Skocz do zawartości
paw

[News] Gwiezdne Wojny - czyli jak zepsuć wydanie ...

Rekomendowane odpowiedzi

DOWODY NA STÓŁ PROSZĘ ! ! !

To co oni niby tam robia - kręcą kołem, czy losują z kapelusza ???

Odbiję piłeczkę i również proszę o dowody, że jest inaczej i że my, hiszpanie, grecy, węgrzy czy izraelczycy mogli sobie wybrać wydanie z angielskim DTS-HD MA, ale z niezrozumiałych względów tego nie zrobili ?

Wracając do Czechów - to, że w przypadku Star Warsów nie trafili do wydania niemieckiego to zwykły fart, a nie jakaś ich wcześniejsza zapobiegliwość. Wystarczy przejrzeć listę wydań od FOX'a i pomyśleć trochę logicznie. Raz trafiamy do wydania brytyjskiego razem z Czechami, innym razem do niemieckiego razem z nimi, jeszcze innym razem trafiamy do niemieckiego, a oni do CEE, jeszcze innym razem na odwrót. Czysta loteria.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - 24.5 Mb jeszcze nie" widziałem", ale zapewniam Cię, że "widziałem" transfer AUDIO z płyty BD mocno przewyższający Twoją , wyssaną z palca, górną granicę ....

chyba taki "peak" od czasu do czasu .... a nie audio zakodowane z takim bitratem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grasz Fair Play :)

Jako pierwszy zapewniałeś,- ja nie muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem ! :)

Teraz także zapewniasz, że to ciągle FART - to jakaś paranoja. Poteżna firma i dziwny "Fart-algorytm" :)

Poczekaj do premiery i wówczas wskaż kraje, które nie dostąpiły zaszczytu otrzymania wydania z DTS-HD MA + napisy ...

Pierwsi to chyba niemcy, bo oni akurat wolą słuchać swojego szwargolenia w DTS-HD MA ( choć niewykluczone, że będzie print z ich literkami )

My mamy już pozamiatane .... ( No , chyba że Australia - w nich cała nadzieja, ale EZYDVD nie odpowiada - trzeba czekać )

BTW - A co powiesz w temacie OJCA CHRZESTNEGO - także będziesz mocno bronił "loteryjnego układu" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grasz Fair Play :)

Jako pierwszy zapewniałeś,- ja nie muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem ! :)

Jesteś w błędzie :)

To Ty jako pierwszy pisałeś, że Czesi sobie wybrali wydanie CEE.

Ale ok, podniosę rekawicę. Wystarczy pomyśleć logicznie - jakby polski dystrybutor mógł sobie wybierać do woli wydania do których ma trafić to zawsze trafialibyśmy do CEE albo najlepiej na Azję aby ukrucić imporcik z dostępem do tańszego źródła. Wybierając UK, US, Niemcy czy Włochy ewidentnie działaliby na własną szkodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Ty jako pierwszy pisałeś, że Czesi sobie wybrali wydanie CEE.

Manipulacja .... nie wybrali, tylko mają - a to zapewne wynik starań ich dystrybutora, a nie wynik jakiegoś kręcenia kołem fortuny.

Wystarczy pomyśleć logicznie - jakby polski dystrybutor mógł sobie wybierać do woli wydania do których ma trafić to zawsze trafialibyśmy do CEE albo najlepiej na Azję aby ukrucić imporcik z dostępem do tańszego źródła. Wybierając UK, US, Niemcy czy Włochy ewidentnie działaliby na własną szkodę.

Podejrzewasz mnie o brak wyobraźni - hmmmm .... Co to za mechanizmy wytworzyłeś - ucieczka do Azji aby nie mieć konkurencji .... ?

To wyobraź sobie, że mamy najdroższe wydania, najbardzie skopane (bo zapewne najtańsze, bez wymagań - co dadzą, to bierzemy ) i taką sytuacją zarządza jedna firma.

Wyobraź sobie także taką sytuację, że wszyscy dookoła kupują od FOXa wydanie po 10 Euro, a nas FOX nie lubi i sprzedaje nam po 15 Euro - za jakąś karę !

