodził z ekranu do nas. W MotorStorm wszystko co jest na drodze wylatuje wprost na nas. W KillZone kilkakrotnie oberwałem kulką w łeb i to dosłownie.

Filmy 3D:

Obejrzałem jak na razie tylko Step Up 3D. Dużo fajnych efektów po których chcę się powiedzieć wow.

Minusy:

bzyczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...