Skocz do zawartości
dawmac

Odwarzacz Blu Ray 3D z dwoma HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem zmuszony do zakupi odtwarzacza Blu Ray z dwoma wyjsciami HDMI ( jedno do projektora 1.4 a drugie do procesora dzwieku ) .

Na 100% ma to Panasonic DMP-BDT300 i kupil bym go juz teraz bo moj Pioner LC70A wczytuje plyty po 3 minuty a corki Panasonic robi to w 30 sekund :) ale mam czas do konca listopada wiec troszke czasu jest i mam do Was prosbe. Czy orientujecie sie czy w tym czasie ktos plaunje wypuscic bardzo dobry player wlasnie 2 x HDMI ? Panasonic 300 ma bardzo dobre recenzje ale chcetnie bym pomyslal nad jeszcz ejakims wynalazkiem :) Jak ktos ma jakies info o takim playerze co ma pokazac sie w ciagu miesiaca prosze o informacje

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPPO BD-P93

Jesli zalezy ci na 3D to nie masz wyboru, tylko ten Panas.

Ten OPPO raczej HDMI 1.4 na pokładzie nie ma.

EDIT: eeeee, ten chyba będzie miał tylko kiedy ??? :lol:

Poszukałem, cos wspominają o listopadzie. Podoba mi się, cena do przyjęcia.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie mega-killer ( jak dostanie pełną obsługę HDD ) - cena HIT a możliwości i poziom jakości jak to u starszego BD-P83

Dawmac - w razie czego wymień preamp na taki z dwoma wyjściami i dorżnij tego Pionka ....... bez 3D ! :) Jaki to proj będzie latał w tej instalacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPPO BD-P93

dzieki za info. Calkiem ciekawy player tylko troszke egzotyczny :) Pnasonic dostal bardzo dobre oceny za obraz i dzwiek i chyba nadal jest nr jeden :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie mega-killer ( jak dostanie pełną obsługę HDD ) - cena HIT a możliwości i poziom jakości jak to u starszego BD-P83

Dawmac - w razie czego wymień preamp na taki z dwoma wyjściami i dorżnij tego Pionka ....... bez 3D ! :) Jaki to proj będzie latał w tej instalacji ?

projektor bedzie JVC X3 3D ( koniec listopada ). Stary player LX70A zostanie do TV a nowy bedzie do projektora.

Mi tylko potrzeba aby odtwarzal filmy z plyt i tylko tyle. Z drugiej strony to playery BR osiagnely bardzo wysoki poziom jakosci obazu i dzwieku i nie wiem czy czekac na jakies "hi end" klocki z nazwy i ceny czy taki panas nie bedzie w sam raz.

Co do preampa mam Maranz av8003 i ma dwa wyjscia HDMI ale nie ma 3D a ja szczerze przyznam napalilem sie na ten projektor i czekam na koniec listopada :) Nawet ekran juz mam :)http://www.beamax.com/10606 Jak nic ciekwaszego nie znajde to biore Panasa. Nieduze koszta i zmienic zawsze mozna jak by co ale ostatnio Panas ma bardzo dobre recenzje za playery. Zalatwie sobie moze do potestowania :)

pozdr. dawmac

pozdr. dawmac

Edytowane przez dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...