Skocz do zawartości
axl2000

"Pochwalcie" się swoimi zestawami :)

Rekomendowane odpowiedzi

To ku...a prezent od teściowej... :), dlatego kombinuję z akwarium. Wtedy miejsce obrazu zajmie telewizor.

Edytowane przez wieslawef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ff14b2252126545em.jpg

Tv- Sony Bravia kdl 46 z 4500

Zestaw kina domowego - Jbl Es Pack

Amplituner - Harman Kardon avr 255

Playstation 3

N box

Dodam jeszcze że jestem w trakcie remontu swojego pokoju. Po ukończeniu dodam więcej fotek ponieważ w zestawie znajduje się jeszcze subbofer oraz tylne kolumny których niestety nie mogłem zamieścić z powodów technicznych :D co sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uporządkowanie to wygląda. Mi też się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak do fajnego sprzetu grajacego az sie prosi projektor a nie jakies tam mizerne 46'' ;-)))))))

Edytowane przez long_28y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mizerne 46" ??????

Człowieku, każdy ma to, na co go stać i to co uważa za dobre, pewnie większość tutaj oprócz wieczornych seansów kinowych wykorzystuje Tv do zwykłego oglądania telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samir wyluzuj, spójrz w cenniki, a się przekonasz, że proj nie jest wcale droższy od przyzwoitego tv :)

kino domowe powinno się zaczynać na porządnym obrazie, a nie na porządnym dźwięku.

a to, że większość ludzi dała sobie zrobić papkę z mózgu i uwierzyli, że zestaw kina domowego to dvd+wzm+kolumny to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie uważam aby dobry zestaw audio miałby mi zastąpić ogół kina domowego, ale osobiście uważam, że nawet dobry projektor nie będzie raczej wykorzystywany do ciągłego oglądania telewizji, z tego co mi się wydaje, to koszt lampy jest dość wysoki, a te akurat nie mają takiej żywotności, jak plazma czy lcd, o kineskopowym nie wspominając, stąd moja niechęć do projektorów, owszem zgodzę się z tym, że efekt jest naprawdę ciekawy, ale w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zakup mniejszego telewizora do codziennego użytku i projektora do przeżywania emocji jak w prawdziwym kinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na mojego Soniaka nie narzekam obraz na tym tv jest naprawde bardzo dobry i to ze źródła SD a o filmach w HD oraz na grach w wysokiej rozdzielczości nawet nie wspomne bo to już całkiem inna bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samir

Po pierwsze jak juz wspomniano ceny projektorow o niezlych parametrach sa baaardzo porownywalne a niekiedy nizsze od naprawde dobrych i duzych tv.

Po drugie zuzycie pradu jakie generuje duzy panel TV w blizszej lub dalszej perspektywie zniweluje Ci i powyzsza roznice i cene lampy. Zobacz tabele zuzycia pradu w duzej plazmie i lub duzym lcd(mowimy to o panelu powyzej 42") pozniej przelicz przez cene 1kw/h i policz np x12 miesiecy a roczny koszt mocno Cie zadziwi.

A pozatym kto lubi ogladac Zubilewicza na 50" panelu w marnym HD ?

no Kto?

Nikt?

tak myslalem...

pOzDr

D.Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ja miałem okazję grywać w piłkę nożną z Panem Tomkiem i mogę oglądać go na 50". Zresztą nie udowodni mi nikt, że duże przekątne są niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no ale macie sprzęty :D

Ja na chwilę obecną dysponuję czymś takim:

http://img269.imageshack.us/i/dsc00995vlv.jpg/

http://img232.imageshack.us/i/dsc00996mqw.jpg/

Samsung Sync master 226BW podłączany czasem pod enkę,ale

do enki jest głównie Sharp CV2131CK1

http://img196.imageshack.us/i/dsc00997ues.jpg/

Wkrótce pojawi się jakaś Plazma 42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piękny zestaw, niemal idealnie rozstawione nagłośnienie, świetny pomysł z obrusem, pewnie masz tam suba i każdy kto do Ciebie przyjdzie zastanawia się skąd idzie ten piękny bas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chlopakowi szanse, od czegos przeciez trzeba zaczac.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie chlopakowi szanse, od czegos przeciez trzeba zaczac.... :rolleyes:

No pewnie od czegoś trzeba zacząć. Moim marzeniem kiedyś bym radiomagnetofon Kasprzak, i sobie go rozrysowywałem podczas lekcji dołączając zestaw głośnikowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mizerne 46" ??????

