Skocz do zawartości
axl2000

"Pochwalcie" się swoimi zestawami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

azizi

a co to ten sidrak? google za dużo nie mówią ...

Edytowane przez matee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sidrak = płyta gipsowo kartonowa :rolleyes:

ale rozumiem że kupiłeś jakieś gotowe do montażu rozwiązanie, pewnie z podświetleniem od razu

fajnie to wygląda i na pewno przy takim lekkim oświetleniu można coś oglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysłowe wnętrze, gustownie i ze smakiem.

Pytanko, gdzie nabyłeś kudłaty dywanik, szukam czegoś podobnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja taki kudłaty ale zielony o wymiarach 2x2,9m z tym najdłuższym włosem kupiłem w Praktikerze za 470zł

porównując z innymi sklepami cena jest ok, a i dywanik bdb jak na razie, kolor soczyty bo foto z telefonu i nie oddaje go

20090511030.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam podobny dywan tyle, że pomarańczowy i wykonany z akrylu. Nie ma nic gorszego niż dywan z długim włosem wykonany z akrylu. Dywan pilinguje się niemiłosiernie przez prawie rok, a tzw koty są po całym pokoju. W połączeniu z TV istny koszmar.

Tak jest przynajmniej u mnie :rolleyes: aaa no i ciemne meble,haha u mnie pożywka dla kurzu.... :)

Po za tym świetnie zrobione !!!

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie dużo zależy z czego jest wykonany dywan, mój jest z jakiegoś poli.... coś tam, brat ma od ponad roku taki sam i jest ok, nie ma problemu aby latały kłębki jakieś z niego, wiem że z wełnianych wychodzą strasznie bo to np widać przy odkurzaczach bezrowkowych, miejmy nadzieje że mój też będzie ok bo to nowy zakup :rolleyes:

co do mebli to tak naprawdę się nie kurzą tak strasznie, aż sam jestem zdziwiony, choć wiadomo na jasnych nie było by wcale pewnie widać kurzu, ale sprzątać i tak przecież trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swój dywanik kupiłem u dystrybutora dywanów w gdańsku.

ogólnie miałem duży problem z dywanem ciemnobrązowym. oryginalny dywan miał być lalee glamour mocca, ale jak dojechał to się okazało, że z ciemnej czekolady zrobili jakąś, za przeproszeniem, "srakę" i że już nie będzie produkowany w poprzedniej wersji. a kiedyś był na prawdę jedwabisty-[beeep].

dywan nie pyli i się nie sypie, bo "włosy" ma bardzo grube. średnica ~3mm. kilka, dokładnie trzy, "włosy" owszem wypadły, ale po prostu podniosłem i wywaliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest to brązowe na ścianie? Bo superowo wygląda ...

OLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na ścianie jest wykładzina desso lita :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak Wy tu o dywanach i pyleniu to ja sie dopisze hehe, mój dywan (Nepal) nie dość ze puszcza kudły(wełna owcza chyba) to znowu jakąś mąka/proszek z pod spodu się z niego odkłada na podłodze :blink: dywan kupowałem na ebay'u, i jak tu mozna miec czysto mając taki dywan ;)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z mojego, skromnego mini kina domowego :P

46170073.jpg

62452532.jpg

51714654.jpg

LCD podłączony kablem 5m z PC - jednym ze źródeł materiałów w HD.

36361896.jpg

39327607.jpg

W planie montaż delikatnie święcącego neonu za TV, aby nie męczyć oka przy wieczornym oglądaniu przy zgaszonym świetle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie, wreszcie miałem czas na powieszenie telewizorka na ścianie i ustawieniu wszystkiego najlepiej jak się dało na chwile obecną.

W planach - pozbycie się tych mebli co są, kupienie ładnej szafki RTV + stojaki na głośniki, centralny tuz pod TV, zakrycie kabli, sprzęt na/w szafce RTV, głośniki po bokach :lol: Ale to w wakacje, wszystko na dobrej drodze ;) Pokój 11m2

1000403d.jpg

- nice night for a walk

- nice night for a walk...

- wash day tomorrow, nothing clean, right?

