Skocz do zawartości
AreckiW

Hollywood chce masowo przerabiać klasyki na 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Źródło: artykuł za pclab.pl; autor Piotr Gontarczyk

Hollywood robi co może aby za wszelką cenę odwrócić spadek zainteresowania filmami 3D i najpewniej dlatego już niebawem zostaniemy zasypani filmowymi klasykami sprzed lat, które teraz dostępne mają być w wersjach przerobionych na 3D. James Cameron już zapowiedział, że obecnie trwa przerabianie na 3D filmu "Titanic". Niebawem to samo czeka serię "Alien". Do Camerona dołączy niebawem George Lucas, który na 3D przetworzy całą serię filmów "Star Wars". To samo czeka serię "Indiana Jones".

To jednak nie koniec, gdyż Hollywood ma przecież jeszcze mnóstwo kultowych tytułów, które można raz jeszcze sprzedać, ale w wersjach 3D. Już planowane jest przerobionie serii "Back to the Future", "Ghostbusters" oraz filmów "The Goonies", "Weird Science" (czyli Dziewczyna z komputera - dopisek AreckiW) i wielu innych.

(...)

Komentarz : AreckiW

Pisałem o tym ponad rok temu. Oczywista oczywistość, że prędzej czy później przekonwertują filmy do 3D, wszystkie filmy sprzedadzą się na nowo, kasiora do kieszeni. Byle wycisnąć jak najwięcej. A szczyt zachłanności pokazał Lucas, który każdą cześć sagi Star Wars ma wydawać w 3D co rok. Całość będzie można skompletować ponoć dopiero za 7 lat....

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka :) Jak mozna zarobic to czemu nie :) Ja robie tak samo :)

Najwazniejsze ze cos sie dzieje , ze bedzie co ogladac w 3D i pomimo tych straszliwych okularow to i tak fajnie jest :) Po za tym raczej jest to powod do radosci niz to nazekania bo jak ktos wydaje na TV 3D xxxx zl jak nie xxxxx zl to na film za 60 - 100zl tez wyda wiec spoko.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucasfilm podał ze jeszcze 4 części Indiany będą w 3D mam nadzieje ze nie co rok ale jazda nawet na blu jeszcze tego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka :) Jak mozna zarobic to czemu nie :) Ja robie tak samo :)

Najwazniejsze ze cos sie dzieje , ze bedzie co ogladac w 3D i pomimo tych straszliwych okularow to i tak fajnie jest :) Po za tym raczej jest to powod do radosci niz to nazekania bo jak ktos wydaje na TV 3D xxxx zl jak nie xxxxx zl to na film za 60 - 100zl tez wyda wiec spoko.

pozdr. dawmac

Dawid, ale to nie o to mi chodzi.

Piszę o zachłanności autorów filmów, której nie mam zamiaru akceptować dlatego, że na jednym filmie chcą zarobić kilkakrotnie, wydając ten film wielokrotnie w różnej konfiguracji, np:

* 6 filmów Star Wars:

kino wersja oryginalna

następnie kaseta VHS

potem kino wersja przerobiona z dodatkowymi scenami

dalej na DVD

potem na bluray 2D

potem każdy film po kolei w 3D w kinach

potem każdy film po kolei w 3D na bluray.

Zarabiamy 7 razy na tym samym filmie.

Trylogia - Władca Pierścieni:

kino

potem DVD wersja kinowa

potem DVD wersja rozszerzona

potem bluray 2D wersja kinowa

potem bluray 2D wersja rozszerzona

potem kino wersja 3D

potem bluray 3D wersja kinowa

potem bluray 3D wersja rozszerzona

Zarabiamy 8 razy na tym samym filmie.

Chciwość to jeden z 7 grzechów głównych, do piekła !!!!

Ja cierpliwie zaczekam na wersje ostateczne, jak będą po 19,99 PLN, no chyba że będą jeszcze wersje holograficzne, albo inne, o których nie mamy teraz pojęcia :-)

pozdrawiam

AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu avatara po przejsciu niezliczonych juz testow roznego rodzaju sprzetu w 3d jestem potwornie zmeczony ta technologia i to w dwojaki sposob...psychicznie bo rece opadaja ale znaczek 3d stal sie synonimem postępu (bull shit) nawet proszki do prania sa 3d, i fizycznie bo pol godziny w okularach poprostu mnie meczy a efekt tego zmeczenia nie jest kompletnie wart.

Wcale nie czekam na star wars w 3d indiane w 3d a napewno juz nie na casablance w 3d. Czekam na to, ze kolejny Indiana bedzie dorownywal pierwszej czy drugiej czesci a nie bedzie stworzony dla pseudo magii 3d. Jestem przeciwnikiem tej technologii w obecnym wydaniu. od poczatku dawalem jej 10-15 punktów na 100 możliwych i gros tych punktów zdobyło 3d dzięki systemowi nvidii do gier. Taka tez widze przyszlosc tej technologi...gry gry gry i rozrywka konsolowa.

Chce SW na bluray z super obrazem i dzwiekiem i kupą dodatkow, chce kolejnych Indian moga byc co roku zeby tylko dawaly choc 50% przyjemnosci ogladania pierwszych czesci.

ufff

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Chciwość to jeden z 7 grzechów głównych, do piekła !!!!

(...)

tyle, że chciwość prawnie zakazana nie jest, kazdy ma do niej prawo :P a wlasna moralnosc czy tez obowiazujace w jakiejs religii normy etyczne na forum publicznym nalezy sobie wsadzic w buty :P ...

obywatel ma logiczny obowiazek strzec sie tylko przed takimi grzechami, ktore jednoczesnie sa dzialaniami poza prawem ... inaczej mielibysmy tu Afganistan lub inny fanatyzm ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...