Skocz do zawartości
caustinerff

Update na ps3fat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Słuchajcie, czy jest mozliwosc techniczna aby za pomoca update podkrecic ps3 fat aby mogła odtwarzac dzwiek hd w bitstreamie? Bo slim robi to juz bez problemu. Ciekawe dlaczego SONY tego nie zrobila, bo aby grubasek odtwarzal video 3d to mogla..... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On odtwarza dźwięk hd tylko nie wypluwa tego tak jak slim. I Onkyo pokazuję to w swój sposób. A co do pytanie, to nie ma takiej możliwości aby coś przerobić/wgrać. Przynajmniej legalnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie.... Z tego co poczytalem to aby byl hd audio to na konsolce nalezy ustawic lpcm a ampli na multichannel... Ale interesuje mnie tez czy sony moze latka na softa ten feler poprawic...Bo jezeli technicznie jest to mozliwe a firmie sie nie chce to musze przyznac ze leniuszek z niej... wiem ze moje pytanie moze byc banalne w porownaniu z powaznymi tematami poruszanymi na forum ale mialbym niesamowita satysfakcje gdyby na ampli dumnie zaswiecila sie piekna czerwona diodka..... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslałem że temat moze sie powtorzyc ale dopiero niedawno dowiedzialem sie o tej stronie. Dziekuje za info, poczytam sobie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...