Skocz do zawartości
Carbon

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

13206.jpg

13202.jpg

13203.jpg

No nareszcie, nadchodzi 3 część najlepszej gry generacji ;)

"W trakcie Uncharted 3 zostaniecie zabrani do spektakularnych lokacji na całym globie, które pokażą całą pracę jaką włożyliśmy w sławny silnik fizyczny, nowe efekty cząsteczkowe i stronę wizualną, aby podnieść je na nowy poziom"

Na VGA (sobota) więcej informacji, a już 13 grudnia gameplay !!

Edytowane przez Carbon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zmniejszyłeś obrazki : ) Co do dema to SZOK, że tak szybko i nagle. Jestem cholerrrrrrrrrrrrrrnie ciekawy jak to będzie wyglądać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dema sie obawiam

wersja do U2 to był totalny syf w porownaniu do finalnej wersji gry

Pewnie dadzą flintę i bedziemy ganiac po pustyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cichu marzy mi się 1080p ;) Ale raczej nie ma co liczyć...choć kto wie ;)

Edytowane przez MroczneWidmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wycięli ten kawałek... cóż mają taki silnik, że chyba nikt im już nie podskoczy w tej generacji.. nawet Piec wymięka. Bo póki co żadna gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak 2. Piecyk jest mocny ale tak plastycznej grafy nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny must have. Ps3 rozkręciło się na dobre. Ciekawe kiedy zapowiedź nowego Xboxa? Ten już chyba pokazał wszystko na co go stać. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym demo to jakaś ściema poleciała....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o pierwszy gameplay, który ma dzisiaj (u nas jutro) pojawić się u Fallona, a nie demo, jak ktoś przetłumaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Uncharted 2 pozostaje najładniejszą grą obecnej generacji, a trójka pewnie postawi poprzeczkę jeszcze wyżej. Jest na co czekać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cichu marzy mi się 1080p ;) Ale raczej nie ma co liczyć...choć kto wie ;)

Jeśli wie się czym "grożą" gry na PS3/X360 w 1080p to takie marzenie musi zmienić

się w realność 720p <_< .

Właśnie gram w FAR CRY 2 na x360 i faktycznie chciałbym 1080p aby lepiej widzieć np. "chopki" na choryzoncie , ale jakość 1080p w grach będzie dopiero w konsolach następnej generacji ; dziś część gier nie jest nawet w pełnym 720p .

Najlepiej aby następne generacje konsol wyszły za 3-4 lata aby obraz 1080p (a na pewno taka będzie obowiązkowa rozdzielczość w grach) nie był ograniczeniem dla istotności gier .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2 to inne odczucia. Moim zdaniem tu nie trzeba żadnego 1080p... ta gra tak czy siak miażdży. Lepiej niech robią masę szczegółów a nie tracą moc na rozdzielczość. GT5 pokazało, że to bezsens....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny must have. Ps3 rozkręciło się na dobre. Ciekawe kiedy zapowiedź nowego Xboxa? Ten już chyba pokazał wszystko na co go stać. :unsure:

Na razie X360 pokazał że jest lepszy w tytułach (w więksości tytułów - w 90%) na obie platformy : PS3 i X360 .

Zobaczymy czy najnowsze tytuły wychodzące na obie platformy pokażą wyższość PS3 - wątpię .

X360 (i tak było/jest z każdą konsolą) już po roku-półtora pokazał jakieś 90-95% swoich możliwości i gdyby następna konsola miała wyjść (tuż/niewiele) po ukazaniu swoich max możliwości to już po max 3 latach musiałaby ona nastąpić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety dla Xa dedykowane tytułu pod PS3 zamiatają graficznie i tutaj nie ma zmiłuj: PS3 się rozkręca na dobre. A to, że gry multiplatformowe wyglądają często gorzej na PS3 to już standard. Jak by umieli programować wszyscy (tak jak firma, która robi grę z tego tematu ;p) na trudnym PS3 to by było inaczej ale liczy się kasa i czas a tego nikt nie ma i gra musi wyjść. GT5, U2, GOW3 - to jest grafika nie osiągalna dla konsoli Microsoftu. Bo albo PS3 ma 1080p, albo ma 3D albo ma powalające 720p via wymienione tytuły...

Czy czymś zostaniemy zaskoczeni? Forzą 4? GOW3? Ehh wiadomo jak będzie. Niczego więcej już nie zobaczymy.... a PS3 ma jeszcze szansę zaskoczyć właśnie np. U3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2 to inne odczucia. Moim zdaniem tu nie trzeba żadnego 1080p... ta gra tak czy siak miażdży. Lepiej niech robią masę szczegółów a nie tracą moc na rozdzielczość. GT5 pokazało, że to bezsens....