Myślisz, że my musimy kupować drożej niż inni, a w dodatku nie to co byłoby najlepsze, a jedynie popłuczyny z pańskiego stołu ?

Nadążasz ??? :) A wyobraźni Ci staje aby ubrać to w twierdzenie MAKSYMALIZACJA ZYSKU kosztem zaniedbywanego klienta ?

Kupuję BYLE CO taniej niż inni, bo godzę się na półprodukt - wiszą im klienci jak kilo kitu - kupią i tak, bo to jest hit. Sprzedajemy po ile chcemy, bo nie ma

alternatywy - kupią, bo gdzie indziej i tak nie kupią ! :) Monopol - fajna rzecz . A w dodatku taniej kupić - drożej niż inni sprzedać ! Cud-miód .....

Dla mnie E.O.T - już mi się nie chce dalej w to brnąć .... :) Na początku był CHAOS i ... tak już zostało :) Polska - mieszkam w Polsce .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to w wielu dziedzinach tak jest. Na takie rynki jak nasz, zawsze daje się coś gorszego w cenie zachodniej, lub nawet droższej. Szczególnie to widać w wyrobach typu czekolada czy głupia coca-cola, która w takich Niemcach jest dużo lepsza.

My po prostu nie walczymy o swoje, i przystajemy na wszystko bez walki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maximum AV bitrate of 48 Mbit/s (for both audio and video data), and a maximum video bit rate of 40 Mbit/s.

Znasz podstawowe równania matematyczne ? Mam nadzieję .......

Co się stanie gdy średni bitrate dla VIDEO będzie w okolicy 30 Mbps - ile pozostanie miejsca dla Audio ???

Gdzie tu jest opis max. bitrate dla Audio ?

Resztę zrozumiesz, gdy przyswoisz więcej wiedzy. Poczytaj także o CBR i VBR oraz o regulowanych progach dla tych wartości - warto .

Miłej lektury. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już słyszałem o grupie zapaleńców, którzy przygotowują " niezdzieralne " naklejki z napisem w stylu :

UWAGA BUBEL - NIE KUPUJ - WERSJA ZUBOŻONA ! ! ! :) będą naklejać na boxy w Marketach już od dnia premiery ! :)

Na plakaty, boxy , standy , bannery i wszędzie gdzie się da - taka akcja typu "WKLEJKA" :)

Poproszę o wzór, zrobię małą dywersję w lokalnych sklepach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manipulacja .... nie wybrali, tylko mają - a to zapewne wynik starań ich dystrybutora, a nie wynik jakiegoś kręcenia kołem fortuny.

Podejrzewasz mnie o brak wyobraźni - hmmmm .... Co to za mechanizmy wytworzyłeś - ucieczka do Azji aby nie mieć konkurencji .... ?

To wyobraź sobie, że mamy najdroższe wydania, najbardzie skopane (bo zapewne najtańsze, bez wymagań - co dadzą, to bierzemy ) i taką sytuacją zarządza jedna firma.

Wyobraź sobie także taką sytuację, że wszyscy dookoła kupują od FOXa wydanie po 10 Euro, a nas FOX nie lubi i sprzedaje nam po 15 Euro - za jakąś karę !

BoDeX, nie będę wszystkiego wałkował raz jeszcze, w 99% się z Tobą zgadzam co do bojkotu tego wydania, co do cen filmów BD, czy do nie przetłumaczonych dodatków...

Nie zgadzam się jednak z Twoją opinią, że winnym braku angielskiego DTS-HD MA w niemieckim wydaniu Star Wars jest tylko i wyłącznie polski dystrybutor i że mógł sobie "wybrać" jakieś inne wydanie, ale z jakichś niezrozumiałych względów tego nie zrobił podobnie jak dystrybutorzy z innych krajów, którzy znaleźli się w tej samej sytuacji co my.

Znasz pewnie ceny BD w krajach Europy Środkowo-wschodniej, mają taką samą porażkę cenową jak u nas, a gdzieniegdzie nawet jest jeszcze gorzej. Więc podaj chociaż jeden racjonalny argument za tym dlaczego już od dłuższego czasu często trafiamy do Niemiec, Włoch czy Wielkiej Brytanii, gdzie możemy kupić te same wydanie co w polskiej dystrybucji, ale 2, a czasami i 3 razy taniej ?

