Skocz do zawartości
Carbon

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik dwójki był już ciekawy. Interesuje mnie, że jest już prezentowana gra w ruchu a sama gra ma być praktycznie wydana dopiero za rok. Coś powoduję te opóźnienie czy faktycznie to dopiero jakieś pierwsze koncepcję samej gry stworzone tylko na pokaz. Mam nadzieję, że treść fabuły będzie inna niż w dwójce bo trzeci raz tego samego nie strawię. Przydało by się więcej zagadek ale skoro w jedynce były nie do przejścia dla niektórych to pewnie nie mam się co spodziewać używania głowy przy tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie czekam na żadne wieści o Uncharted 3... czekam na info gdzie można złożyć preordera... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po kiego ci preorder ? to nie komuna gdzie sprzet sie zamawiało spod lady

dzisiaj kazdy jeden tytuł kupie w dniu premiery - bez najmniejszego problemu

Po tygodniu mozna juz wyrwac ten sam tytuł - 20% taniej :)

Dla mnie preorder to robienie siebie samego w bambuko - to nie są akcje w ofercie ublicznej tylko towar masowy który bardzo szybko tanieje. Doskonałym przykładem jest świetne U2 które juz pół roku po premierze walalo się w koszachpo 7-8 dych a niedawno nawet widzałem w gazetce po .... 39zł

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonałym przykładem jest świetne U2 które juz pół roku po premierze walalo się w koszachpo 7-8 dych a niedawno nawet widzałem w gazetce po .... 39zł

No właśnie, ja kupiłem w MM za 59 PLN:)

U3 już na dzisiaj ma gwarantowaną platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie którzy muszą, muszą i jeszcze raz muszą mieć to od razu, zrobić platynę i szybko sprzedać aby nie stracić na wartości i przy tym kozaczyć przed innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...