Skocz do zawartości
dwdm

25.10.2006 16.08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Właśnie teraz mój nbox samoczynnie zbudził się z czuwania i pokazał się czarny ekran z niebieskimi napisami z których wnioskuję że pobierany jest nowy soft na wyświetlaczu napis łesł
co to będzie??
po samoczynnym włączeniu odbiornika ustawił się na kanał 21
pamiętam że niedawno również był włączony na 21 a tam przecież jeszcze nic nie nadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie cos takiego bylo wczoraj,ale zadnych zmian na lepsze nie zauwazylem.W kazdym razie po powrocie do domu zona wlaczala telewizor,a tuner sam sie wlaczyl i wskoczy na 21 kanal.Dzis nie wiem jak jest,bo jeszcze nie dotarlem do domu.Mam nadzieje,ze poprawia szybkosc przelaczania i znikna durne napisy,ze jest problem z dzwiekiem i obrazem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sam dalem na aktualizacje softu i mi wlasnie leci update ;) zobaczymy co to bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
N zmienia oprogramowanie
W środę, 25 października 2006 roku, telewizja nowej generacji "N" umieści na satelicie nową wersję oprogramowania produkcyjnego, która będzie przesłana do nboxów.


Nowa wersja oprogramowania produkcyjnego będzie przesłana na nboxy z satelity - 25 października. Dostarczana jest przez ADB (Advanced Digital Broadcast Polska) i każdy nbox załaduje ją automatycznie w pozycji stand by, lub w wyniku polecenia użytkownika.

-Właśnie w ten sposób, będziemy co jakiś czas wprowadzać ulepszenia naszego oprogramowania i udostępniać jego nowe funkcje. Jest to prosta i bardzo przyjazna klientom metoda, ponieważ nie wymaga od nich żadnego zaangażowania - powiedział Maciej Sojka, prezes ITI Neovision.

W pierwszej wersji zmodyfikowanego oprogramowania, które dziś pojawi się na nboxach, udoskonalono miedzy innymi: elementy EPG i telegazety, szybkość reakcji nboxa na polecenia pilota, podniesiono jakość w transmisji dźwięku na wyjściach cyfrowych. Usprawniono również współpracę dekodera z niektórymi telewizorami za pośrednictwem trybu DVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jest juz nowe oprogramowanie do dekodera aby je pobrac nalezy wejsc w menu glowne aktualizacja dekodera wpisac kod pin (standardowo 1234) i nacisnac ok dekoder zacznie szukac oprogromowania kiedy je znajdzie pokaze sie komunikat nalezy nacisnac ok i poczekac dekoder sie przelaczy i zacznie ladowac oprogramowanie bedzie to trwalo ok 15min wtym czasie nie wolno wylaczac dekodera ani bawic sie telewizorem i pilotem pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest u mnie dochodzi aktualizjaca do 24% potem odbiornik "milczy" i po okolo 5 minutach automatycznie sie resetuje i potem jak sprawqdzam na DIAGNOSTYKE to mam stre oprogramowanie a jak wezme aktualizuj to pobiera mi znow to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem ja trzy razy probowalem i za kazdym razem sie wiesza przy aktualizacji a potem sie resetuje lipa cos z tym pobieraniem konsultanci mowia miabym reset sprzetu zrobil tez robilem trzy krotnie i nic to nie dalo wiesza sie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie wiesza tunek przy aktualizacji. Moim zdaniem Mój tuner jest wyjątkowo fajny i nie potrzebuje aktualizacji:D hahahahahahaah;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety robi cos robi ale chyba nie konczy updateu i po restarcie niestety wsio tak jak bylo lacznie z wersja softu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie w tej chwili pobiera nowe oprogramowanie !! sam aktualizuje po wprowadzeniu kodu PIN ! enbox sam pokazał że jest nowe oprogramowanie ! ;):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety 3 x juz probowalem "zaladowac" nowe oprogramowanie.
Zawieszal sie przy 32%, 36%, 42% (download progress) nastepnie komunikat o bledzie i nastepuje restart nbox'a. Moze pozniej sie uda.

komunikat o bledzie: OTA SGRM SECTION TIMEOUT
status: FAILED ADB4000B

no i ok trzeba bylo odczekac dluzsza chwile i udalo sie! Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie cos sie dzieje na tunerze ;) chyba sam sobie je pobiera :)

skonczyl ale jak wlaczylem tuner niestety soft dalej jest ten sam :) Im tez chyba nie wychodzi update zdalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie etraz juz 3x sam sobie robi update ;) i dalej niepowodzenia :)

A z innej beczki co z kanalem muzycznym VH1 Polska jest w ofercie ale nie ma go nigdzie na spisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo ;( wiesza się przy 13 albo 14% ;( a teraz od 5 minut jest w pozycji 1% ;( po co oni robią zamieeszanie kolo nowego softu skoro nie da sie go zainstalowac ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozecie chwilke poczekac - a nie info NOWY SOFT i kazdy biegnie do swego nboxa - ja poczekam do wieczorka ;) wylacze boxa na czuwanie i gra gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super nie ma to jak n nawet upadate softu niedziala czego sie tu jeszcze mozna spodziewiac....................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą wątpie czy to zadziała. A póki co dla ciekawskich fotka grafiki która towarzyszy aktualizacji, sorry za jakość ale fotke zrobilem SonyEricssonem.
[img]
[url="http://fresz.net/pliki/DSC000372.JPG"]http://fresz.net/pliki/DSC000372.JPG[/url][/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszlo! Mam 4.76a4 sciagniete 25.10.2006 o 17:39:59
Z zauwazonych zmian: Szybsza reakcja na pilota i inny znaczek DolbyDigital w informacji o kanale.

Nie wiem czy to mialo wplyw, ale poszlo po zmianie:
Setup, Zolty, 728, Glowny Transponder, RolOff zmienilem z 0.35 na 0.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...