Skocz do zawartości
mejt

m2ts czym otworzyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich

Mam film o wadze 50GB zawartość wygląda tak

snapshotghfghhfhgh.png

Uploaded with ImageShack.us

kompa z tv mam podłączonego przez hdmi grafa to Gforce GTS 450

Czym moge to otworzyć na kompie próbowałem KMPplayer ale nic z tego windows media player brak głosu

Proszę o pomoc i dziękuje

Pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo vlc z programow freewarowych. sorki za brak polskich znakow ale pisze przy pomocy jednej reki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz spróbuje tego Arcsoft Total Media Theatre 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakość z takich plików jest taka sama jak z oryginalnego bluray-a ?

Porównywał ktoś np: MKV 1080p i m2ts z bluray oczywiście odtwarzane na komputerze podłączonego do TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest i nie będzie bo to rekodowany film....po co kombinować z playerem skoro wystarczy zainstalowac kodeki i windows media player sobie z tym poradzi bez problemu?a z ffdshow nawet napisy przytrybi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść do katalogu stream, wybrać plik o największym rozmiarze i można go odtworzyć nawet za pomocą Media Playera Classica Home Cinema. Tylko trzeba jeszcze w opcjach wybrać jedną z dostępnych ścieżek językowych bo inaczej będzie próbował odtworzyć wszystkie na raz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boo - chyba wszyscy porównywali, sporo tutejszych użytkowników zrzuca swoje lub pożyczone płytki na hdd w postaci ISO, niektórzy kompresują do MKV by zaoszczędzić miejsce na dysku. Wszystko zależy oczywiście od jakości enkodu, ale na moje oko to kodując x264 1080p z bitrate ~8Mb nie odróżnisz jakości enkodu i oryginału na telewizorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc skorzystałem z tego programu Arcsoft Total Media Theatre 5.

obrazik żyleta ale język leci po angielsku a jest też polski czy może ktoś mi powiedzieć jak otworzyć polski, jakieś dodatkowe kodeki są mi potrzebne ?

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy dolny róg okna programu, jest tam ikonka z symbolem nutki. Klikając na nią przełączasz między dostępnymi ścieżkami audio. Można to też zmienić klikając prawym klawiszem myszki na środku okna i wybierając odpowiednią opcję z zakładki "audio"?

Jeśli coś z nazwami pokręciłem to przepraszam, ale nie mam w tej chwili możliwości podejrzenia TMT5.

edit.

Lewy dolny róg okna programu, jest tam ikonka z symbolem nutki. Klikając na nią przełączasz między dostępnymi ścieżkami audio.

Pomyliłem programy :P Po prostu prawym->audio.

Edytowane przez azooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...