Skocz do zawartości
axl2000

"Pochwalcie" się swoimi zestawami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 wujek sam skladal sprzet i sie na tym zna.Po 2 juz moglem porowac te glosniki do 2 kin domowych i uwazam ze logitechy rownie dobrze sparwuja sie w filmach a nawet lepiej jak te zestawy po 3 czy 4 tysiace.Koncert rzeczywiscie lepiej gral na tym kinie za 4 tys ale nie uwazam wcale ze logitechy zle sobie radza z muzyka graja troche gorzej ale mnie satysfakcjonuja chyba certyfikat THX o czyms swiadczy.Do tego mam zaoszczedzone jeszcze te 3 tysiace ;)To wy wlasnie nie macie skali porownawczej bo nie slyszeliscie tych glosnikow podpietych do ps3 kablem optycznym czy do dobrej karty muzycznej.

Tak sie składa ze jestem właścicielem Logitechów od ~7-8lat jak tylko pojawiły sie na rynku model Z-680 starszy brat Z-5500 i wydaje mi sie wykonany z większa dokładnością niz obecnie sprzedawana masówka Z-5500 w sumie gra to pewnie tak samo ale kiedyś robiono mniej tego typu kolumienek, takze znam je na wylot, ale ja nie o tym tylko o kwestii dźwięku, owszem Logitechy mogą sie podobać jak sie nie słyszało dobrego stereo z kolumn podłogowych, one głównie grają bassem i to dudniącym i tak na prawdę do muzyki to sie nie nadają (chyba tylko hip-hop) jak ktoś ceni sobie jakość dźwięku i jego neutralność gdzie zadne pasmo sie nie wywyższa tylko ładnie razem wszystko współgra.

Do filmów, gier nie jest źle w niedużym pokoju i w tej cenie ~1000zł jest to fajny zestawik, ale zestawianie tego do kolumn pogłogowych za 4k to niezbyt mądre porówanie ;) wystarczy wyłączyć sub'a w tych logitechach i wtedy słychać ogromną przepaść, po za tym nie ma dekoderów HD takze tez jest juz lipa jesli chodzi nawet o kino, nic nie zastąpi amplitunera + prawdziwych kolumn taka prawda, jakby były takie super hiper to nikt by nie kupował dużych ciężkich klocków i wielgachnych kolumn :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qlimax :lol: dobry gust muzyczny widzę.

Co masz do gustów muzycznych innych ludzi? Kazdy słucha czego chce. Poza tym słucham rożnej muzyki i w wielu gatunkach wynajduje perełki ale wyżyć się muszę właśnie przy pomocy Hardstyle - u :):lol: ; Za to Ty chyba jesteś niewyżyty, bo atakujesz wrrr

P.S. No chyba ze źle się zrozumieliśmy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale wyżyć się muszę właśnie przy pomocy Hardstyle - u :):)

Jeden lubi "techno rąbanke", a drugi nie, może kolega Maciek wyżywa się na świeżym powietrzu grając w piłkę :P

Edytowane przez ruthless666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa rożne sposoby, tylko po co w ogóle dyskutować o czym tak personalnym jak muzyka w topicu który jej nie dotyczy. Tyle na ten temat.

Edytowane przez Capcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie śmieszy ten pierwszy post którego kinem już dawno nikt nie śmie nazwać.

Nie widzę w tym nic śmiesznego :)

Aktualnie (prawie) prezentuje się to tak, doszedł ASUS O!PLAY + HDD 500GB oraz pochowane kable.

40925.jpg

Edytowane przez axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

Zniknęły kwiatki, pojawił się LG BD390, Logitech Z5450 które wcześniej były podłączone tylko do komputera (kto kiedykolwiek słyszał te lub Z5500 to wie co one potrafią w kwestii filmów) teraz jest DTS 96/24 przez coax dla playerka, ponadto n-ka podłączona przez optical. Na razie musi wystarczyć :P

20100926016.jpg

20100926019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bah, o ile one cokolwiek w dzisiejszym świecie znaczą to każda firma się nimi chwali :D, a głośniczki są naprawdę zadziwiające (oczywiście tylko do filmów i tylko w dźwięku przestrzennym) . Kiedyś jak już przeprowadzę się na swoje zrobię pokój kinowy z prawdziwego zdarzenia :angry::P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia w przeprowadzce na swoje :P

A co do certyfikatów THX, to Logitechy posiadają certyfikat, ale THX multimedia i nie ma on nic wspólnego z tym w prawdziwych urządzeniach do kina domowego.