GT5 jest zrobione w 1080p ? - robienie takiej gry w 1080p na PS3 (czy na X360) to brak rozumu w najczystszej postaci - teraz już nie dziwne że robili ją 5 lat ; na pewno otoczenie jest "martwe" , brak możliwości wywrotek i niszczenia wózków , brak pobocza i jego nienaruszalność , itp - sprawdzę to na YouTube .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety dla Xa dedykowane tytułu pod PS3 zamiatają graficznie i tutaj nie ma zmiłuj: PS3 się rozkręca na dobre. A to, że gry multiplatformowe wyglądają często gorzej na PS3 to już standard. Jak by umieli programować wszyscy (tak jak firma, która robi grę z tego tematu ;p) na trudnym PS3 to by było inaczej ale liczy się kasa i czas a tego nikt nie ma i gra musi wyjść. GT5, U2, GOW3 - to jest grafika nie osiągalna dla konsoli Microsoftu. Bo albo PS3 ma 1080p, albo ma 3D albo ma powalające 720p via wymienione tytuły...

Czy czymś zostaniemy zaskoczeni? Forzą 4? GOW3? Ehh wiadomo jak będzie. Niczego więcej już nie zobaczymy.... a PS3 ma jeszcze szansę zaskoczyć właśnie np. U3.

Rozumiem że masz na myśli że exclusivy na PS3 są lepsze i niż exclusivy na X360 - widziałem różne tytuły na PS3 (na x360 w mnóstwo grałem) a dłużej pograłem w Kilzone 2 (podobno kopiącego tyłek graficznie tytułom na X360) i nie zauważyłem niczego co by X360 nie pociągnął - to że PS3 wyszło po roku od premiery X360 było spowodowane nie chęcią zrobienia (czy zrobieniem) mocniejszego sprzętu ale problemami z napędem BR dla PS3 . Możliwości obliczeniowe są mniej-więcej takie samy obu konsol ale PS3 ma wąskie gardło w postaci trochę mniejszej ilości pamięci dostępnej dla gry (stąd gorsze , min. mniej szczegółowe textury niż na X360) . X360 jest za to (za) głośny i ma fatalny krzyżak . Nie jestem fanboyem X360 ale nie wiem skąd to przekonanie że PS3 jest lepsze , że dopiero się rozkręca i pokazuje/pokaże swoją wyższość w grach - praktyka tego nie potwierdza .

I jeszcze pytanie : zauważyłem że gry na PS3 są ciut rozjaśnione i "zaniebieszczone" - czy ktoś też ma takie spostrzeżenia ?

Edytowane przez Paweł Dziuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanboyem X360 ale nie wiem skąd to przekonanie że PS3 jest lepsze

Piszesz jakbyś trochę był ; ) Stąd takie przekonanie bo takie gry jak U2 czy GOW3 (no GT5 też można dodać (mimo wszystko... i mimo baboli)) pokazują poziom graficzny, którego X360 nigdy nie pokazał i nie pokaże już. Tak samo jak nie pokaże 1080p czy też w ogóle nie wchodzi w 3D. Cóż Kinect i te wszystkie wynalazki... teraz na to czas :unsure:

Wiadomo jest cała masa słabych gier na PS3 a sporo też lepiej wygląda na Xa ale.... patrząc na najlepsze gry tu i tu widać co jest wstanie wygenerować więcej. Tak jak mówię: Poziom U2 i GOW3 nie został póki co osiągnięty i wątpię by było to możliwe.

A jak widać U3 znowu zaskoczy czyli jeszcze można wycisnąć coś z PS3 oj można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No błagam. GT5 wygląda bardzo słabo. Nie licząc tych 200 samochodów(zresztą tutaj też są lepsze i gorsze) i 1080p, to reszta została zrobiona na odpie****. Fatalne tekstury, tragiczne cienie itd. Co jak co, ale X360 bez problemu by sobie z tym poradził.

Edytowane przez MroczneWidmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że wchodzimy w dyskusję wałkowaną na wszytkich growych portalach:) na papierze konsole mają podobe możliwości, ale tylko na papierze.... Coś w tym jest, że na x360 nie wychodzą gry, które graficznie mogłyby powalczyć z Uncharted2, Killzone2, God of War 3. Widać kwestia "zatrudnienia" wielordzeniowego procesora do generowania grafiki dla tych którzy potrafią to wykorzystać to "wiatr w żagle". Dla innych "kotwica" - dlatego portowane z x360 multiplatformy często wyglądają słabiej. Wracając do tematu - na zagranicznych forach przeczytałem, że ma być nowy silnik, ktoś ma potwierdzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Line-up Microsoftu na '11:

- Gears of War 3

- Forza Motorsport 4

Line-up Sony:

- Uncharted 3

- The Last Guardian

- Team ICO Collection

- Killzone 3

- Resistance 3

- MotorStorm: Apocalypse

- Little Big Planet 2

- InFamous 2

- Ratchet & Clank: All 4 One

- Final Fantasy Versus XIII

- Twisted Metal

- Yakuza 4

- Socom 4

Komentarz zbędny :P

Zbyt wiele nie widać, powiedzmy na poziomie dwójki. Tak czy inaczej mają jeszcze rok, więc U3 graficznie przesunie kolejną poprzeczkę.

http://www.youtube.com/watch?v=KtffIWvpg_0&feature=player_embedded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carbon line-upy zawsze tak wyglądają, ale jak sony parę tytułów poprzekłada to wyjdzie pewnie w miarę równo;)

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by dużo nie pisać: gra zarządzi i to jest jeden z tych tytułów, które można kupować w ciemno i już teraz mówić, że znowu będzie najpiękniejszą grą na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...