Skocz do zawartości
raziel78

Problem z mkv

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z napisami do JFK.1991.720p.BluRay.x264-SiNNERS Posiadam blu-ray samsung bd p3600 połączonego przez wi-fi z laptopem. Na kompie napisy do w/w filmu działają bez zarzutu. Natomiast oglądając film na telewizorze napisy są wyświetlane przez pierwsze półtorej minuty filmu a potem zwiecha. W sensie: film leci sobie dalej a napisów brak :( Napisy przerobione na .srt subedit-playerem.

Kolejny problem mam z filmami A.Fish.Called.Wanda.1988.HDTV.720p.x264.mkv.RO-MoNik i Greedy (1994).coolhd.org Tak jak wyżej, na kompie działają bez zarzutu. Natomiast przy próbie obejrzenia ich na tivi nie ma obrazu, widać tylko w rogu ekranu "latające kuleczki" (takie jak przy normalnym ładowaniu się filmu), na wyświetlaczu blu-raya nie ma podanego czasu odtwarzania tylko widnieje napis stop, słychać ścieżkę dźwiękową i po około 20 sekundach film się wyłącza i pojawia się komunikat: this file format is not suported.

Czy ktoś się spotkał z podobnymi problemami lub może zna sposoby na ich rozwiązanie? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, ale niestety nie pomogło. Owszem po przemuxowaniu odpalając film na kompie są napisy w obrazie, ale oglądają z kompa poprzez blu na tivi, nie ma żadnych napisów. A jak włączam je z pliku to dalej przestają się pojawiać w tym samym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może upgrade softu pomoże. Widziałem że na stronce Samsunga jest.

A próbowałeś po lan-ie czy to samo się robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft jest najnowszy, z połowy grudnia. Jak jest nowa wersja to od razu po włączeniu informuje że można go pobrać. Przerabiałem napisy na .smi to działały przez jakieś 2-2,5 minuty i po tym znowu zwiecha, film leci, napisów brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętaj moment w którym napisy znikają, otwórz plik w Notatniku i zobacz czy nie ma w tym miejscu jakichś dziwnych znaków albo innych rzeczy które powodują że odtwarzacz głupieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. W momencie kiedy znikają napisy nie ma żadnych dziwnych krzaczków-robaczków ani nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...