I nie każdej firmie to dane...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Copcom - jedni się smieją inni drwią ale nik nie próbuje ci podpowiedziec co zrobic by bylo ladniej nie koniecznie brzmieniowo.

Jak byś cały zestaw z stolika włożył w stolik dokładnie przeniusł to niżej , a to co masz po srodku w stoliku przesun na boki , a co do TV czy twój wzrost to 2 metry bo TV wisi tak wysoko , to mieszkanie nie sklep żeby go było widac z każdego miejsca w mieszkaniu.

Jak usunołeś klocki pod stolik to obniz TV i będzie ok tak normalnie.

Usuń te obrazki obok TV bo wieje wiochą kolumienki Logitech ostatecznie postaw na kolumnach jak musisz bo przeciez te stacionarki powinny dac radę w każdej muzyce i filmie , usuń półkę z X-boxem i schowaj tam to co na blacie , cały blat szafki zostaw goły .

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady, ale oczywiście zrobię to jak sam do tego dojde :angry:, pozatym tak mam ze nie lubie jak jest zbyt pusto, choc ostatnio pozbywam sie gratow, ale jeszcze rok temu wygladalo to tak :lol:

IMG_5139.JPG

IMG_5140.JPG

roznice powinny byc widoczne

20100926016.jpg

P.S. Poza tym wiem ze jakby klocki stały ze wnętrzu szafki wyglądałoby to lepiej, jednakże właśnie zmierzyłem ze się tam nie zmieszczą, a nie chce ich rozwalać. Poza tym nie miałbym gdzie wstawić tego Xbox - a i nki.

P.S. 2 To mi się ma podobać, poza tym nikt nie zwraca uwagi na to jak mam w pokoju, pewnie dlatego ze nie mam znajomych o podobnej skali zainteresowań

Ale jak już kupie porządne klocuszki to nic nie będzie zakłócać jakiejś tam harmonii :P

EDIT: Znalazłem bardzo ciekawy ustrój, mniej więcej w połowie strony, nie wieje wiocha wiec od razu poznacie :D >>> http://www.audiostereo.pl/wasze-ustroje_36.../page__st__5600

Edytowane przez Capcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys, wlasciwie nie tak dawno bo w styczniu, pokazalem tutaj moje kino ktore bazowalo na kompie, i logitech z5500. Teraz cos mi sie udalo zmienic na lepsze bo doszla obudowa HTPC, amplituner (ma juz dekodery audio HD) i zestaw drewnianych glosnikow 5.1 I tak jest to zestaw budzetowy, tzn dla mnie obecnie nie bo w czerwcu slub, ale poki co jestem zadowolony.

dsc00502f.th.jpg dsc00503rk.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łe, to ja mam lepiej - dedykowane pomieszczenie to jest to, co Tygrysy lubią najbardziej ! ;)

luxusj.jpg[/url]

czy mnie wzrok nie muli czy o ściane oparty jest najnowszy pilot logitech harmony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedys, wlasciwie nie tak dawno bo w styczniu, pokazalem tutaj moje kino ktore bazowalo na kompie, i logitech z5500. Teraz cos mi sie udalo zmienic na lepsze bo doszla obudowa HTPC, amplituner (ma juz dekodery audio HD) i zestaw drewnianych glosnikow 5.1 I tak jest to zestaw budzetowy, tzn dla mnie obecnie nie bo w czerwcu slub, ale poki co jestem zadowolony.

dsc00502f.th.jpg dsc00503rk.th.jpg

Proponuję abyś głośnik Centralny zawiesił na suficie, będziesz miał wtedy lepszą lokalizację dialogów.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz...

Z każdym kolejnym postem dołuje mnie ten wątek.

Dopóki będzie zapotrzebowanie na wieszanie certyfikatów na ścianie w ramkach, dopóty producenci będą skupiać się na produkcji "znaczków", zamiast zająć się produkcją sprzętu przyzwoitej jakości i przyzwoicie grającego. Ot smutna, szara rzeczywistość ;).

