Skocz do zawartości
marian_wierzbicki

Nowy Blu-ray Yamaha BD-S1067

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Yamaha wprowadza nową generację odtwarzaczy Blu-ray. Nowatorski BD-S1067 zapewni doskonałą jakość obrazu i dźwięku, oraz zagwarantuje najlepszą rozrywkę z kina domowego 3D. Dodatkowo, Yamaha zaopatrzyła ten doskonały odtwarzacz Blu-ray w połączenie sieciowe z obsługą DLNA, jak również port USB w celu ułatwienia transferu mediów elektronicznych (takich jak DivX Plus HD wideo lub BD-Live) z komputera lub z Internetu.

za Audio Klan (03.11.2010)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w Audio Klanie sugerowana 2499zł(na stronie tophifi).Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie ma 2x HDMI wyjscia :(

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby były 2 wyjscia HDMI , trzeba dokupić amplituner Yamahy 1067 lub 2067 lub 3067....obsługa dwóch różnych stref.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby były 2 wyjscia HDMI , trzeba dokupić amplituner Yamahy 1067 lub 2067 lub 3067....obsługa dwóch różnych stref.

A co ma piernik do wiatraka?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze to ma SACD, DVD-Audio, obsługę FLAC z USB, wsparcie dla MKV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dawnmac stwierdził,szkoda że nie ma dwóch wyjść hdmi, zrozumiałem, że chciał z jednego odtwarzacza podłączyć np. TV i np. projektor, lub dwa Tv(ten odtwarzacz ma jedno wyjscie, więc ta obcja odpada...amplitunery wymienione mają dwa wyjscia hdmi, podłączając jeden sygnał można wypuścić przez dwa wyjscia hdmi do dwóch różnych miejsc...a piernik (mąka) i wiatrak(mąka) może jednak coś łączy????.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dawnmac stwierdził,szkoda że nie ma dwóch wyjść hdmi, zrozumiałem, że chciał z jednego odtwarzacza podłączyć np. TV i np. projektor, lub dwa Tv(ten odtwarzacz ma jedno wyjscie, więc ta obcja odpada...amplitunery wymienione mają dwa wyjscia hdmi, podłączając jeden sygnał można wypuścić przez dwa wyjscia hdmi do dwóch różnych miejsc...a piernik (mąka) i wiatrak(mąka) może jednak coś łączy????.....

raczej jednym obraz a drugim dźwięk HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak te modele, ale 767 wywala symultanicznie, czyli równolegle ( obraz i dźwięk )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej jednym obraz a drugim dźwięk HD

zgadza sie w 100%. Dla mnie i dla wielu osob jest to bardzo wazne aby player mial dwa wyjscia HDMI aby jednym wyslac obraz 3D a drugim dziewiek. Jesli palyer nie posiada takiego "bajeru" to czeka nas wymiana amplitunera / procesora dzwieku ( a aktualnei nikt nie oferuje jednoski HIEND z hdmi 1.4 ) wiec dwa wyjscia HDMI to bardzo wazny dodatek dla tych co maja dosc rozbudowane kino domowe.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPPO BDP-93 i wszystko jasne .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPPO BDP-93 i wszystko jasne .........

a ja jakos nie jestem przekonany, wole chyba panasonica.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje pieniądze/Twój wybór ............ Rezygnujesz z DVD-A , SACD i zapewne z mega funkcji streamujących, kyóre ten player ma wnieść .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...