Skocz do zawartości
sviru

EPSON TW 2900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy sa na forum zadowoleni uzytkownicy tego sprzetu? Bylem zdecydowany ale niestety naczytalem sie o problemach z czerwonymi liniami / plamami jako wada fabryczna tych projektorow.

Dziekuje za opinie. Mam do wyboru TW7000 za 2400 lub EWT nowy za 4300. Boje sie jednak o jego niezawodnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy sa na forum zadowoleni uzytkownicy tego sprzetu? Bylem zdecydowany ale niestety naczytalem sie o problemach z czerwonymi liniami / plamami jako wada fabryczna tych projektorow.

Dziekuje za opinie. Mam do wyboru TW7000 za 2400 lub EWT nowy za 4300. Boje sie jednak o jego niezawodnosc.

Bardzo dobry sprzęt za rozsądne pieniądze. Nie słuchaj malkontentów tylko kupuj!

Edytowane przez witedit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie chodzilo mi o tw700 vs tw2900 nie wiem czy 2tys uzasadnione jest rozdzielczoscia fullhd. Czy aby na pewno jest to niezbedne. Hmmm. Duzo bedzie podlaczone do kompa wiec powinno sie przydac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie baw się w Hd Ready. Dziś kupuje się full HD. Różnica znaczna... nie tylko w cenie.

poczekaj chwile w pażdzerniku premiera nowego TW3200, kontrast 25000:1 ma buyc w cenie 4200 Brutto a jest zdecydowanie lepszy od TW 2900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zwrocilem uwage na nowe TW3200. Widze, ze epson cos szykuje. Moze sie faktycznie wstrzymam w takim razie. Czy to jest data premiery dla Polski? Cena w przeliczeniu ze zlotowek? tw2900 kosztuje obecnie 4400 najtaniej. Jesli nowyu model bylby tanszy to by bylo cos. Choc ciezko w to uwierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zwrocilem uwage na nowe TW3200. Widze, ze epson cos szykuje. Moze sie faktycznie wstrzymam w takim razie. Czy to jest data premiery dla Polski? Cena w przeliczeniu ze zlotowek? tw2900 kosztuje obecnie 4400 najtaniej. Jesli nowyu model bylby tanszy to by bylo cos. Choc ciezko w to uwierzyc.

u helmutów za 999 eur czyli u nas pewnie z 10% drozej bo przeciez inaczej nie mozna polscy dystrybutorzy musza zarobic extra :-(, napisz na priva to moze cos wykombinujemy z cena znajomy sklep bedzie je miał w ofercie

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtopa, ale skoro mowa o wstrzymywaniu się... Ciekawe ile będzie kosztowało i co sobą zaprezentuje nowe Mitsubishi na panelach...SXRD/LCoS? :)

Edit:

Epson także wypuszcza nowości z tymi panelami: EH-R2000 i R4000. Po producencie paneli LCD bym się nie spodziewał... :o

Edytowane przez windmill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki za offtopa, ale skoro mowa o wstrzymywaniu się... Ciekawe ile będzie kosztowało i co sobą zaprezentuje nowe Mitsubishi na panelach...SXRD/LCoS? :)

Edit:

Epson także wypuszcza nowości z tymi panelami: EH-R2000 i R4000. Po producencie paneli LCD bym się nie spodziewał... :o

Trochę poszukałem w internecie... i znalazłem coś, moim zdaniem niepokojącego na temat projektora EPSON TW3200.

W specyfikacji technicznej jest taka informacja na temat gwarancji:

"2 years warranty on projector and 6 months/500 hrs on lamp" żródło- http://www.ausmedia.com.au/Epson_EMP-TW3200_projector.htm

Nie sądzicie, że 500 godzin gwarancji na lampę to trochę mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale na tw3500 jest 3 lata na projektor i 3 lata na lampe. Wiec roznica znaczaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Australia... Epson daje dużo lepsze warunki gwarancji w Europie. Mogę się założyć, że będzie tak samo jak z poprzednimi modelami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckich witrynach sklepow juz powywieszali tw3200 z adnotacja (tutaj roznie od 4-10tyg).

Gwarancja normlana 3lat ana lampe i 3 lata na proja. Dzwonilem do epson PL i dostalem informacje ze gwarancja niemiecka dziala tez w Polsce.

Nie wiem czy mozna im zaufac.

W kazdym razie w niemczech cena 999E. 4000zl to moim zdaniem super cena jesli ten proj nie bedzie mial jakis wad fabrycznych.

Dzownilem tez zapytac sie kiedy bedzie premiera w PL... W Epsonie oczywiscie nic nie wiedza... nie maja zadnych adnotacji ze bedzie cos w pazdzierniku... cos ma byc w listopadzie... ale co to za sprzety to juz nie wiadomo.

Troche to czekanie moze sie wydluzyc... az do stycznia. Tego chialbym uniknac i zastanawiam sie czy tw700 bedzie godnym "chwilowym" zastepstwem tw3200? (rozwazalem zakup 2900 ale biorac pod uwaghe cene w PL 4400) - jest to obecenie chyba bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się pojawi w Niemczech - to zaraz prywatny import zadziała - i szybko będzie je można kupić w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem zapytanie do paru sklepow w DE. Niby maja byc za jakies 2-3tyg. Jeden sklep niby ma je juz na stanie i sprzedaje. Warto poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...