- nothing clean, right...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Kuba, właśnie dołączyłem do Waszego grona. No cóż, żeby zyskać Waszą aprobatę powinienem się jakoś wykazać, ale niestety nie tym razem, ponieważ przybywam z prośbą błagalną na skalę akademicką :(. Widzę, że wielu z Was może się pochwalić wspaniałymi kinami domowymi. To jest właśnie obiekt moich błagań :)

Aktualnie jestem na etapie kończenia pracy dyplomowej. Wymagana jest własna twórczość, nie mogę skorzystać z pracy innych, z elementów graficznych dostępnych na stronach www bez uzyskania zgody autora itp. Ale w przypadku gdy ktoś wyrazi zgodę na wykorzystanie jego fotek komisja nie będzie miała podstaw by się czepiać :) Czy ktoś z Was byłby taki dobry i podesłał mi na mojego maila kilka fotek przedstawiających elementy kina domowego, głównie zależy mi na wszystkim co związane z Blu-Ray. Praca dotyczy właśnie tej technologii. Jeżeli znajdą się chętni, bardzo proszę o dodanie w treści e-mail upoważnienia mnie do wykorzystania tych zdjęć. Myślę, że to wraz z adresem mailowym powinno być wystarczającym dowodem na to, że mogłem skorzystać z tej grafiki.

Z góry dzięki, Wasz dobry gest uratuje mi skórę, a jeżeli uda mi się obronić z pewnością się odezwę by napisać skromne dziękuję za uzyskaną pomoc. (takie drugie dziękuje, tuż po tym które wystąpi w przypadku przesłania fotek)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, nazywam się Kuba, właśnie dołączyłem do Waszego grona. No cóż, żeby zyskać Waszą aprobatę powinienem się jakoś wykazać, ale niestety nie tym razem, ponieważ przybywam z prośbą błagalną na skalę akademicką :). Widzę, że wielu z Was może się pochwalić wspaniałymi kinami domowymi. To jest właśnie obiekt moich błagań :)

[...]

Z góry dzięki, Wasz dobry gest uratuje mi skórę, a jeżeli uda mi się obronić z pewnością się odezwę by napisać skromne dziękuję za uzyskaną pomoc. (takie drugie dziękuje, tuż po tym które wystąpi w przypadku przesłania fotek)

pozdrawiam

Fotki czego potrzebujesz? Blu-Ray'a bede miał na dniach (SONY S300)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj studencie nazywasz się Kuba, czy masz na imię Kuba?, to po pierwsze.

A po drugie jak chcesz fotki to musisz podać swojego maila, jak się wyśpie to Ci podrzuce zdjęcia prawdziwego odtwarzacza Blu-Ray.

Pozdrawiam

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Albo już lepiej nic nie będę pisał...

Edytowane przez axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz, jestem bardzo pochłonięty tym co na mnie spłynęło...

Niech więc będzie "Mam na imię..." choć z nawykiem ciężko zerwać, to wyjątek czynię :)

Oto mój mail: sqbaniec[at]gmail[dot]com . Nie podałem wcześniej, gdyż podczas rejestracji wybrałem możliwość otrzymywania maili od użytkowników.

Interesują mnie przede wszystkim fotki dotyczące technologii Blu-ray, ale również ujęcia ciekawie zaprojektowanych kin domowych.

Za pomoc wielkie dzięki, niestety zostało mi bardzo mało czasu i muszę go przeznaczyć przede wszystkim na pisanie strony. O właśnie, nie wspomniałem o tym wcześniej... Będzie to interaktywny (sic!) wykład o technologii Blu-ray w formie strony WWW. Tak więc wszelkie nadesłane fotki wykorzystane będą w galerii oraz wykładach zamieszczonych na tej stronce. Jako, że dawno już nie bawiłem się projektowaniem stron, muszę odświeżyć materiał, więc czas tutaj jest niezwykle ważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale potrzebuję zgodę autora. Wiem, że to jest naiwne, bo równie dobrze mogłeś mi to zdjęcie podesłać i podpisać się pod nim, ale mimo wszystko znajduje się w takiej sytuacji że mogę tylko w ten sposób zdobyć jakieś zdjęcia sprzętu wspierającego blu-ray oraz wszystkiego co na potrzeby wykorzystania tej technologii powstaje. Dlatego liczę na to, że jak ktoś prześle mi zdjęcie to faktycznie będzie to jego twórczość.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

od 12.04.2008, 18:02 było u mnie kilka zmian, a właściwie zmieniło się wszystko

TV, meble, ściany i miejsce do rozkoszowania się odbiorem.

