Skocz do zawartości
pmcomp

Strategiczne partnerstwo SONY i TVN: Dostęp do materiałów TVN z produktów SONY przez internet

Rekomendowane odpowiedzi

News


1237479979286.png



tvnlogo.png



Dzięki współpracy Sony Corporation i Telewizji TVN widzowie otrzymują nowe możliwości dostępu do wybranych produkcji TVN.

Nowe możliwości rozrywki on-line na dużym ekranie w Twoim domu

Sony Poland i Telewizja TVN z przyjemnością informują, iż z dniem 22 grudnia 2010 użytkownicy telewizorów BRAVIA, odtwarzaczy i kin domowych Blu-ray™ wyposażonych w funkcję BRAVIA Internet Video uzyskali dostęp do bogatych zasobów materiałów audiowizualnych oferowanych przez Telewizję TVN.

Serwis oferuje użytkownikom możliwość oglądania ulubionych seriali, programów rozrywkowych, oraz filmów fabularnych opartych na faktach. To dodatkowa korzyść dla posiadaczy telewizorów, odtwarzaczy i kin domowych Blu-ray™ Sony, ponieważ mogą oglądać odcinki ulubionych programów, filmów i seriali w dowolnym, wybranym przez siebie momencie. A to wszystko na dużym ekranie i bez konieczności korzystania z komputera. Wystarczy podłączyć telewizor do Internetu i wybrać z menu odbiornika interesującą pozycję programową za pomocą pilota.

Na początek w ofercie Telewizji TVN znalazły się następujące propozycje programowe:
Seriale: Usta Usta (sezon 1 i 2), Klub Szalonych Dziewic, Magda M (sezon 1), Teraz albo nigdy! (sezon 1);
Rozrywka: Kobieta na krańcu świata (sezon 1 i 2), Kuchenne rewolucje (sezon 1 i 2), Ugotowani;
Dokumenty: Polska Jasienicy, Generał serial, Generał film, cykl filmów fabularnych „Prawdziwe historie”: „Krzysztof”, „Cisza”.

więcej tutaj: http://www.sony.pl/pressrelease/id/1237479979277

jak działa usługa:



Krótki test HDTVPolska.com : Test TVN Bravia Internet video

źródło: informacja prasowa
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ipla dostępna na Panasonicu i Samsungu, a TVN na SONY.

Mi się podoba.

Coraz bardziej rozwija się TV przez internet. Moim zdaniem za kilka lat bedzie to podstawowy sposób na przesyłanie "ciekawej" telewizji.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj* na moim Sony BDP-S370 pojawiła się opcja TVN.

Jakość może i nie powala, ale oglądać można :)

EDIT:

* Sprawdzałem ok. 22.00 (obejrzałem 2 odcinki Kuchennych rewolucji...)

Edytowane przez Samek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj na moim Sony BDP-S370 pojawiła się opcja TVN.

Jakość może i nie powala, ale oglądać można :)

Mam 570-kę ale wczoraj wieczorem tej opcji jeszcze nie było.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w końcu zasiadłem i dzisiaj napiszę parę zdań jak to działa bo to naprawdę fajowa sprawa dla fanów produkcji TVN. Wszystko za free pod ręką. Takimi ruchami to ma sens bo zagraniczne serwisy nigdy nie przyciągną tak jak polskie lubiane seriale czy programy rozrywkowe. To spory argument by pociągnąć ten kabel do TV albo uruchomić WIFI. Aż dziw bierze, że czegoś takiego nie ma w nce a już jest np. w Bravii! To jest rozwiązanie na wciąż mały dysk twardy! Wszystko powinno tak iść!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko: działa szybko, bardzo łatwe i szybkie menu, sporo fajnych rzeczy do obejrzenia bez używania komputera. Jak ktoś ma zaległości to idealne rozwiązanie. Jakość? Nieco gorzej niż TVN SD ale... za to idzie od razu, bez czekania na stream itp. Może kiedyś będzie lepsza jakość.... ale tragedii nie ma. Na 32" to pewnie nawet dobrze wygląda ;)

Dużym plusem jest też to, że usługa pojawiła się także na odtwarzaczach Blu-ray, odtwarzaczach sieciowych Sony i w kinie domowym. Czyli nie tylko w TV Bravia.

img8740z.jpg

img8741h.jpg

img8748c.jpg

img8749e.jpg

img8750r.jpg

img8751x.jpg

img8753l.jpg

img8754t.jpg

img8755v.jpg

img8756g.jpg

img8757l.jpg

img8758k.jpg

img8762.jpg

img8763c.jpg

img8764y.jpg

img8765.jpg

img8766r.jpg

img8767s.jpg

img8768a.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge zrozumiec, czemu recorder n-ki nie moze korzystac chociażby z onet vod, nie mówiąc o ipla

ale z drugiej strony jesli do dzisiaj nie mogą uporac się z YouTube ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś możliwość sprawdzenia skąd (od strony sieciowej) pobierane są te seriale/programy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś go za darmo więc będziesz oglądał to na co "pozwoli" Ci ITI albo to za co zapłacisz.

Zawsze możesz kupić inny (ciekawe jaki i za ile) tuner SAT, który da ci taką możliwość i wsadzić do niego moduł tnkHD, C+ albo CP.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś w moim BD 370 pojawiła się aktualizacja treści i JEST IPLA!!!

A w Polsat News- usłyszałem że Sony dogadało się z Polsatem i stąd IPLA w Sony BRAVIA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja fanem TVN nie jestem. Dla mnie ta stacja mogłaby nie istnieć

Zdecydowanie wolę BBC czy Discovery skad mozna sie czegos sensownego dowiedzieć.

Zresztą - to wszystko - podobnie jak IPLA - to nic innego jak IPTV

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tez dodac, ze IPLA bedzie tez na PS3!

TVN zapomnial o PS3?

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... miło byłoby gdyby TVN zawitał też na ps3... i tuba.fm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...