Skocz do zawartości
dwdm

25.10.2006 16.08

Rekomendowane odpowiedzi

DVI na lg RZ32lz50 zaczęło działać i to na wszystkich rozdzielczościach.......od 576 do 1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ktoś zauważył:
-popprawili znacznie geometrię obrazu przy ustawieniu "rozciągnięty", postaci nie są już tak nienaturalnie spłaszczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem za dużo osób jednocześnie aktualizuje i się zwiesza wkoścu to ich pierwsza więkrza aktualizacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.
UPdate sie ladnie robi ;)
.
[img]http://www.fotofx.pl/n/update.jpg[/img]
.
Pierwsze co sie rzuca w oczy to dodatkowy napis przy uruchamianiu dekodera pod logo Jawy.
.
[img]http://www.fotofx.pl/n/napis.jpg[/img]
.
Zmiana ikony dzwieki w menu na ekranie.
.
[img]http://www.fotofx.pl/n/menu.jpg[/img]
.
No i HDMI mi dziala w LG LC2R :))))))))))))))))
.
[img]http://www.fotofx.pl/n/hdmi.jpg[/img]
.
WIEC WSZYSTKO JAK DLA MNIE MIODZIO :)

POZDR>

Aktualizacja trwala ok 5 min. o po bolu :)

Edytowane przez n_tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kuras' post='17519' date='25.10.2006, 18:24 ']przedchwilka pisalem wlasnie dodali te kanaly co chcesz RTL,DW,i pare innych przelec wszystkie kanaly a znajdziesz
dodali je od 166 do 172 to sa same niemieckie kanaly dodane[/quote]

tiaa ciekawe gdzie tam widzisz RTL Television

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jaką macie wersje softu po aktualizacji? Ja mam 4.7aa4 a niektórzy pisza o 4.76a4 dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogrupowali kanaly, nie wyswietla juz wszytskich we osobnych pakietach. Teraz jak sie wejdzie to cinema tosa tylko dwa kanaly :)
Menu szybko smiga :)
Ale ma pytanie, ile macie stacji radiowych ??
Bo ja mam tylko 3jke i radio ZET :/

[quote name='superpn' post='17542' date='25.10.2006, 19:10 ']Pytanie jaką macie wersje softu po aktualizacji? Ja mam 4.7aa4 a niektórzy pisza o 4.76a4 dziwne[/quote]
ja mam 4.76a 4

[quote name='PeterMac' post='17539' date='25.10.2006, 19:04 ']tiaa ciekawe gdzie tam widzisz RTL Television[/quote]

Mi dodali iTV muzyczny :\ ja chce radia cyfrowe !!!!! ;)

Edytowane przez n_tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja przeszła bez żadnego problemu za pierwszym razem, ogólnie widać postępy w dobrym kierunku :) Przełączanie kanałów dużo szybsze, pasek postępu programu zamiast biały jest szary - nie zlewa się z resztą białych ramek.

Wersja 4.76a 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bero' post='17545' date='25.10.2006, 19:19 ']Aktualizacja przeszła bez żadnego problemu za pierwszym razem, ogólnie widać postępy w dobrym kierunku :) Przełączanie kanałów dużo szybsze, pasek postępu programu zamiast biały jest szary - nie zlewa się z resztą białych ramek.

Wersja 4.76a 4[/quote]
Tak z tym paskiem dobrze zakombinowali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='PeterMac' post='17548' date='25.10.2006, 19:28 ']czekam teraz na nową liste kanałów ! ja chce RTL :)[/quote]
a ja chce C H O L E R N E bezplatne radia cyfrowe z hotbirda !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie sa 2 radia PL ale nic wiecej :/ i RTL nie ma :/ zreszta teraz juz niewazne jak F1 sezon sie skonczyl :) moze byc puzniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile jest w obecnie kanałów FTA ktore udostępnili ? Edytowane przez Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='n_tv' post='17537' date='25.10.2006, 19:03 '].
No i HDMI mi dziala w LG LC2R :))))))))))))))))
.[/quote]

A jakiego masz LC2R... ktos pisał że starsze modele mają starszy bios i dlatego nie działa i trzeba do serwisu jechać...?? a ktoś wcześniej napisał że jemu na LC2R... nadal nie działa po aktualizacji... wiec o co tu chodzi...??
Nie mam za wiele kasy i myślałem nad tym LG. Czy to jest dobry wybór?? i jak współpraca z PC'tem...??

