Skocz do zawartości
WitekG

tvn na kartę HD

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czy ktoś zna miejsce w sieci gdzie można zamówić dekoder ADB 5800 HD z wysyłką za granicę i żeby można było zapłacić kartą? (w końcu to tv na kartę he he).

Bo te 2 warunki wydają się być poza wyobraźnią polskich biznesmenów.

Jedyny sklep dla którego świat nie kończy się na Odrze i gdzie visa kojarzy się nie tylko z podróżą do USA to satsklep.pl, normalnie tam kupuję, ale tym razem kicha bo nie mają tego modelu a ja chcę właśnie ten, bo ten drugi jest droższy i nie ma displaya. Dzięki za pomoc.

Edytowane przez WitekG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna miejsce w sieci gdzie można zamówić dekoder ADB 5800 HD z wysyłką za granicę i żeby można było zapłacić kartą? (w końcu to tv na kartę he he).

Bo te 2 warunki wydają się być poza wyobraźnią polskich biznesmenów.

Jedyny sklep dla którego świat nie kończy się na Odrze i gdzie visa kojarzy się nie tylko z podróżą do USA to satsklep.pl, normalnie tam kupuję, ale tym razem kicha bo nie mają tego modelu a ja chcę właśnie ten, bo ten drugi jest droższy i nie ma displaya. Dzięki za pomoc.

Co sie dziwisz? Zgodnie z opisem na pudełku produkt do uzytku wyłącznie na terenie Polski.

Poszukaj na allegro, tam pełno tych odbiorników, ma pewno ktoś ci wyśle.

Ew, spróbuj w firmie Eltech (http://www.cylex.pl/firmy/eltech--sp--z-o-o--10351683.html).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt przeznaczony jest do UŻYWANIA na terenie Polski.

Nie ma zakazu wysyłania go za granicę.

Procedura zakupu na śmiesznej podróbce ebaya (allegro) jest dla mnie zagadką do dziś, pierwszy podany link prowadzi do wspomnianego satsklep.pl, drugi oczywiście wysyła tylko w kraju i trzeba zapłacić kurierowi do łapy. Pozostaje mi mieć nadzieję że satsklep wkrótce wprowadzi ten sprzęt do swojej oferty, albo kupić co inego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jesteśmy w UE.

Granice już nie istnieją.

Napis na pudle to przeszłość.

Stosowne ograniczenia są po stronie nadawcy.

- jeżeli opłacił prawa emisyjne tylko do jednego kraju UE np. RP to nadawca (iTi/TVP/POLSAT musi zadbać o rozsiew traści w "SAT strumieniu dedykowanym". A to jest kosztowne. Przykład: BBC HD.

Edytowane przez janunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...