Skocz do zawartości
dwdm

25.10.2006 16.08

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='herman78' post='17561' date='25.10.2006, 20:18 ']A jakiego masz LC2R... ktos pisał że starsze modele mają starszy bios i dlatego nie działa i trzeba do serwisu jechać...?? a ktoś wcześniej napisał że jemu na LC2R... nadal nie działa po aktualizacji... wiec o co tu chodzi...??
Nie mam za wiele kasy i myślałem nad tym LG. Czy to jest dobry wybór?? i jak współpraca z PC'tem...??[/quote]
Polecam 32lx1 cena cennikowa ok 6000 teraz mają w Avansie w promocji za 3333.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest za 3150... :(:D:)
[url="http://www.electrohome.pl/go/_info/?id=1053"]http://www.electrohome.pl/go/_info/?id=1053[/url]

PS. a 32LC2R jest za 2300 w Media ale tylko w Toruniu...

Edytowane przez herman78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam manualnie zaktualizowałem soft poszło od razu bez problemu jakies 5 min jest lepiej text jest na 1 i 2 cos z dzwiekiem mozna kombinowac i mam wrazenie ze obraz jest lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lukas' post='17566' date='25.10.2006, 20:53 ']pozdr. dla wszystkich użytkowników telewizorów Fujitsu Siemens .[/quote]
Potwierdzam, że w Fujitsu-Siemens HDMI (u mnie P42-2H) działa już bez problemu po aktualizacji. Oprócz tego, jedyną odczuwalną zmianą jaką zauważyłem, jest szybsze działanie nboxa przy zmianie kanałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam pojawienie nowego softu. Tak trzymać :-). Tuner sam zassał. Nawet nie zauważyłem tego :-).
Mam nadzieję, że to początek zmian idących w dobrym kierunku.
Fajnie byłoby jakby dali możliwość wyboru kilku skórek i wejście bezpośrednie do listy kanałów no i oczywiście możliwość wyboru innych satelit.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam tylko na jadno - aby na klawiszu LIST była dostępna półprzeźroczysta lista kanałów bez wchodzenia w EPG. Tak jak to jest w całkiem starych już mediasatach ... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='n_tv' post='17562' date='25.10.2006, 20:24 ']Jesli komus po tym update nie dziala to chyba musi serwis jednak odwiedzic :/
Jak kupilem swojego 2 miesiace temu i mi hdmi nie dzialalo, jednak technik z ntv mi powiedzial, ze mam poczekac za update to zaktualizuja o moj model cos tam nie wiem dokladnie bo sie nie znam na ty :( no i ta jak powiedzial tak jest, hdmi dziala jak trzeba. Co do kompa to SUPER jakosc, jak na monitorze lcd tylko, ze 32" :D jedyne ograniczenie to w kompie nie moze byc wieksza rozdzialka niz 1300 cos tam :)
Ja jestem b.zadowolony, ale mam maly niedosyt, ze moglem 42" kupic ;>
pozdr.[/quote]


Co do LC2R...

Przed update rzadziej działał z HDMI niż teraz. Albo to subiektywne odczucia - a może to kwestia wprawy.
Obecnie jesli wlacze nboxa i tv to moze byc tak ze pojawi sie na ekranie "brak sygnalu" ale wystarczy RESem popykać na 576 i w gore do 1080 i i najwyzej za drugą rundką wskakuje po 1080 obraz.

Nie wiem o co kaman jesli raz dziala raz nie. Mam dwa kable HDMI - markowy i noname - na obu jest to samo.

Polecam innym uzytkownikom LC2R odrobine cierpliwosci przy przycisku res - moze dojdziemy do jakichs ustalen gdzie jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kmac' post='17564' date='25.10.2006, 20:49 ']Trzeba mieć dobrze ustawioną antenę a nie narzekać na wszystko. N smiga że aż miło i napewno będzie coraz lepiej przeciez to dopiero 1 1/2 tygodnia i to free of charge.[/quote]

Jaką masz wielkość czaszy? czy może masz antene od "n" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wisio' post='17659' date='26.10.2006, 09:36 ']Jak sprawdzić jekie mam oprogramowanie ?[/quote]

Poszło za 3 razem. Dla mnie usuneli podstawowy problem. Połączenie HDMI n-BOX ->DVI (HDCP) działa bez problemu (SAMSUNG LE32A41B) w dowolnej rozdzielczości (bezpośrednio oraz przez procesor DVDO HD+). Kanały faktycznie przeskakują szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wisio' post='17659' date='26.10.2006, 08:36 ']Jak sprawdzić jekie mam oprogramowanie ?[/quote]

w diagnostyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie na Pionierze na HDMI, przestał działać dźwięk.
Pomogło wyłączenie nboxa z prądu. Edytowane przez Krzy$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kanały poza pakietem n-ki przełączają sie jak burza, widocznie na kanałach n-ki musi załapać uprawnienia i trwa to troszke dłuzej, ale napewno jest lepiej z nowym opgrogramowaniem niz poprzednio Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Yuiren' post='17770' date='26.10.2006, 16:33 ']TONE BURST juz bylo na starym sofcie. 2 ustawienia.[/quote]
Witam wszystkich,

A gdzie to niby jest konkretnie ??? :P

Edytowane przez helix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy u was nadal sie czasem pojawia okienko "brak dostepu" lub "nieprawidłowy dzwięk lub obraz" ?? O to tu chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='PeterMac' post='17886' date='26.10.2006, 22:42 ']kanały poza pakietem n-ki przełączają sie jak burza...[/quote]

Wg mnie daleko jeszcze do ideału ale na pewno jest lepiej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie to czasem wyskakuje, oczywiście po chwili ginie i jest normalnie. Ale to wkurzające.

[quote name='_siwy_' post='17984' date='27.10.2006, 11:22 ']Czy u was nadal sie czasem pojawia okienko "brak dostepu" lub "nieprawidłowy dzwięk lub obraz" ?? O to tu chodzi??[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='karaznie' post='17540' date='25.10.2006, 19:06 ']A'propos osmosys:

[url="http://www.osmosys.tv/"]http://www.osmosys.tv/[/url]

Robi się fajnie :unsure:

Artur[/quote]

Polecam zaglądnąć jeszcze tutaj:
[url="http://www.satkurier.pl/?technika/&kat=38&id=21454"]http://www.satkurier.pl/?technika/&kat=38&id=21454[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Krzy$' post='17877' date='26.10.2006, 22:17 ']U mnie na Pionierze na HDMI, przestał działać dźwięk.
Pomogło wyłączenie nboxa z prądu.[/quote]

U mnie na Sony po HDMI dwa razy sie zdazyło że po włączeniu wogóle nie było dzwięku !! po ponownym wyłączeniu i włączeniu dzwięk już był !!
i co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...