Skocz do zawartości
marianowic

Drobne zmiany w Telewizji N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Taki dosyc niemiły news na początek dnia/miesiąca wyciągnięty z Wirtualnemedia:

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/platforma-n-mniej-kanalow-drozsze-pakiety

Od kwietnia br. platforma N wprowadzi zmiany w swojej ofercie. Znikną z niej: kanał dla dzieci i autorskie stacje radiowe, a ceny za pakiety pójdą do góry.

Usunięcie kanałow i stacji radiowych jeszcze zrozumiem - i tak dodają cały czas nowe (nie mówię tutaj o jakości tylko o ilości), ale podwyżka to juz mnie całkowicie zaskoczyła.

Jak sie na to zapatrujecie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój synek zabije ich za likwidację JimJam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają powoli świrować ,chyba nadszedł już czas by się przesiąść na inną platformę ,nie ze względu na tą niewielką podwyżkę tylko ot tak po prostu "w imię zasad"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, można sie przesiąśc, tylko na co?

N-ka ma chyba najbogatszą ofertę w tym momencie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też zależy jakie masz oczekiwania i preferencje programowe. Ilość to nie znaczy jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania ze nie ma na co. Jezeli dla kogos to za drogo to ani w CP ani w C+ nic lepszego sie nieodnajdzie. Maja tylko drozej albo biedniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież bieżący cennik obowiązuje do końca umowy, także jedynie nowi abonenci będą mieli drożej.

Kurde jak to dumnie brzmi, że chociaż raz nowy ma gorzej niż stary w TV "n".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To też zależy jakie masz oczekiwania i preferencje programowe. Ilość to nie znaczy jakość.

Nie mam zbyt wielkich wymogów co do oferty to też nie opuszczę N-ki z żalem ,HD-tv się już najadłem i nie robi mi już to ,jedyny mój wymóg to dobry dekoder który nagrywa programy z taka jakością jak N-ki, jeśli Polsat ma taki to nie będę miał skrupułów by "zdradzić N".

""Dla abonentów korzystających z promocji ceny niższe pozostają bez zmian do czasu zakończenia okresu promocyjnego bądź do czasu modyfikacji przez klienta posiadanej oferty. Abonenci, którzy nie zgadzają się na wprowadzane przez operatora zmiany, mogą bezkarnie rozwiązać z nim umowę.""

Podwyżka nie obejmie jedynie tych abonentów którzy korzystają z promocji ,wszystkich pozostałych tak. Czy dobrze to zrozumiałem ?

Edytowane przez fitarkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem pismo z tymi zmianami, wysłane 28.02, więc expresem :D

Podwyżka 1 zł na pakiecie obejmuje osoby nie korzystające z promocji, a obcięcie kanałów wszystkich oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podwyżka nie obejmie jedynie tych abonentów którzy korzystają z promocji ,wszystkich pozostałych tak. Czy dobrze to zrozumiałem ?

Tak, dobrze to zrozumiales.

Jeżeli korzystasz teraz z jakieś promocji, na przykład wszytkie pakiety za 48zł, to tak zostanie do końca trwania promocji.

Po zakończeniu promocji, lub jeżeli juz nie korzystasz z promocji, to do ceny każdego pakietu dodaj po 1zł.

Pozdrawiam

Edytowane przez marianowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musi tak zostać, przecież zawsze promocje w n były z gwarantowaną ceną....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...