Skocz do zawartości
Irokez

LG PK950 vs Sammy PS50C7000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, wacham się między zakupem samsunga c7000, a LG PK950. Plazmę mam zamiar katować konsolą i grami z pc :), byłem w sumie zdecydowany na LG PK950 jednak recenzja na flatpanelshd apropo powidoków zbiła mnie z tropu :/. Ewentualnie w grę jeszcze wchodzi PS50C550 samsunga, mam totalny mętlik w głowie i nie wiem czy warto inwestować w plazmę za 5k (zakup na raty w euro).

Pozdrawiam i byłbym bardzo wdzięczny za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, wacham się między zakupem samsunga c7000, a LG PK950. Plazmę mam zamiar katować konsolą i grami z pc :), byłem w sumie zdecydowany na LG PK950 jednak recenzja na flatpanelshd apropo powidoków zbiła mnie z tropu :/. Ewentualnie w grę jeszcze wchodzi PS50C550 samsunga, mam totalny mętlik w głowie i nie wiem czy warto inwestować w plazmę za 5k (zakup na raty w euro).

Pozdrawiam i byłbym bardzo wdzięczny za opinie.

jak glownie do gier to LCD lub LED/LCD. Na plazmie jak duzo grasz i masz czesto staryczne obrazy to moga zostac slady. Jak sie plazmy uzywa od czasu do czasu do gier a glownie oglada TV to spoko ale jak masz zamiar grac np 6 godzin w jakas gre gdzie np w prawym rogu bedzie predkosciomierz auta itp to moze to zostac na dluzej nawet jak skonczysz grac :)

Po za tym LED/LCD bardzo dobrze wygladaja z grami, uwazam ze lepiej niz plazmy ( zwlaszcza w polaczeniu z PC )

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, mam 24 calowego lcd i moim zdaniem plazma jeżeli chodzi o szybkość reakcji pobija LED/LCD na głowę, nie wspomniając o kolorach itd. Powidoki z orbiterem pixeli i po 100h użytkowaniu plazmy chyba nie są aż tak ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, mam 24 calowego lcd i moim zdaniem plazma jeżeli chodzi o szybkość reakcji pobija LED/LCD na głowę, nie wspomniając o kolorach itd. Powidoki z orbiterem pixeli i po 100h użytkowaniu plazmy chyba nie są aż tak ważne.

24" LCD nie porownuj z plazma za 5000zl !!! kup LED lub LCD za 5000zl i porownaj do swojego 24" LCD. Moze zmienisz zdanie.

Druga sprawa co nigdy mnie nie rusza akurat ale w twoim przypadku moze byc istotna > gry duzo swieca i plazma zezre wiecej pradu niz LCD.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobiłem mały wywiad i podobno G20 panasonica są wolne o problemów powidoków. Zbierają bardzo dobre recenzję, input lag jest na bardzo przyzwoitym poziomie w porównaniu do LCD. Chciałem brać sama 46 lc650 ale jak się dowiedziałem że lag jest na poziomie 45 ms w trybie gry to trochę mi się odechciało... :/

Edytowane przez Irokez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...