Skocz do zawartości
dunda92

nBox HDTV ITI-2850ST + Hitachi 320GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie jestem pewnien czy dobrze trafilem w dzial.

Mam w/w dekoder i Dysk zewnetrzny 320GB 2.5" pod USB. Gdy go podlaczam pod tuner oczywiscie musze go sformatowac pod mniej znany format nie rozpoznawany pod Windows 7.

Natomiast gdy nagrywam na dysk lampka stasusu miga ze na dysk jest nagrywane ale uzycie dysku mam ciagle na 0%

Zatem, jak odczytac dysk pod Windowsem, oraz dlaczego nic sie nie nagrywa?

Dekoder to: ITI-2850ST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to nie można podłączyć zewnętrznego hdd do n-boxa, usb służy do podłączenia przejściówki do odbioru cyfrowej tv naziemnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to nie można podłączyć zewnętrznego hdd do n-boxa, usb służy do podłączenia przejściówki do odbioru cyfrowej tv naziemnej.

Mozna podlaczyc, poniewaz w chwili podlaczenia tuner sie pyta czy sformatowac urzadzenie na odpowiedni format. Zaznaczam TAK i formatuje, po czym wyskakuje okienko z wiadomoscia o poprawnym formacie dysku i mozna nagrywac. Tylko jak to odczytac pod komputerem, i dlaczego mam ciagle 0% na dysku skoro tuner pokazuje ze "nagrywa sie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna podlaczyc, poniewaz w chwili podlaczenia tuner sie pyta czy sformatowac urzadzenie na odpowiedni format. Zaznaczam TAK i formatuje, po czym wyskakuje okienko z wiadomoscia o poprawnym formacie dysku i mozna nagrywac. Tylko jak to odczytac pod komputerem,

Z dysku sformatowanego pod ADB2850 nie da się korzystać pod PC. Tak samo jak z dysków przypisanych do nagrywania z telewizorów. Przed ponownym korzystaniem z dysku pod PC trzeba go przeformatować. Chodzi oczywiście o uniemożliwienie kopiowania nagranych materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dysku sformatowanego pod ADB2850 nie da się korzystać pod PC. Tak samo jak z dysków przypisanych do nagrywania z telewizorów. Przed ponownym korzystaniem z dysku pod PC trzeba go przeformatować. Chodzi oczywiście o uniemożliwienie kopiowania nagranych materiałów.

Chodzi mi o zobaczenie zawartosci dysku. Chce sobie nagrac film i obejrzec na komputerze. Moze jakis program potrafi skopiowac ew. zobaczyc zawartosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem, dysku mozna uzyc wylacze z tunerem? Podlaczenie pod PC i zgranie filmu nie wchodzi w gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz jeszcze ilu postów by to zrozumieć? :mellow:<_< Wyraźnie napisano, że nie:

Z dysku sformatowanego pod ADB2850 nie da się korzystać pod PC. Tak samo jak z dysków przypisanych do nagrywania z telewizorów. Przed ponownym korzystaniem z dysku pod PC trzeba go przeformatować. Chodzi oczywiście o uniemożliwienie kopiowania nagranych materiałów.

Potem ja też napisałem, że nic nie da się z tym dyskiem zrobić. Dysk <> dekoder. I koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest mozliwosc aby tuner uzyl tylko fragment/partycje dysku? Bo mam 320GB a szkoda zeby lezala odlogiem taka pojemnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest mozliwosc aby tuner uzyl tylko fragment/partycje dysku? Bo mam 320GB a szkoda zeby lezala odlogiem taka pojemnosc.

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...