Edytowane przez herman78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='herman78' post='17561' date='25.10.2006, 20:18 '].
No i HDMI mi dziala w LG LC2R :))))))))))))))))
.
A jakiego masz LC2R... ktos pisał że starsze modele mają starszy bios i dlatego nie działa i trzeba do serwisu jechać...?? a ktoś wcześniej napisał że jemu na LC2R... nadal nie działa... wiec o co chodzi...??
Nie mam za wiele kasy i myślałem nad tym LG. Czy to jest dobry wybór?? i jak współpraca z PC'tem...??[/quote]
Jesli komus po tym update nie dziala to chyba musi serwis jednak odwiedzic :/
Jak kupilem swojego 2 miesiace temu i mi hdmi nie dzialalo, jednak technik z ntv mi powiedzial, ze mam poczekac za update to zaktualizuja o moj model cos tam nie wiem dokladnie bo sie nie znam na ty :) no i ta jak powiedzial tak jest, hdmi dziala jak trzeba. Co do kompa to SUPER jakosc, jak na monitorze lcd tylko, ze 32" :) jedyne ograniczenie to w kompie nie moze byc wieksza rozdzialka niz 1300 cos tam :)
Ja jestem b.zadowolony, ale mam maly niedosyt, ze moglem 42" kupic ;>
pozdr.

Edytowane przez n_tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak instalacja tak i aktualizacja zrobiła się 10 min. Wszystko chodzi bez żadnego problemu.
Trzeba mieć dobrze ustawioną antenę a nie narzekać na wszystko. N smiga że aż miło i napewno będzie coraz lepiej przeciez to dopiero 1 1/2 tygodnia i to free of charge.

Chyba mam w diagnostyce podłączony następny panel - lista trybów HDMI ( TV). Poprzednio tego nie widziałem . Ciekawe, Ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Soft się zainstalowal bez problemu.
HDMI-DVI/D w Fujitsu Siemens Myrica V32-1 S U P E R - (1920x1040).
Co do reszty programów trzeba poczekać (do końca miesiąca i tak gratis- DAJMY IM TROCHĘ CZASU )

pozdr. dla wszystkich użytkowników telewizorów Fujitsu Siemens .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie przestańcie wreszcie narzekać. Soft ściąga i instaluje się bardzo szybko i sprawnie. Jeśli ktoś nie może zaktualizowć nboxa to niech wybierze kanał na którym ma najlepszą jakość sygnału i będzie ok. Proszę wskazać mi drugą platformę cyfrową w Polsce, która w odpowiedzi na głosy użytkowników udostępniła aktualizację softu po 14 dniach od rozpoczęcia nadawania. W CP na update softu w Sagemie czekałem dwa lata.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku nie rozumiejąc czynów dekodera zadzwoniłem na infolinię i tam "dobrze poinformowana Panienka" kazała zgłosic się do punktu i wymienić dekoder, który wg niej jest napewno uszkodzony.Musimy o zgrozo chylić czoła przed takim informatorem. :)

Edytowane przez stacht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stacht juz pisalem o "Paniach z infolinii" :)
Ale nalezy sie slowo uznania, poradzili sobie z niektorymi problemami w dwa tygodnie po premierze. Szkoda tylko ze nam, betatesterom dostalo sie tylko 18 dni gratis :) Bo tyle co ja wydalem na telefony do infolinii to bym mogl ze dwa miesiace oplacic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tez zmiana w menu gdzie się włącza i wyłącza Diseqc... Doszło jedno ustawienie: TONE BURST... U mnie okienko z błednym sygnałem nadal sie czasem pojawia. Edytowane przez _siwy_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...