Skocz do zawartości
gokail

Zly sygnal w Tel "N" a dobry w Polsacie

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno przezucilem sie z Cyfrowego Polsatu na Telewizje N. Na Polsacie zawsze mialem sygnal ok 60 % co mi wystarczylo do odbierania wszystkich programow a na tej dziwnej N mam zaledwie 25 % skutkiem czego nie moge nawet porzadnie wlaczyc tego dekodera bo nie znajduje mi programow.

Zawsze ustawialem sam moj talerz ( 60 cm ) sam na Hot Birda i sie udawalo ale teraz jestem od 4 miesiecy w posiadaniu tej N i nawet z niej nie korzystam.

Czy jest mozliwe ze to ma cos wspolnego z Konwenterem ( ktorego wtedy dostalismy razem w Satelita Polsatu ) czy jest to nepewno kwestia nakierowania Satelty a ja jestem na to za glupi?

Zdesperowany czeka na odpowiedz !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle ustawiona antena. Skoro nie potrafisz ustawić jej sam, weź fachowca.

Ps po co piszesz boldem? Bez tego Twój post też jest widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby sie bardziej rzucalo w oczy !

Ok dzieki to zamowie Fachowca . Mam nadzieje ze nie beda to pieniadze wyrzucone w bloto !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. Oczywiście 80 cm jest lepsza, ale i na 60-tce można odbierać kanały bez problemu jeśli jest dobrze ustawiona. zakłócenia mogą się pojawiać przy kiepskiej pogodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sam ustawiałeś antenę to zamiast płacić fachowcowi zmień swój zestaw antena 80 i nowy konwerter , a będziesz miał spokój nawet w nie sprzyjających warunkach pogodowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Polsatu 60 starcza do N się nie nadaje. Zmień talerz na 90. Mi po zmianie jakość zwiększyła się o 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim skorzystasz z tych porad, poruszaj samym konwerterem. Bardzo delikatnie oddalaj i przybliżaj go do talerza. Następnie spróbuj go lekko skręcić wokół osi.

Sądzę, że sygnał powinien się po tych zabiegach wzmocnić. Czy do wartości 60% tego nie wiem, ale spróbować należny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...