Nie chciałbym byś złośliwy, ale tylko brak jeszcze, do pełni szczęścia, plastikowych owoców w salaterce do "przyozdobienia" certyfikatów.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wyjść z "podziwu" gdy widzę te certyfikaty na ścianch. Rozumiem w sklepie... ale w domu??!! Rozumiem, że bez niego sprzęt gra gorzej? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjeciu nie bardzo widac ale centralny jest pochylony -20° wiec akurat nie mam zadnego problemu z lokalizacja dialogow. Nie rozumiem po co ta zlosliwosc kolego andsie1 Pewnie na stronach dolby, thx i dts tylko tak dla zartu sobie pisze ze centralny moze byc zaraz pod lub nad TV skierowany na sluchajacego. A jesli chodzi o napis dts na scianie to dla mnie to jest tylko wydrukowana kartka a nie certyfikat, to po pierwsze, po drugie wczesniej wisial tam obraz ktory musialem sciagnac ze wzgledu na centralny i wstawilem mala ramke, tyle w temacie. Ej panowie panowie, widze ze jak ktos nie ma sprzetu za minimum 10k to od razu sie go cisnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciśnie się za wiochę z logami certyfikatów na ścianie :P

Ten temat zakonczylem.

Swoją drogą dlaczego ten sub stoi na środku przed TV ?

Mam krotki kabel wiec ustawilem go tymczasowo wlasnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Ej panowie panowie, widze ze jak ktos nie ma sprzetu za minimum 10k to od razu sie go cisnie.

To nie tak, błędna interpretacja. Gdyby tam był sprzęt za 10k zł to nic by nie zmieniło, ba nawet byłoby jeszcze gorzej. Drukowanie "THXów" i wieszanie tego na ścianie to... Zresztą powstrzymam się od komentarza dalszego, bo mi nie wypada.

Co nie zmienia faktu, że jest to dla mnie dobijające i dołujące, bo oznacza to pełne uzasadnienie, dla chorych działań speców od marketingu i że skutecznie robią swoją krecią robotę, wbrew wszelkiej logice. Dlatego też nie byłem w stanie powstrzymać się przedtem.

A co do wartości sprzętu, to uwierz mi na słowo jeśli tego nie czujesz, dla kogoś patrzącego na taką scenkę z boku, to takie "ozdoby" deprecjonują wartościowość audio, nie wartość finansowo wymierną, a właśnie szlachetność audio, każdego sprzętu. A ile on pierwotnie kosztował, znaczenia przy tym nie ma wcale. Jak się naklei na Fiacie Panda "jestem samochodem terenowym, bo mam taki certyfikat" to mu na pewno nie pomoże, ba zaszkodzi jego wizerunkowi na bank.

To jest równorzędne z tym co zdarzyło mi się już też niestety widzieć, to znaczy pozostawianie naklejek marketingowo-reklamowych na ramie telewizora, tylko równo i pieczołowicie przyciętych, żeby nie zasłaniały powierzchni widzialnej obrazu.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Copcom przyjmij moją zasadę jak nie chcę aby mnie poprawiano i mówiono jak poustawiac sprzęt , poprostu nie pokazuje zdjęc na forum, i mam jak mam i to jest mój kącik i tyle.

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są trendy, ale tylko podświetlone niebieskim cool neonem :rolleyes: Brakuje jeszcze podpisu Georg'a Lucasa przy tym LG'ku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz...

Z każdym kolejnym postem dołuje mnie ten wątek.

Dopóki będzie zapotrzebowanie na wieszanie certyfikatów na ścianie w ramkach, dopóty producenci będą skupiać się na produkcji "znaczków", zamiast zająć się produkcją sprzętu przyzwoitej jakości i przyzwoicie grającego. Ot smutna, szara rzeczywistość ;).

Nie chciałbym byś złośliwy, ale tylko brak jeszcze, do pełni szczęścia, plastikowych owoców w salaterce do "przyozdobienia" certyfikatów.

A co komu do tego co ma na ścianie? Może wersalkę też ma źle ustawioną? Goła d...pa na ścianę to by było cool?

Nowym LG wcale nie brakuje podpisu G.Lucasa bo posiadają już certyfikat THX!

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mój sprzęcik do filmów na chwile obecną przedstawia się tak:

TV >> Sony 32kdl5610 FullHD wylądował zawieszony na ścianie :)

AV >> Denon 1509

DVD >> Denon 1740

Kolumny I-box z seri Manhattan bez subwoofera i surrand

Słuchawki Denon AH-D301

Dysk zewnętrzny Toshiba HDDR500E04X który czeka z niecierpliwością na odtwarzacz sieciowy ;)

zdjcie0072g.jpg

zdjcie0074f.jpg

zdjcie0073z.jpg

Edytowane przez marrion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...