Skocz do zawartości
darek_k

Battlefield 3 na nowym silniku Frostbite 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Battlefield 3

sa trzy filmiki z gameplaya ktory na silniku Frostbite 2.0 powoduje że chce sie uczestniczyć w akcji

dwa juz dodałem do wątku z kilzone

www.youtube.com/watch?v=BkZp2c_vzNY

www.youtube.com/watch?v=SHikNVgPbj4

natomiast jest trzeci

www.youtube.com/watch?v=yWPOmFkneeg

Edytowane przez darek_k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzielismy. Uadne

Jak tak dalej pójdzie, to kolejna odsłona engine'u nie będzie sie nazywać frostbite'a 3.0 a jawdrop 1.0.

Ja sie "wychowałem" na Dukenukem 3d i pamietam, jak , przy okazji Q3, obstawialismy z kolegami kiedy będą gry fotorealistyczne. Wszyscy sie mylilismy - rzeczywistość przegrała z marzeniami.

W międzyczasie marzenia sie zmieniły. Mimo wszystko miło popatrzeć.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to kto gra w bete? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamte filmiki to jeszcze nic, od tamtego czasu pojawiły się nieco "zabawniejsze":

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj z chęcią bym zagrał w Battlefield 3, lecz na moim sprzęcie nie pójdzie niestety.

Ale może jak zmienię sprzęt to zagram, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i mnie odrzuciło

Drzewa oparte na starym jak swiat układzie dwóch płaszczyzn ustawionych w +

Masakra

Czekam do finalnej wersji ale juz widzę ze cisnienie mi na ten tytuł spadło. Być może kupię za pół roku za 6 dych a do tego czasu pogram na kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popykałem wczoraj chwilę na kompie i trudno w sumie powiedzieć co i jak bo jest dość mocno wszystko zbugowane. Grafa jest bardzo dobra na maxa ale z tej jednej mapy trudno wywnioskować wiele. Jak zobaczę całą grę i te miejscówki, które tak PRowo nakręcali to się wypowiem. Na konsole nie tykam bo oczywiście trudno spodziewać się efektu wow w stosunku do poprzedniej części. Szczyty już w sumie osiągnęli jakiś czas temu. Nie ma mowy o 60fps, wysokiej rozdzielczości i super texturach razem wziętych. Nie ta generacja już. Ale w końcu ta gra to nie tylko grafa ale mnóstwo innych rzeczy czyli najbardziej multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps3 beta BF3 wygląda marnie - przepaść w stosunku do np crysis 2 na kompie

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta się szybko nudzi. Na moim dość słabym kompie udało mi się ruszyć na wysokich detalach i gra wygląda bardzo dobrze. Fakt, że jest tylko jedna mapa jednak robi swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale akurat tutaj nie można mieć żadnych żali. Twórcy od zawsze mówili, że ta gra jest tworzona na PC. I to on jest docelową platformą. Dlatego tam oczekuje szczękopadu. A na konsoli? No widać jak jest chociaż to "jakaś tam beta". Ale C2 postawił tak wysoko poprzeczkę, że co może być lepsze? Raczej nie w tej generacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila, to ile wy macie w końcu lat, że najważniejsze są dla was pixele na ekranie? Rozumiem że małolaci mogą się podniecać, ale rosłe chłopy ;) Jeśli gra niema nic więcej do zaoferowania poza oprawą to co to za hicior, polecam wam ICO & SHADOW OF THE COLOSSUS - teraz wychodzi w HD na ps3, a zrozumiecie co to poważne gry i na jakim miejscu jest grafika a klimat, epickość, grywalność.

Jeśli chodzi o BF3, będzie podobna sytuacja jak MW3, czyli odgrzewane po raz enty klony i jak zwykle w praniu okaże się że jest to zwykła nudna strzelanka, a te wszystkie kozackie trailery nalezy traktować z przymrużeniem oka. Crysis 2 też miał być superaśny, a wyszła monotonna rozgrywka z nijaką fabułą, no ale te pixele są najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Ja tam wolę wymagające, inteligentne i piękne kobiety, a nie półśrodki ;)

Zatem również i gra powinna mieć wszystko i grafikę, i wciągać i wyciągać :)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila, to ile wy macie w końcu lat, że najważniejsze są dla was pixele na ekranie? Rozumiem że małolaci mogą się podniecać, ale rosłe chłopy ;) Jeśli gra niema nic więcej do zaoferowania poza oprawą to co to za hicior, polecam wam ICO & SHADOW OF THE COLOSSUS - teraz wychodzi w HD na ps3, a zrozumiecie co to poważne gry i na jakim miejscu jest grafika a klimat, epickość, grywalność.

Jeśli chodzi o BF3, będzie podobna sytuacja jak MW3, czyli odgrzewane po raz enty klony i jak zwykle w praniu okaże się że jest to zwykła nudna strzelanka, a te wszystkie kozackie trailery nalezy traktować z przymrużeniem oka. Crysis 2 też miał być superaśny, a wyszła monotonna rozgrywka z nijaką fabułą, no ale te pixele są najważniejsze.

Spoko spoko. To, że SHADOW OF THE COLOSSUS (i ICO ale dla mnie mniej) rządzi i jest to coś niesamowitego to mogłem się przekonać za czasów świetności PS2 i teraz też to kupiłem i mam zamiar w weekend sobie powrócić do krain innych światów chociaż wiele pamiętam ale jednak ta magia jest bezcenna.... Ale co ma do tego B3? :P

Przecież to właśnie dzięki grafie w trailerach było czuć taki klimat. To ona w 90% oddawała taki realizm wszystkiego. Dlatego wręcz należy się jarać w takich tytułach grafą. To tak samo można pisać o Wii: grafa nie gra roli. No i ok. Zgadzam się. Ale tak jak mówię. Jesteśmy w temacie jakim jesteśmy i raczej nie ma co tutaj pisać o Mario czy ICO ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zwrócił uwagę na dźwięk? Ja takiej wojny nie słyszałem nigdzie.W BF2 już miazga była i teraz w BF3 tez jest rewelacja.Akcja na ulicach jest niesamowita,jakbym oglądal ,,Gorączkę" Michaela Manna.Grafa fakt jest ,,tylko" bardzo dobra ale dźwięk i miodność nadrabia to z nawiązką.Ja osobiście nie mogę się oderwać.(Mowa o wersji na ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru

Rozumie, możliwe że źle to ubrałem w słowa, ale nie miałem na myśli bezpośredniego porównania BF3 do ICO, tylko uświadomienie co niektórym, że w praniu nie będzie takich ochów i achów. Przykładu daleko nie trzeba szukać, ot taki C2, który niczym nadzwyczajnym się nie wybił na tle konkurencji, mimo dużego szału przed premierą.

Następna i chyba najważniejsza kwestia, ile osób odpali to na takich detalach jak na trailerach? Ile osób pogrywa na dużych ekranach, bo 1080p na monitorku 22-24" to jakiś niesmaczny żart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze inni nie maja Twoich problemow a doskonala reszta, poza mna, nie czeka na zadne "uswiadamianie". Potrafisz odpowiedziec na moje pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: > Oby do wieczora

20111025145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w wersję na PC będzie można pograć dopiero jutro. Gra po instalacji sprawdza datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...