Człowieku, każdy ma to, na co go stać i to co uważa za dobre, pewnie większość tutaj oprócz wieczornych seansów kinowych wykorzystuje Tv do zwykłego oglądania telewizji.

To nie te czasy gdy projektory kosztowaly miliony :D Ja je lubie i koniec - zaden LCD nie daje tyle radochy z ogladania czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
samir wyluzuj, spójrz w cenniki, a się przekonasz, że proj nie jest wcale droższy od przyzwoitego tv :D

kino domowe powinno się zaczynać na porządnym obrazie, a nie na porządnym dźwięku.

a to, że większość ludzi dała sobie zrobić papkę z mózgu i uwierzyli, że zestaw kina domowego to dvd+wzm+kolumny to inna sprawa.

Ano wlasnie. Tak sobie mysle ze teraz kazdy ma w zasadzie "zestaw kina domowego" w postaci LCD + amplituner + generyczny zestaw glosnikow. Kiedys sie kompletowalo klocuszek po klocuszku, CD, wzmacniasz, glosniki na front, oddzielnie tyl itp. Jakos tak czlowiek wieksza wage do kazdego komponentu przywiazywal. A teraz 2 pudelka na wyprzedazy w sklepie - jedeno z zestawem grajacym (5+1 + amplituner) , drugie z telewizorem LCD i "kino domowe" gotowe :rolleyes:

W sumie to dobrze - bo sprzet stal sie popularny, tani i masowy (przy okazji cholernie tandetny) , ale stracil mozna powiedziec swa wyjatkowosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem kiedyś bym radiomagnetofon Kasprzak, i sobie go rozrysowywałem podczas lekcji dołączając zestaw głośnikowy :D

Pamiętam któryś z pierwszych numerów czasopisma Bajtek (dla młodzieży informacja, że był to w zamierzchłych latach 80-tych ubiegłego wieku magazyn komputerowy którego naczelnym był Aleksander Kwaśniewski, kojarzony przez małolatów wyłącznie jako prezydent RP), w magazynie był list od czytelnika, który napisał że wprawdzie nie ma komputera, ale że wyrysował sobie na desce klawiaturę i ćwiczy pisanie przygotowując się na moment zakupu :D

To sie nazywało pasja, nie to co dziś kiedy marzenia o sprzęcie polegają na oczekiwaniu kiedy starzy spłacą poprzednie raty i zaciagną nowe na konsolę :rolleyes:

Swoją drogą może ktoś ma archiwalne fotki swoich zestawów audio/video z tamtych lat? Ampli Radmor + Tonsile + odbiornik satelitarny Schneider + telewizor Orion/Goldstar + odtwarzacz VHS Aiwa/Akai, pół mojego osiedla miało taki zestaw :D Później wszyscy Radmory wymieniali na Technicsy :blink: Ciekawe byłoby porównać tamtejsze zestawy z tymi dzisiejszymi cudami tu pokazywanymi :)

Edytowane przez Ghrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz moja kolej. Sorki za jakosc zdjec ale byly robione ,jak to ktos na tym forum powiedzial - komurkom :rolleyes: .

30084e838cfed68dm.jpg

Taki byl poczatek.

A tak jest teraz...

f0ffaf0691e0ac63m.jpg

e3d38f40fd0937c4m.jpg

93e03eb943dfa36dm.jpg

c043cffe696aae95m.jpg

709a91be36b7bf73m.jpg

e828f02a69219c65m.jpg

e216a5b75d290e80m.jpg

Jak sobie wreszcie sprawie jakis prawdziwy aparacik to wstawie lepsze zdjecia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą może ktoś ma archiwalne fotki swoich zestawów audio/video z tamtych lat? Ampli Radmor + Tonsile + odbiornik satelitarny Schneider + telewizor Orion/Goldstar + odtwarzacz VHS Aiwa/Akai, pół mojego osiedla miało taki zestaw :rolleyes: Później wszyscy Radmory wymieniali na Technicsy :D Ciekawe byłoby porównać tamtejsze zestawy z tymi dzisiejszymi cudami tu pokazywanymi :blink:

Gdybys użył opcji wyszukiwania to być znalazł to: http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=10326&hl=akai .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, nawet pisałem, ale tam sprzęciki a tu całe zestawy. Kontrast ówczesne segmenty i meblościanki z Radmorami i kineskopami w porównaniu z dzisiejszymi fortepianowymi płaszczakami, to byłoby coś :D No ale jesli to poza wątkiem, to sorry, do skasowania :rolleyes:

Edytowane przez Ghrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...