Jeśli polski dystrybutor ma wpływ na to gdzie trafi polska wersja językowa to dlaczego nie wybiera wydania CEE (dla Europy Środkowo-wschodniej), mogąc sobie tym prostym posunięciem poważnie wzmocnić sprzedaż ? Wierzysz w świętego Mikołaja ? ;)

Wiesz dobrze, że w Polsce filmy na BD nie sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy, jak sprzedadzą tysiaka danego tytułu to już jest sukces, więc dlaczego, Twoim zdaniem, działają na szkodę własnej firmy ??

Dlaczego hiszpański dystrybutor celowo pozbawił się zysku ?

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to za banialuki wypisujesz - Czesi mają swoje źródło, Francuzi także . Znasz pojęcie LOKALIZACJI WYDAŃ ?
Znam i wielokrotnie sprowadza się ono wyłącznie do języka na okładce i nadruku na płycie, poza tym to płyty o 100% jednakowej zawartości dla danego zestawu krajów.
Imperial z zawartością ma wiele wspólnego - położyli laskę i olali jakość - wystarczy ?
Zatem idąc twoim tokiem myślenia okazuje się, że Imperial działa nie tylko na polskim, ale również hiszpańskim, greckim i niemieckim rynku, bo te wydania - a przynajmniej hiszpańskie i niemieckie - też mają tylko angielski DTS.

Imperial jest przedstawicielem kilku wytwórni na polskim rynku i powtarzam - wydają to, co dostają. To "góra" decyduje o tym, do jakich krajów wędruje dane wydanie i jak wyglądają zestawy językowe. Inną sprawą jest np. obecność dysku z dodatkami - Watchmenów mieliśmy tych samych co Czesi, a jednak u nich było wydanie 2BD, a u nas nie. O to myślę że można winić polskiego dystrybutora, ale o brak ścieżki dźwiękowej, której nie ma też w innych krajach które dostaną tę samą płytę? Litości.

Tak, polski rynek DVD i BD nie jest idealny, ale zrzucanie winy na dystrybutora za absolutnie wszystko zakrawa na absurd. Zaraz się okaże że to nie Lucas, ale Imperial dodał Vaderowi "Noooooooo!!!" w ROTJ.

Własnie Twoja w tym przypadku jest ZEROWA . Monoshit robi sam sobie te ścierwa, a Imperial na robienie dla siebie innych ścierw wyraża zgodę.
Miało być Imperial =/= Monolith, miałem nadzieję że to oczywiste z tego co pisałem wcześniej :) Edytowane przez Mierzwiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale muszę też coś dodac. Śmieszą mnie ci którzy uważają że wysokie ceny w pl nie są winą dystrybutorów. Oczywiście że są a dlaczego ? Jeden przykład wypuścili po latach Kompanie Braci w Pl nie dośc że to ta sama wersja co w UK bez napisów i lektora polskiego to cenę wywalili 499 zł a w UK na Polskie 179 zł z przesyłką 199 zł i co ? Po wielu emailach nagle zmienili cene na 339 zł ! I co niezła marża na start za ten sam produkt bez jakiejkolwiek ingerencji w materiał. Nawet jeśli wielkiej możliwości nie miał Imperial to powinien negocjowac a nie brac chłam a potem płakac że w Polsce BD nie idzie bo niby dlaczego ma się sprzedawac skoro jest gorzej i drożej. Jak już pisałem chciałem kupic nie jedną paczkę ale każda jest skopana Obcy , Avatar , Starwars .... Dla mnie na tych filmach świat się nie kończy i na siłę nie będę kupował jak ktoś mnie w de kopie to ja też mam go w doopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Czy jest jakaś potwierdzona informacja aby gdziekolwiek można było nabyć wersje z Angielskim DTS HD MA i Polskimi napisami ?

Mnie lektor i dubbing komletnie nie interesuje, napisy wystarczą. Jeżeli przez przypadek okaże sie że gdzieś, np. na amazonie można będzie kupić pełnowartościową wersję z dźwiękiem HD i napisami PL to ja poprosze o taki sygnał.

Pozdrawiam.

Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Tak Was czytam o tych rynkach, do których należymy i przez to mamy, to co mamy, aż się rzygać za przeproszeniem chce :) Bleeeeeeeeeeee...

Teraz mi odpowiedzcie na jedno ważne pytanie, co mnie do cholery jako klienta obchodzi, czy winny jest Imperial, czy Święty Mikołaj?

Rynek jest bezwzględny: dobry produkt = dobra sprzedaż, zły produkt = zła sprzedaż.

A reszta która kupuje zły produkt mimo wszystko, to od razu mi się przypomina scena z filmu Kogel-Mogel 2, jak pyta babka, czy mają kibel.

Kibel jest, ale nie działa, ale musi być, bo co powiedzą na wsi, że kibla nie ma?

Skończcie już tą dyskusję, nie wiem, co ona ma na celu?

Jedni się przekonują do bojkotu - a kij Wam w oko, nie kupujcie.

Jedni się przekonują do zakupu - a kij Wam w oko, kupujcie.

Wasz cyrk, Wasze małpy. Wasza kasa nic nam do tego. EOT

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że w tyłek daje przyzwolenie społeczne....

Spora większość nabywców i tak kupi to wydanie jakie by nie było. Jedni bo "...lepszy rydz niż nic..",

a inni bo nawet nie kumają co to jest DTS. Obraz jest, muzyczka jest to wszystko OK.

Nie ma w tym momencie jak by znaczenia czy dystrybutor kupił sage z uboższym wyposażeniem żeby mniej zapłacić a przez to więcej na nas zarobić,

czy po prostu dostał coś takiego do wydania od "Lucasa". Gdyby klienci przyzwyczaili dystrybutorów że cenią sobie jakość, że robi i różnicę, itd. Do albo by taki dystrybutorek wydał więcej kasiurki na lepsza wersję (w pierwszy przypadku), albo (w drugim) nie godził sie tak łatwo na bubel który mu wciskają do wydania.

Pewne jest że za ścieżkę HD więcej trzeba płacić. Bo to lepsza jakość, bo licencja kosztuje, itd... Ale powtarzam, po raz kolejny mówię sam za sibie, jeżeli miał bym byc obarczony kilkoma złotymi więcej żeby tylko mieć DTS HD to nie miał bym nic przeciwko temu. Jednak większość nas Polaków patrzy na cenę bardziej niż na to co kupuje i pewnie w ankiecie więcej osób zaznaczyło by że ważniejsza dla nich jest cena za produkt niż jego zawartość - i dla mnie to jest geneza problemu.

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale każda jest skopana Obcy ' date=' Avatar [/quote']

Co tam jest skopane? Że niby brak tłumaczenia dodatków?

Czy jest jakaś potwierdzona informacja aby gdziekolwiek można było nabyć wersje z Angielskim DTS HD MA i Polskimi napisami ?

Stawiam, że nie będzie takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam jest skopane? Że niby brak tłumaczenia dodatków?

Stawiam, że nie będzie takiej opcji.

Uważasz że wypuszczenie Obcego i Avatara z rozszerzeniem bez pl to nie jest wtopa ? Gratuluje dobrego humoru. Po co w ogóle wypuszczają z Polskimi napisami i Polskim lektorem? Nie dość że bez dodatków to ceny wyższe niż na zachodzie i to nie jest wtopa ? Skoro ludzie tak myślą jak Ty to nie dziwne że wypuszczają takie półfabrykaty . Ale ja uważam że skoro kupuję rozszerzoną wersję i płacę więcej niż za sam film to chce mieć wszystko spolszczone. A jak nie to niech dadzą dodatki za free albo na drzewo.

"Pewne jest że za ścieżkę HD więcej trzeba płacić. Bo to lepsza jakość, bo licencja kosztuje, itd... Ale powtarzam, po raz kolejny mówię sam za sibie, jeżeli miał bym byc obarczony kilkoma złotymi więcej żeby tylko mieć DTS HD to nie miał bym nic przeciwko temu. Jednak większość nas Polaków patrzy na cenę bardziej niż na to co kupuje i pewnie w ankiecie więcej osób zaznaczyło by że ważniejsza dla nich jest cena za produkt niż jego zawartość - i dla mnie to jest geneza problemu." porównaj ceny na zachodzie jaki DTS HD Master jest "drogi" skoro oni w swoich wydaniach mają DTS HD Master i jakoś ich wydania są tańsze, a poza tym w Polskiej wersji jest DTS HD Master więc co niby DTS HD Angielski jest droższy niż DTS HD Niemiecki ? Nie przesadzajmy nie chodziło tu o kasę tylko zlew na klientów min. w Polsce niech się udławią zwykłym DTS a DTS HD dla Niemców bo to lepsi klienci .

