Skocz do zawartości
autorus

dvb-t Raszyn - co jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przeszukałem kanały i wyszło 12szt co mnie oczywiście ucieszyło, do tej pory miałem 7.

Ale 4 sa puste,mam test-tvp1 itd z publicznej, z nowych nic nie doszło. Jednak spodziewałem się czegoś innego.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Pekinu mam 9, w tym TV5, TV6, TV7, TV8 plansza. Nie ma TVP1, TVP2 i TVP info. Czy ktoś potwierdzi czy mam słaby sygnał?

16 km of Pałacu. Tuner w Tvixie.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam te same. Ale kiedy będzie treść, co mi z pustych plansz? Byłem przekonany ze właśnie do 30.09 maja to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Nie rozumiem tych żali i wątpliwości. Przeciez Emitel uruchomil komercyjnie MUX 3 ze stacjami komercyjnymi

co ma do tego TVP?

Wszystkie testy z momentem uruchomienia komercyjnego nadawania zostaly wstrzymane.

Pilnujcie harmonogramu uruchomienia MUX 1 i MUX 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mati29

Jakie żale? Chodzi o to, czy z Raszyna jest 12 a z Pekinu 9. A Autorusa rozumiem, start od dawna planowany, a tu jakieś plansze, nie mogą się zdecydować? Chyba częstotliwości rozdzielone są pomiędzy nadawców. Czekamy na TVP HD albo TVN HD, to by napędziło sprzedaż odbiorników do DVB-T.

Wszyscy muszą na digital przejść, takie prawo UE. Teorie spiskowe, że platformy sat się czają i opóźniają DVB-T nie są dla mnie przekonujące. Raczej bałagan i ciągłe zmiany personalne są przyczyną.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mati29 nie MUX 3 tylko MUX 2, MUX 1 dla podstawowych publicznych kanałów a MUX 3 dla reszty kontentu TVP uruchomią w bliższej lub dalszej przyszłości.

A co do tych plansz to wiadomo, że jak nie mają jeszcze kanałów tzn "TV Puls kids" "TV6" "Polsat Sport News" to jak mają je puścić w eter.

Podobno w tym miesiącu mają uruchomić "TVN7".

Pozdrawiam.

Edytowane przez M4co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja, pomylilem numerki mux-ów.

Ni i ciagle czekamy na mux tvp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj odpaliłem na "ogonku" jakiś DVB-T po usb... Raszyn wprost za oknem... Mam niby 11 kanałów... z czego działają tylko: Polsat, TV Puls, TVN i TV4... TVP1 i 2 mam ale blanki - czarne i bez fonii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj odpaliłem na "ogonku" jakiś DVB-T po usb... Raszyn wprost za oknem... Mam niby 11 kanałów... z czego działają tylko: Polsat, TV Puls, TVN i TV4... TVP1 i 2 mam ale blanki - czarne i bez fonii

Wiadomo może kiedy uruchomią MUX TVP ?

OK. Poszperałem na stronie Emitela... MUX3 27.10.2010... szkoda... dziś wygasła mi N-ka... Musze poszukać anteny naziemnej ;-)

Edytowane przez obcypl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUX 3 uruchomiony od 27.10.2010 w województwach: mazowieckim, pomorskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim.

Dostępne kanały: TVP1, TVP2/TVP Warszawa, TVP INFO, TVP Kultura i TVP Historia.

Po więcej informacji odsyłam tu link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...