teraz jest to tak:

KLIKNIJ FOTO TO SIĘ POWIĘKSZY

afd72ad5bac4f77bm.jpg

954e50cbbf3ab18bm.jpg

miejsce do siedzenia

5cdf3ab52855cca7m.jpg

i sam TV

4512c04625fe27c0m.jpg

a to podświetlenie

ad144db3eda69d57m.jpg

033af14d175b66adm.jpg

myślę że zmiany wyszły na dobre :P

czekam na opinie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo kwiatów ;)

czy te wszystkie talerzyki i filiżanki za szybą nie dzwonią (rezonans) w czasie słuchania muzyki lub oglądania filmów ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dużo kwiatów ;)

czy te wszystkie talerzyki i filiżanki za szybą nie dzwonią (rezonans) w czasie słuchania muzyki lub oglądania filmów ?

pozdrawiam

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Tak chyba to szło.

Można się cieszyć że telewizor jest tak płaski że już serwetka i kwiatek się nie zmieści - normalnie dżungla ;) i jeszcze to jajo wielkanocne nad tv. Osobiście preferuję bardziej nowoczesny styl.

A tak na serio, widocznie takie są mozliwości lokalowe kolegi -misiekXX. Jak tu wytłumaczyć małżonce, że zastawa kawowa Iwona powoduje rezonans podczas oglądania?

Osobiście mam to szczęście, że moja druga (Ta Lepsza) połowa nie toleruje tego typu wystawek w pokoju i wyznaje zasadę, że miejscem na przechowywanie zastawy stołowej jest kuchnia ;)

Ale, żeby nie było za dobrze, moja druga (Ta Lepsza) połowa nie rozumie potrzeby posiadania projektora.

Koledzy HD-maniacy nie oszukujmy się większość prezentowanych tu zdjęć (moje również) przedstawia co najwyżej "kącik do oglądania",

a kino domowe to powinno wyglądać co najmniej tak:

http://www.minhembio.com/jaysan/1720#57075

lub

http://www.minhembio.com/cinemax/44#45109

lub

http://www.minhembio.com/Bacali/391#47518

lub

http://www.minhembio.com/zchnigel/121908#163520

Nie wiem czy jest to powód do radości, ale nie tylko my musimy się nagłowić by w naszym M2, M3, M4 zmieścić zestaw kina:

http://www.minhembio.com/galleri

Edytowane przez mp_hdtv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Tak chyba to szło.

Można się cieszyć że telewizor jest tak płaski że już serwetka i kwiatek się nie zmieści - normalnie dżungla :( i jeszcze to jajo wielkanocne nad tv. Osobiście preferuję bardziej nowoczesny styl.

A tak na serio, widocznie takie są mozliwości lokalowe kolegi -misiekXX. Jak tu wytłumaczyć małżonce, że zastawa kawowa Iwona powoduje rezonans podczas oglądania?

Osobiście mam to szczęście, że moja druga (Ta Lepsza) połowa nie toleruje tego typu wystawek w pokoju i wyznaje zasadę, że miejscem na przechowywanie zastawy stołowej jest kuchnia :o

Ale, żeby nie było za dobrze, moja druga (Ta Lepsza) połowa nie rozumie potrzeby posiadania projektora.

Koledzy HD-maniacy nie oszukujmy się większość prezentowanych tu zdjęć (moje również) przedstawia co najwyżej "kącik do oglądania",

a kino domowe to powinno wyglądać co najmniej tak:

http://www.minhembio.com/jaysan/1720#57075

lub

http://www.minhembio.com/cinemax/44#45109

lub

http://www.minhembio.com/Bacali/391#47518

lub

http://www.minhembio.com/zchnigel/121908#163520

Nie wiem czy jest to powód do radości, ale nie tylko my musimy się nagłowić by w naszym M2, M3, M4 zmieścić zestaw kina:

http://www.minhembio.com/galleri

Zrobić takie kino to nie problem największy problem dla większości z nas to zapewne zbędne wolne pomieszczenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...