Skocz do zawartości
jan2110

Problem z Avatarem

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć

Mam pytanie - ostatnio na necie pojawił się Avatar Extended Collectors Edition (bluray) próbowalem wypalic film na BDRW 50. Mam problem z odtwarzaniem na kompie i Onkyo, podaje informacje że nieprawidłowy format plików. Iso robie na ImgBurn. Na komie odtwarzam w PowerDVD 10. Nagrałem już kilka filmów i było ok. Na forach czytałem że PowerDVD ma problemy. Ale Onkyo dawało rade. Są dwa katalogi BDMV i CERTIFICATE ale w tym drugim katalogu są dodatkowo pliki AnyDVD.xig ,AnyDVD.xrl i AnyDVD.xrt . Prosze o pomoc w czym tkwi problem. Jaki popełniam błąd

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup oryginał....teksty w stylu...

ostatnio na necie pojawił się Avatar Extended Collectors Edition (bluray) próbowalem wypalic film na BDRW 50

...nie są tu na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony wrzuca do sieci nowości, ktore mają zaszyfrowane pliki, które potrafią uszkodzić sprzęt - NIE WOLNO NIC ŚCIĄGAĆ Z SIECI i kropka ... do sklepu marsz ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony wrzuca do sieci nowości, ktore mają zaszyfrowane pliki, które potrafią uszkodzić sprzęt

Mój sąsiad właśnie w ten sposób uszkodził nagrywarkę BD - a taka była śliczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Czesć

Mam pytanie - ostatnio na necie pojawił się Avatar Extended Collectors Edition (bluray) próbowalem wypalic film na BDRW 50. Mam problem z odtwarzaniem na kompie i Onkyo, podaje informacje że nieprawidłowy format plików. Iso robie na ImgBurn. Na komie odtwarzam w PowerDVD 10. Nagrałem już kilka filmów i było ok. Na forach czytałem że PowerDVD ma problemy. Ale Onkyo dawało rade. Są dwa katalogi BDMV i CERTIFICATE ale w tym drugim katalogu są dodatkowo pliki AnyDVD.xig ,AnyDVD.xrl i AnyDVD.xrt . Prosze o pomoc w czym tkwi problem. Jaki popełniam błąd

Pozdrawiam

Hmm, zacząłeś od wysokiego A swoją podróż na Forum :)

Można posiadać kopię filmu, jeżeli posiadasz oryginalny nośnik.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa C , wysokie C - "CE" jak Cytaty .... tnij cytaty, bo dostaniesz wirusa pod choinke, , a nie "cukierki" ! ! ! :)

BTW - można poczytać na Forach, jak to takie ściąganie uwala sprzęt .... na dobry pomysł wpadli ... bardzo skuteczny .

BTW 2 - www.cinavia.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesć

Mam pytanie - ostatnio na necie pojawił się Avatar Extended Collectors Edition (bluray) próbowalem wypalic film na BDRW 50. Mam problem z odtwarzaniem na kompie i Onkyo,

Hmmm, spróbuj tak:

Zakup oryginał w sklepie, następnie zrób obraz za pomocą AnyDVD. Potem wypal obraz ImgBurnem na czystym BR-R 50. Jeśli odpali wszystko to ok, jeśli nie, to zastanowimy się co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, spróbuj tak:

Zakup oryginał w sklepie, następnie zrób obraz za pomocą AnyDVD. Potem wypal obraz ImgBurnem na czystym BR-R 50. Jeśli odpali wszystko to ok, jeśli nie, to zastanowimy się co dalej...

Widze że moje pytanie wywołało fale niezadowolenia ale zapewniam że było czysto edukacyje. Miszkam zagranicą i nie mam dostepu do polskiej wersji językowej tego filmu. Poprostu dzieci chciały obejżeć film w ojczystym języku.

A ja zapeniam że moja filmoteka którą posiadam jest nie mała i wpełni orginalna.

Pozdrawiam

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...