Skocz do zawartości
  • 0
dawmac

jaki najlepszy TV do DVD

Pytanie

Witam

Mam takie pytanie - Jaki najlepszy TV kupic do ogladania zwyklych plyt DVD.

TV ma byc do szkoly do ogladania materialow / programow itp z DVD. Teraz jest jakis 21" stary TV kinekopowy ale do DVD jak najbardziej odpowiedni ale maly i duzy klamot i pomysl na jego zmiane.

Nie wiem co wybrac, czy plazme, czy LCD/LED. W domu sprawdzalem na panasonicu LED i obraz beznadziejny, na plazmie troche lepiej. Czy lepiej kupic TV full HD czy HD Ready ? Czy lepiej dobre DVD do niego czy lepiej BLU RAY ? Moze ktos sie spotkal z takim problemem.

Prosze o wszelkie sugestie bo nie chce aby dzieciaki w szkole byly niezadowolone :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj.

Nie wierzę .... aby przy 943 postach taki problem znaleźć ? :D

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Witaj.

Nie wierzę .... aby przy 943 postach taki problem znaleźć ? :D

niby tak ale ja nie ogladam DVD praktycznie wogole, jesli juz to jakies seriale ktore i tak sa przepuszczone przez procesory obrazu polepszajace ich jakosc. Po za tym sa to nowe seriale wiec ich jakosc jest w miare.

W tym przypadku material nie bedzie najlepszy.

Decyzje podjelem i kupilem dzisiaj do szkoly dzieciakom Panasonic Viera TX-P42G20E + Panasonic DMP-BD80. Mysle ze bedzie ok, zreszta jak to mowia "darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada " :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem Ci odpowiedzieć ale skoro już kopiłeś to to musztarda po obiedzie.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dawmac, mam wrażenie, że sam kupiłeś optymalnie tak jakby doradzano, ewentualnie padłby jakiś model LG lub Samsunga dla niższych kosztów bo percepcyjnie to zasadniczo jeden pies. Na taki zestaw Panasonica na pewno nikt nie będzie narzekał, a jak będzie to do kąta na groch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w poniedzialek bede wiedzial jak to gra, pare filmow na BLU RAY tez dokupilem aby dzieciaki mialy troche frajdy (planeta Ziemia itp.). Jestem ciekaw jak to sie sprawdzi z byle jakim materialem DVD ( nauka jezykow obcych, programy edukacyjne ). Bede mial porownanie panasonica LED z panasonica plazma :(

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Do SD poleciłbym Ci dokładnie to samo jeżeli chodzi o TV w rozsądnej cenie. I bardziej tu chodzi o samą technologię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...