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Dlaczemu wszyscy macie przekonanie, że Niemcy się cieszą, że mają DTS-HD MA 6.1 niemiecki?

Podejrzewam, że większość Niemców też ma gula, że jest DTS-HD MA 6.1 niemiecki a nie angielski.

Przecież tutaj ważna jest gra aktorska w oryginalnym głosie, intonacje, żarty. Nie da się idealnie zrobić dubbingu.

Polskie dubbingi Harrego Pottera, to jakieś nieporozumienie.

Jakby było wydanie Star Wars wszystkie epizody DTS-HD MA 6.1 w języku polskim, to ja bym się nie cieszył.

Dajcie spokój dubbing, czy to polski, niemiecki, francuski w filmie z macierzystym językiem angielskim, to jakaś porażka.

Zawsze ale to zawsze każde wydanie filmu powinno posiadać oryginalną ściężkę dźwiękową w możliwie najwyższej jakości.

Reszta, lektor i dubbing, to tylko ewentualny dodatek.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może na podstawie jakiś badań doszli do wniosku że większość będzie chciała niemiecką ścieżkę ale tak samo jak Ty uważam że oryginalna ścieżka powinna być w każdej wersji regionalnej w najwyższej jakości i ot to właśnie jest całe halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uważasz że wypuszczenie Obcego i Avatara z rozszerzeniem bez pl to nie jest wtopa ?

Może inaczej - do nietłumaczenia dodatków jestem już tak przyzwyczajony przez te wszystkie lata, że coś takiego naprawdę nie robi na mnie wrażenia, a że z angielskim nie mam problemów to mi to kompletnie wisi czy są tam PL napisy czy nie, bo w przeciwieństwie do filmu, dodatki oglądam zazwyczaj sam.

Przy Alienach większą wtopą jest brak polskiej ścieżki dźwiękowej w samym filmie (choć mi to też generalnie wisi bo i tak oglądam z napisami).

Przy SW wkurza mnie że zamiast lektora dali dubbing, bo chcąc obejrzeć film z dzieckiem muszę słuchać beznadziejnie podłożonych polskich głosów. Jest to kolejny z czynników składających się na to, że najprawdopodobniej w ogóle SW na BD kupować nie będę i zostanę przy DVD, do których dorzucę domowymi sposobami PL ścieżkę dźwiękową która się przyda za parę lat.

Nie dość że bez dodatków

Co bez dodatków?

W sumie to przy cenach polskich wydań, coraz mniej mnie obchodzi co i jak u nas wydają. Mogą nawet nic nie wydawać, ja tam sobie poradzę, kupię za granicą, dodam sobie napisy do kopii zapasowej jeśli bede miał taką potrzebę i kij im w oko.

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej - do nietłumaczenia dodatków jestem już tak przyzwyczajony przez te wszystkie lata, że coś takiego naprawdę nie robi na mnie wrażenia, a że z angielskim nie mam problemów to mi to kompletnie wisi czy są tam PL napisy czy nie, bo w przeciwieństwie do filmu, dodatki oglądam zazwyczaj sam.

Przy Alienach większą wtopą jest brak polskiej ścieżki dźwiękowej w samym filmie (choć mi to też generalnie wisi bo i tak oglądam z napisami).

Przy SW wkurza mnie że zamiast lektora dali dubbing, bo chcąc obejrzeć film z dzieckiem muszę słuchać beznadziejnie podłożonych polskich głosów. Jest to kolejny z czynników składających się na to, że najprawdopodobniej w ogóle SW na BD kupować nie będę i zostanę przy DVD, do których dorzucę domowymi sposobami PL ścieżkę dźwiękową która się przyda za parę lat.

