Skocz do zawartości
predator

ps3 dżwięk po bitstream oszukanie konsoli ikonki HD

Rekomendowane odpowiedzi

W padłem na taki pomysł żeby oszukać konsole zakupić adapter hdmi 1.3 hdmi 1.3 i zapiąć go do konsoli i dopiero wtedy podłączyć kabel hdmi 1.3 no i jego bezpośrednio do mojego amplitunera ONKYO 607 teoretycznie amplituner zobaczy wreszcie hdmi 1.3 no a wtedy już normalni po bitstremie DTS-HD ,no bo problem leży w samym gnieżdzie sprawdziłem na slimie tam jest gniazdo hdmi 1.3 no i są ikonki,piszę bo może ktoś próbował i zaoszczędzi mi kosztów zanim kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to konsola? fat ?

dts hd pójdzie na LPCM- tak ustaw w menu ps3

raczej nie oszukasz sprzętu... tak mi się wydaje. to hardware jest stary a nie soft. chyba że się myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to konsola? fat ?

dts hd pójdzie na LPCM- tak ustaw w menu ps3

raczej nie oszukasz sprzętu... tak mi się wydaje. to hardware jest stary a nie soft. chyba że się myle

Wiem że dts-hd pójdzie na LPCM ale nie będzie ikonek DTS-HD ,tak to fat,i tu nie chodzi o hardware tylko problem jest w samym gnieżdzie które jest opisywane jako HDMI 1.3 a nie konwertuje bezpośrednio dżwięku tak jak gdyby było niedopracowane slim pokazuje ikonki DTS-HD saprawdzałem problem już kiedyś był opisywany na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to wszystko robić tylko dla ikonek? ;) Co za różnica co tam się pali, wiadomo co leci bo widać w menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tu nie chodzi o hardware tylko problem jest w samym gnieżdzie które jest opisywane jako HDMI 1.3 a nie konwertuje bezpośrednio dżwięku tak jak gdyby było niedopracowane ...

Tutaj jedynie chodzi o Twoją wiedzę ..... Jeśli myślisz, że podłączając kabel HDMI 1.3 do starego nadajnika HDMI uzyskasz bitstream HD, to życzę powodzenia ...

Co to za problem w gnieździe i niby co ono ma konwertować bezpośrednio ? ? ? (sic.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...