Skocz do zawartości
dwdm

25.10.2006 16.08

Rekomendowane odpowiedzi

Pod pojeciem "szybsza reakcja" rozumiem to, ze zaraz po nacisnieciu np. zmiany kanalu odbiornik probuje wybrany kanal wlaczyc... wczesniej jak ładowal sie jakis kanal, to nie dalo sie zmienic na inny (przez 2-3 s). Teraz zmiana kanalu z pilota wymusza natychmiastowe porzucenie ładowania obecnego kanalu (pomaga to przy szukaniu kanalu przez +-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie wszedł nowy soft 4.76a.4 - dużo nowości nie ma HDMI w Toshiba dalej nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z zauwazonych zmian:
- przezroczysta telegazeta
- zmieniony znaczek DD
- szybsza zmiana kanalow
- EPG ograniczone go wybranej grupy Edytowane przez YoGi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze raz wyjasnie o co mi chodzi:
Do tej pory: Pstrykam z kanalu na kanal... np. wchodze na 123, pojawia sie info kanalu na dole i kanal zaczyna sie ladowac, po 1 s jest obraz i dzwiek. Niestety w czasie ladowania nie dalo sie szybko zmienic na inny kanal (np. przez +). Generalnie bylo to spowodowane zalozeniem: Zaczalem ladowac kanal to poczekaj

Teraz: Nacisniecie czegokolwiek na pilocie powoduje natychmiastowe wywolanie polecenie... nie wazne czy nbox jest w trakcie ladowania obrazu, czy jakiejkolwiek innej czynnosci.

Efekt: Mozna naciskajac szybko + przejechac wiele kanalow (bez ogladania) i nie ma efektu zatrzyman na chwile co 2-3 kanaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='YoGi' post='17503' date='25.10.2006, 18:01 ']Z zauwazonych zmian:
- przezroczysta telegazeta
- zmieniony znaczek DD
- szybsza zmiana kanalow
- EPG ograniczone go wybranej grupy[/quote]

Jeszcze:

1. nie wyskakują denerwujące komunikaty przy przełaczaniu kanałów (niewłaściwy coś tam bleble)
2. Listy nie poprawili
3. Zapamiętywania usera po Wył/Wł tez nie poprawili
3. DVI nadal nie działa na samsungu
4. Pojawiła się literka "D" w info kiedy sygnał jest DD (nawet jak 2.0)

Nic innego nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie mi poszlo z kanalu viva czyli pojdzie z kazdego kanalu naprawili w koncu to no i widze ze dodali kanaly niemieckie rtl, dw i inne Edytowane przez kuras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na lcd LG LC2R dalej hdmi nie działa po pobraniu nowego oprogramowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nie potrafie... ale najbardziej nadal wkurza mnie to, ze nie mozna bedac na jakims kanale (np tvp1) sprawdzic przez info co leci na innym (np tvn)... mozna tylko sprawdzic co jest nastepne na kanale na ktorym sie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem lipa. Nie wiem czy poza szybszym przełączaniem kanałów coś sie poprawiło. W EPG rzeczywiście pokazują sie tylko kanały z wybranego w EPG pakietu. Ale tak jak przedtem EPG pokazuje najwyżej 3h programu na przód. A gdzie te szumne 7 dni w EPG ? Co ciekawe nadal jeśli na TVN wybierzemy fonię Dolby Digital i następnie włączymy teletekst i wyłączymy go to na parę sekund panuje cisza. Zauważyłem także ze teraz ścieżka bez Dolby jest głośniejsza niż ta z Dolby. Ale co z tego skoro nadal na kinie domowym nie mogę odbierać Dolby Digital ;) Miała być poprawka a tu tylko kosmetyczne zmiany :)((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osobiscie odnotowałem nstp. zmiany
- szybsze przełączanie sie kanałów
- brak dokuczliwego komunikatu brak dzwięku obrazu
- nowy znaczek DD w osd
- przezroczysta telegazeta i wydaje mi sie ze szybciej działa
- telegazeta dostępna na tvp1,2

ogólnie jestem zadowlony, jedynie co mi jeszcze brakuje to RTL Television na liście kanałów HB, no i mogliby dać kanały FTA z Astry Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przedchwilka pisalem wlasnie dodali te kanaly co chcesz RTL,DW,i pare innych przelec wszystkie kanaly a znajdziesz

dodali je od 166 do 172 to sa same niemieckie kanaly dodane

ps info od nadawcy tak mi pisalo "pairing" co to jest??

jak ktos wie to napiszcie Edytowane przez kuras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DVI w PHILIPS 42PF5320/10 zaczeło działć (HD-D) w nowym sofcie, czyli jak dla mnie znaczna poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jesat zmiana ;) wlasnie mi zrobil sam autoupdate no i mam teraz wersje:
0.3.2.8
4.76A 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A telegazeta działa tylko z pilota nboxa czy normalnie pilotem od TV też można obsługiwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobili w EPG porzadna segregacje jesli chodzi o podzial tematyczny ;) no to akurat bardzo mi sie podoba :) Ale dalej nie widze na spisie VH1 POLSKA :/

zmiana w opcjach niektorych kanalow po nacisnieciu OPT :) np TVN DD2.0 lub normalne stereo :) zmiana wielkosci obrazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='17467' date='25.10.2006, 16:57 ']niestety 3 x juz probowalem "zaladowac" nowe oprogramowanie.
Zawieszal sie przy 32%, 36%, 42% (download progress) nastepnie komunikat o bledzie i nastepuje restart nbox'a. Moze pozniej sie uda.

komunikat o bledzie: OTA SGRM SECTION TIMEOUT
status: FAILED ADB4000B[/quote]
Jaka masz jakosc sygnalu ? bo jesli ok, to zrywa polaczenie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...