Skocz do zawartości
Antarktis

Do Kanało-wstrzymywacza

Rekomendowane odpowiedzi

Europe2 tv ; Sport Italia ; Fashion HD - to z fta
Sportclub do oferty
Trace jest jednak chyba kodowany-ja majac Cyfre nie lapalem go bez uprawnien na ferdku. Edytowane przez michal218

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie więcej programów radiowych jest sprawą ważną, bo rezygnując z UPC będę musiał instalować extra antenę radiową. Dlatego chętnie widziałbym PR1, PR2, PR3. A być może też Radio JAZZ i TOK FM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!
W związku z szerokim wachlarzem programów użytkowników n-ki jakie chcielibyśmy aby ITI dorzuciło nam do naszych nbox'ów proponuję otworzyć taki temat i niech każdy wypisze swoje propozycje i typy zarówno z FTA jak i innych, o które ITI mogłoby zawalczyć i dodać do swojej oferty...

- co będzie z POLSATEM? informowali że na dniach ma się pojawić w bezpłatnym, ogólnodostępnym pakiecie a tu ani widu ani słychu...
- może z ASTRY by coś dodali?

dzieki wszystkim za własne typy - może ITI nas wysłucha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polsat, tv4, trace tv, mtv hits, mtv base(sa w vectrze) no i niech dadza reszte kanalow fta ktore sa na hotbirdzie.... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Zresztą jak patrzę ile kanałów FTA nie ma na liście, to brakłoby tu miejsca. Zróbcie coś z tym, bo to jest żenujące, że kiedy chcę posłuchać ulubionego radia, to muszę przepinać antenę na inny dekoder. Wejście antenowe typu "F" kiedyś w końcu nie wytrzyma tego ciągłego przepinania, nie mówiąc o złączu DVI w telewizorze.[/quote]

Pozwole sobie zapytac o ostatnie zdanie. Dziala Ci Nka po DVI ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Canale 5, Italia 1,Rete 4,Rai Uno, Rai Due, Rai Tre.... Bo na razie musze na zmiane podłączać drugi dekoder który mi umożliwia oglądanie tych włoskich bezpłatnych programów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego podajecie konkretne kanały FTA? Niech dadzą wszystkie i będzie po problemie! W czym jest problem? Też jestem od tygodnia posiadaczem n-platformy i mam nadzieję że od listopada jak zacznę płacić abonament będą wszystkie te programy który zamówiłem i na które podpisałem umowę. (brak: kanału filmowego, tvp film, discovery historia, wojna i pokój) Panowie zostały wam tylko 2 dni, chyba że oglądamy za darmo jeszcze do końca listopada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Fugazi40' post='18416' date='29.10.2006, 14:12 ']Dlaczego podajecie konkretne kanały FTA? Niech dadzą wszystkie i będzie po problemie! W czym jest problem? Też jestem od tygodnia posiadaczem n-platformy i mam nadzieję że od listopada jak zacznę płacić abonament będą wszystkie te programy który zamówiłem i na które podpisałem umowę. (brak: kanału filmowego, tvp film, discovery historia, wojna i pokój) Panowie zostały wam tylko 2 dni, chyba że oglądamy za darmo jeszcze do końca listopada?[/quote]
Mimo, że ten topic wydaje mi się mało poważny, bo nie wierzę, żeby nawet 500 wpisów za jakimś kanałem miało mieć wypływ na jego być albo nie być na n-ce, to dodam swój wish:

- Military Channel - produkcji Discovery... panowie z n-ki, widać, że macie dobre kontakty z ludźmi z discovery... pomyślcie o tym, myślę, że abonenci n-ki to własnie grupa docelowa tego kanału...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Merdox' post='18475' date='29.10.2006, 19:38 ']Mimo, że ten topic wydaje mi się mało poważny, bo nie wierzę, żeby nawet 500 wpisów za jakimś kanałem miało mieć wypływ na jego być albo nie być na n-ce, to dodam swój wish:

- Military Channel - produkcji Discovery... panowie z n-ki, widać, że macie dobre kontakty z ludźmi z discovery... pomyślcie o tym, myślę, że abonenci n-ki to własnie grupa docelowa tego kanału...[/quote]

Jak najbardziej i dodatkowo History Ch HD BBC :)

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wystarczy RTL i w koncu kanał filmowy , po co komu tv4 ? kubica jest na rtl w duzo lepszej jakosci i w dłuższym wymiarze czasu :) (w formie żartu oczywiscie bo sa ramówki na tv4 c oniektórzy oglądają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko na RTL'u jak zliczysz reklamy to laczny ich czas moze przekroczyc czas pokazanego wyscigu! Jesli ktos ogaladal tam F1 to wspolczuje, lepiej sledzic wyniki w internecie przynajmniej nic Cie nie ominie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się że powinni poszerzyć ofertę FTA o więcej kanałów z HotBird i Astry (Ps.słyszałem gdzieś że niedługo mają być).
A z poszczególnych kanałów:
- MTV Base
- Sportklub
- National Geografic
- Disney Channel
- RTL 102.5, MTV Hits, VIVY niemieckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FTA mam w [beeep]... :lol:
A na poważnie to chciałbym aby tvn-y z tvn turbo na czele byly w pakiecie podstawowym bo to zdzierstwo!!!!
Chciałbym naprawde jeden no góra dwa kanały filmowe które naprawde warto ogladać moim faworytem jest SciFi (USA) + te niby kity filmowe które mają się pojawić ale żeby nie były to filmy sprzed 2-3 lat.
Discovery t&L w pakiecie nauka!!!! a nie style!!!! to tez oszustwo.
Do tego za kase chce też:
- National Geografic
- Disney Channel
i wtedy za to wszystko moge nawet zapłacić 50pln :)
czy wamagam dużo? Panowie z n obudzcie sie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='yeeezooo' post='19380' date='02.11.2006, 15:38 ']
FTA mam w [beeep]... :lol:
A na poważnie to chciałbym aby tvn-y z tvn turbo na czele byly w pakiecie podstawowym bo to zdzierstwo!!!!
Chciałbym naprawde jeden no góra dwa kanały filmowe które naprawde warto ogladać moim faworytem jest SciFi (USA) + te niby kity filmowe które mają się pojawić ale żeby nie były to filmy sprzed 2-3 lat.
Discovery t&L w pakiecie nauka!!!! a nie style!!!! to tez oszustwo.
Do tego za kase chce też:
- National Geografic
- Disney Channel
i wtedy za to wszystko moge nawet zapłacić 50pln :)
czy wamagam dużo? Panowie z n obudzcie sie!!!!
[/quote]

dineya nie ma i nie bedzie... czytajta newsy :)

ja chce POLSAT, TV4, Hallmark, National Geographic, w FTA MTV Germany, VIVY, RTL-e, SAT1, PRO7 (niemieckie, nie szwajcarskie).

takie kanaly jak polsat czy tv4 sa wazne dla starszych uztykownikow TV... hallmark bylby dobrym uzuplenieniem pakietu filmowego tak samo jak ale kino! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje typy to HBO1,2, wszystkie radia ktore sa dostepne fta! i niech wywiaza sie z umowy bo z moich 2 pakietow brakuje 3 kanałów tvp sport vh1 i chyba tvp rozrywka...
ps a te swoje anteny Nhdtv to mogą sobie w [beeep]e wsadzic sniego pada i od rana raz mam raz nie mam kanałów z przewaga na nie mam... teraz odbiera mi tylko 4funtv... zenada

a i jeszcze POLSAT i TV4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smieszne troche jest to biadolenie o brak TVP Sport czy Rozrywka, z pustego przeciez i Salomon nie naleje, nie ITI to wina, ze TVP tak sie ociaga z ich uruchomieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...