Co bez dodatków?

W sumie to przy cenach polskich wydań, coraz mniej mnie obchodzi co i jak u nas wydają. Mogą nawet nic nie wydawać, ja tam sobie poradzę, kupię za granicą, dodam sobie napisy do kopii zapasowej jeśli bede miał taką potrzebę i kij im w oko.

No widzisz ja jednak chciał bym mieć możliwość kupowania w Polsce jak większość ludzi więc dla mnie nie jest obojętne czy coś wychodzi dobrze wydane czy nie. W zasadzie to wszystko można kupować poza pl ale co my mamy PRL czy kapitalizm ? Tak wydane wersję to brak szacunku dla Polskiego klienta . Nie wolał byś kupować w Polsce i dawać zarobić Polskim firmą ? Jeśli Tobie to wisi gdzie kupisz to ok nie ma o czym dyskutować tylko szkoda że potem wszyscy marudzą że w Polsce jest syf i nic nie ma a kapitał płynie strugami z Polski na zachód . Ja jednak wolał bym kupować dobrze wydane filmy tak jak na zachodzie w Polsce. I nie pisz że się przyzwyczaiłeś do dodatków bez pl bo równie dobrze można powiedzieć że po co budować drogi przecież wszyscy przyzwyczaili się do takich dróg jakie mamy. Nie wszyscy muszą znać angielski a film wydany w pl powinien mieć spolszczoną całą zawartość na płytach a nie tylko film a dodatki olewać. Co do SW nie przemawia do mnie argument że większość ludzi nie wie co to jest DTS HD po pierwsze po to wymyślili BD żeby było można upchać full hd + audio hd a po drugie jednak większość posiadaczy bd playerów kupiło świadomie urządzenia właśnie dla full hd + audio hd . Wydawanie filmu bez angielskiego dts hd master to kpina i nic więcej i to jeszcze Lucas THX po niemiecku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, pomimo, ze nie przezywam na codzien rozterek polskiego amatora BD, doskonale rozumiem stanowisko rozdraznionych Kolegow.

Zachodze tez w glowe, jak na ta wtope Foxa, reaguja Zydzi i Ruscy, ktorych w Izraelu pelno. Jak wiadomo Izrael podobno dostal identyczny co Polska zestaw jezykowy.

Czy ktorys z forumowiczor widzial moze komentarze z tej czesci swiata? Zakladam, ze Grecy czy Hiszpanie tez nie sa szczesliwi ale wyobrazam sobie ze Izrael, to chyba troche inna para kaloszy.

A pytam z bardzo praktycznego wzgledu. Z pewnoscia jeszcze za wczesnie na wnioski, jednakze skoro w tylu krajach wydawnictwo spotyka sie z niechetna recepcja, zeby nie uzyc okreslenia "atmosfery skandalu", to moze Fox predzej czy pozniej zdecyduje sie swoj blad poprawic, w drugiej edycji. Tytul skazany na powodzenie. Wystarczy tylko sprawic, aby klient byl zadowolony i tloczyc, tloczyc i sprzedawac jak cieple buleczki - ku uciesze naszej biedniej sierotki z zapalkami, pisanej przez I.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99390008.jpg

Jak brzmi Vader w 4 części po polsku? LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wolał byś kupować w Polsce i dawać zarobić Polskim firmą ?

Wolałbym. Ale jeśli w Polsce mam zapłacić 400-500 zeta za coś co z UK mam za 130 (+ parę zł na czyste płyty żeby zrobić kopie z napisami) to sorry Winnetou.

I nie pisz że się przyzwyczaiłeś do dodatków bez pl

Czemu mam nie pisać skoro się przyzywczaiłem?

Jakby nie to, że oglądam zwykle filmy z żoną, czasem z teściami czy znajomymi to miałbym w ogóle gdzieś polską wersję językową. Dodatki oglądam sam więc jak dla mnie nie muszą być tłumaczone, a z braku czegoś co mi nie jest do niczego potrzebne nie będę płakał.

A jak polscy dystrybutorzy chcą na mnie zarabiać to niech się postarają tak, bym ja miał ochotę u nich kupować, albo niech spadają na drzewo.

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...