Skocz do zawartości
Abcd

Dune HD Max - kombajn multimedialny HDI

Rekomendowane odpowiedzi

rozmawiałem na targach IFA z gościem z HDI, z tego co zrozumiałem to odtwarzanie 3D BR będzie dopiero możliwe po upgradzie hardwarowym płyty głównej z nową sigmą, a to dopiero na początku nowego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko obraz i audio odtwarzane z Dune Hd i przekazywane do amplitunera Onkyo 905 będzie tej samej jakości jak z np Blu Ray Onkyo 606 czy gorszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dzwieku:

Jesli zamiezasz bitstreamowac audio, to nie bedzie roznicy.

A czy widz dostrzeze roznice w obrazie zalezy glownie od wielkosci i jakosxi wyswietlacza no i od doswiadczenia widza w twj materii.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk z Dune na bank będziesz miał lepszy. Dune jako odtwarzacz muzyki w testach osiągał bardzo dobre wyniki a jako odtwarzacz plików flac otrzymał ocenę wybitną wspólnie z DAC Brystona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kupiłem sobie Dune HD Max.Czy może ktoś wyjaśnić mi jedną rzecz?Dlaczego jak wchodze na swój dysk sieciowy synology przez protokół UPNP to nie widzi dune napisów a jak podmontuje folder to jest ok?

Druga sprawa która mnie wkurza,jak zrobić by podczas pokazu slajdów puścić sobie muzyczke z innego folderu.Kombinowałem na wszystkie sposoby i nic z tego.Może jest coś czego nie wiem.Wcześniej miałem Qnap

NMP-1000 i tam nie było problemu z podkładem muzycznym do fotek,to samo z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy model Dune HD TV-301 możemy traktować jako następcę np Dune Hd B1? Nowy procesor, kieszeń na dysk, nowa obudowa. Może ktoś się wypowie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy model Dune HD TV-301 możemy traktować jako następcę np Dune Hd B1? Nowy procesor, kieszeń na dysk, nowa obudowa. Może ktoś się wypowie w tym temacie.

nowy procek, USB 3.0, Ethernet 1Gb/s; do pełni szczęścia brakuje tylko HDMI 1.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ram jest dość mocno obcięty dlatego pytam czy to aby następca

obcięty bo można do niego władować dysk tylko 2,5"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przez przypadek odkryłem mała pierdółkę. Miałem film Blu Ray 38Gb spakowany do jednego pliku. Żona przez przypadek odpaliła. I co? Normalnie odtwarzało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem na targach IFA z gościem z HDI, z tego co zrozumiałem to odtwarzanie 3D BR będzie dopiero możliwe po upgradzie hardwarowym płyty głównej z nową sigmą, a to dopiero na początku nowego roku

ja piernicze, czekam na tego dunka i czekam, było Q3, potem Q4 a teraz czytam że NOWY ROK !?!?!? WTF!! Bo chyba kupowanie teraz dunka na chwile przed nową sigmą nie ma sensu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czarny2807

odkrycie na miare wcisniecia play do odtwarzania.... ;]

Edytowane przez FIRMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pisałem o swoim problemie w wątku o dune smart d1, ale nikt nie odpowiedział, więc spróbuję tutaj.

Mam problem z Dune Smart D1 - odtwarzacz podpięty kablem do netgeara dgn 2200, dodatkowo po wifi dwa komputery: PC-win7_x64 i laptop-win7_x32.

Nie mogę z poziomu dune przez SMB przeglądać dysków komputerów, mimo że na obu mam poustawiane udostępnianie i widzą siebie nawzajem jak i dune.

Po wejściu w odtwarzaczu w SMB widzę komputery ale nie wyświetla udostępnionych dysków ani ich zawartości, w PC jak i laptopie widzę wszystkie udostępnione dyski(dune, PC, laptop) i mogę je przeglądać, przenosić, odtwarzać - dzieje się tak niezależnie czy IP jest ustawione "sztywno" czy dune pobiera przez DHCP automatycznie.

Jestem otwarty na wszelkie uwagi, co robię źle lub jaką opcję muszę ustawić inaczej aby zadziałało przeglądanie udostępnionych dysków z poziomu dune przez SMB, dodam że kiedy korzystałem z arivy HD210 wszystko działało jak należy.

Pozdrawiam

Wojtek

PS Smart i Max mają prawie takie same "wnętrzności" więc ustawienia powinny pasować do obu.

Edytowane przez wojmol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dune w ustawieniach sieci przypisz na sztywno jakikolwiek wolny ip z Twojej sieci. Automatyczne pobieranie ip umozliwiało jedynie przeglądanie zawartości NASa przez UPnP (twonky media server). Przypisałem dune wolny ip i wszystko ożyło.

Edytowane przez azooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azooo

Niestety zmiana ustawień nie pomogła problem pozostał, mam prośbę napisz jaki masz ustawienia w dune, nie tylko IP, może chodzi o coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...